Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve linna lahtised kergejõustikuvõistlused U20, U18, U16 ja U14
Aeg: 24.10.2020 11:00 - 24.10.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Kohtla-Järve Spordikeskuse kergejõustikuhall, Ahtme mnt 61.


V Sillamäe treppide jooks
Aeg: 29.05.2021 10:00 - 29.05.2021 14:15:00

Mere pst 2, Sillamäe.


Narva Energiajooks
Aeg: 12.06.2021 10:00 - 12.06.2021 15:00:00




 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

XXVII Püssi seeriajooks, I etapp (P, 2xF)
Aeg: 25.04.2008 19:00 - 25.04.2008 21:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Püssi.
Jooksu infoleht:  www.sportiv.ee/dokument/Pyssiplakat08_1etapp.doc
Kogu seeriavõistluse plakat: www.sportiv.ee/jooksuplakat.jpg

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/protokoll25.04.08.xls
Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum931719.html
Sportiv.ee fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=383


Narva-Jõesuu sportlik Jüripäev (J, P)
Aeg: 23.04.2008 17:00 - 23.04.2008 19:00:00
Korraldaja: Narva Fitness, spordi ja terviseklubi, Vladimir Všivtsev

Narva-Jõesuu pargis.
Jooksuvõistlus ja kepikõnd.
info: www.narvaliigub.ee
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/nj230408pr.doc


Kindral Tõnissoni jooks (2xfotod)
Aeg: 19.04.2008 10:00 - 19.04.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus

Pärgade panek kindral Tõnissoni ausambale (fotod): http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=376
Jooksu pildid: http://www.alutaguse.ee/pildialbum/thumbnails.php?album=159


Kohtla-Järve sprindi (150 m) ja keskmaa (600 m) karikavõistlused, teine etapp
Aeg: 12.04.2008 11:00 - 12.04.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkeskmaa_120408_protokoll.xls

Registreerimine kella 10 - 10.45.
Vanused:
C-klass - 1995. ja 1996. a sündinud
B-klass - 1993. ja 1994. a sündinud
A-klass - 1991. ja 1992. a sündinud
Juuniorid ja täiskasvanud - s. 1990. a ja varem


Noorte hüppajate päev
Aeg: 02.04.2008 15:30 - 02.04.2008 17:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus
Korraldaja: Narva Paemurru spordiklubi Narvic, Boriss Ivanov

Vanuseklassid P ja T s. 1992. ja hiljem, s. 1990. ja 1991. a ning s. 1986-1989. a.


Noorte sprindi mitmevõistlus ja keskmaaseeriavõistlus, neljas etapp (P)
Aeg: 30.03.2008 11:00 - 30.03.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkarikaskj_300308pr.xls



Jõhvi Cup 2008 (P)
Aeg: 28.03.2008 14:00 - 28.03.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Jõhvi Spordikool, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/JohviCUP280308pr.xls


Kohtla-Järve sprindi (50 m) ja keskmaa (2000 m) karikavõistlused, esimene etapp (P)
Aeg: 22.03.2008 11:00 - 22.03.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkeskmaa_220308_protokoll.xls

Registreerimine kella 10 - 10.45.
Vanused:
C-klass - 1995. ja 1996. a sündinud
B-klass - 1993. ja 1994. a sündinud
A-klass - 1991. ja 1992. a sündinud
Juuniorid ja täiskasvanud - s. 1990. a ja varem


Hüppaja päev (kuupäev võib muutuda 29.03)
Aeg: 22.03.2008 00:00 - 22.03.2008 00:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone
Korraldaja: Sillamäe kergejõustikluklubi Kalev, Jevgeni Terentjev


Noorte sprindi mitmevõistlus ja keskmaaseeriavõistlus, kolmas etapp
Aeg: 16.03.2008 11:00 - 16.03.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Protokoll: www.sportiv.ee/dokument/kjkarikaskj_160308pr.xls

Registreerimine kella 10.30-10.45.

Sprindi mitmevõistlus - 200 m. Kavas võistlused seitsmele vanusegrupile, alates 1994. aastal ja lõpetades 2000. aastal sündinuteni.
Keskmaaseeriajooks - 1500 m. Kavas võistlused seitsmele vanusegrupile, alates 1993. aastal ja lõpetades 1999. aastal sündinuteni.

Iga vanuseklassi kolme paremat autasustatakse suveniiridega, igale osalejale šokolaad.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles