Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kalju lükkas Kalevi teiseks

28.04.2014

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga esimese ringi viimase, 9. vooru viimases mängus alistas Nõmme Kalju Tartu tammeka 6:0 ja tõusis Sillamäe Kalevi ees tabelis liidriks.

Premium liiga IX vooru mängud 25., 26. ja 28. aprillil:

25. aprillil kell 19:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC INFONET - JK TALLINNA KALEV  6:0 (2:0)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 14. Konstantin Nahk, 29. Jevgeni Harin, 48. Marten Saarlas, 57., 69., 89. Kouadio
Hoiatused: -

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Vl. Avilov, 5-Semakhin, 9-Harin (70. 10-Gurtšioglujants), 11-Kouadio, 14-Martõnov, 19-Aidara (46. 8-Melts), 20-Lipin (46. 21-Saarlas), 22-Elhi, 38-Nahk.
Varus: 69-Kassjantšuk, 6-Malov, 8-Melts, 10-Gurtšioglujants, 16-Mones, 21-Saarlas, 77-Malinin.

JK Tallinna Kalev: 12-Vallner, 17-Gavrilov, 4-A. Savitski, 5-Heintare, 13-Heliste, 6-Aru (46. 14-Niinlaub), 10-Välja (70. 9-Naariste), 11-Koger, 18-Rump, 20-Belov, 7-Omanidze (46. 8-Whalen).
Varus: 8-Whalen, 14-Niinlaub, 9-Naariste, 3-Valge, 2-Kriisa.

Mänguolud: +9, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 115
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Jaan Roos, Veiko Mõtsnik
Neljas kohtunik: Rauno Kald


26. aprillil kell 13:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - JÕHVI FC LOKOMOTIV  3:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 25. pen. Ervin Kõll, 38., 66. Sander Rõivassepp
Hoiatused: 90. Andrei Veis - 24. Valeri Smelkov, 50. Mboungou, 88. Aleksandr Zahharenkov

Paide LM: 12-Palm, 22-Kovtunovitš, 24-Palatu, 4-Indermitte, 2-Kaldoja, 18-Ustaal (66. 23-Sinilaid), 16-Leetma, 26-Tomson, 10-Goldberg (66. 29-Veis), 8-Kõll, 17-Rõivassepp (79. 31-Valmas).
Varus: 1-Niinepuu, 29-Veis, 11-Paur, 28-Holst, 7-Atie, 31-Valmas, 23-Sinilaid.

FC Lokomotiv: 28-Smelkov, 13-D. Smirnov, 22-Zahharenkov, 20-Potapov, 2-Ivanjušin (46. 4-Kurlõtškin), 9-Kaivoja (71. 12-Neveriani), 7-Kutuzov (60. 10-Apet), 17-Jakovlev, 6-Vasilev, 5-Mboungou, 16-Jõgi.
Varus: 4-Kurlõtškin, 12-Naveriani, 11-Kulikov, 10-Apet, 1-Matrossov, 15-Larin, 38-Panfilov.

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Marger Pormann
Neljas kohtunik: Elar Tarkus


26. aprillil kell 16:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - JK SILLAMÄE KALEV  1:1 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 79. Albert Prosa - 23. Jaroslav Kvasov
Hoiatused: 48. Daniil Ratnikov, 54. Deniss Tjapkin, 69. Nikolay Mashichev

FC Flora: 73-Toom, 16-Jürgenson, 6-Mets, 29-Rähn, 22-Baranov, 38-Luigend, 10-Lepistu (78. 14-Kase), 7-Beglarišvili, 9-Alliku (90.+1. 20-Gussev), 99-Prosa, 8-Logua (53. 2-Post).
Varus: 33-Prins, 2-Post, 25-Frolov, 14-Kase, 15-Junolainen, 17-Sobtšenko, 20-Gussev.

JK Sillamäe Kalev: 16-Lavrentjev, 2-Maehara, 3-Dudarev, 7-Volodin, 27-Aleksejev, 99-Kabaev, 18-Tjapkin, 8-Paponov, 10-Ratnikov, 17-Kvasov (83. 15-Volkov), 11-Mashichev.
Varus: 35-Levizi, 15-Volkov, 14-Novikov, 6-Lazebnyi, 94-Reginato.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 847
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Hannes Reinvald
Neljas kohtunik: Kristo Külljastinen
Täiendavad abikohtunikud: Eiko Saar, Mart Martin


26. aprillil kell 19:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - NARVA JK TRANS  1:0 (1:0)
ametlik protokoll
Värav: 35. Aleksei Jahhimovitš
Hoiatused: 74. Igor Subbotin - 23. Irie, 32. Sergei Lepmets, 59. Dmitry Sheviakov, 89. Tanel Tamberg

FC Levadia: 1-Smiško, 17-Podholjuzin, 3-Artjunin, 21-Jahhimovitš, 22-Pikk, 33-Vukobratovic, 27-Raudsepp, 10-Subbotin (90. 20-Marin), 5-Elhussieny, 18-Buinickij (76. 11-Teever), 9-Rättel.
Varus: 30-Pikker, 11-Teever, 19-Kulinitš, 16-Tamm, 6-Antonov, 23-Kaljumäe, 20-Marin.

JK Trans: 1-Lepmets, 17-Sheviakov, 19-Irie, 3-Nesterovski, 22-Tamberg, 7-Mišins, 21-Tenno, 13-Fjodorov, 10-Škinjov (76. 9-Lvov), 14-Plotnikov, 11-Eliseenok.
Varus: 33-Tokaitšuk, 9-Lvov, 18-Vallasoo, 16-Savenkov, 12-Lissitsõn.

Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 130
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Ainar Kuusk


28. aprillil kell 19:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME KALJU FC - TARTU JK TAMMEKA  6:0 (3:0)
ametlik protokoll
Väravad: 26., 83. Ken Kallaste, 35., 41. Hidetoshi Wakui, 78. Juri Jevdokimov, 89. Robert Kirss
Hoiatused: 21. Jürgen Lorenz, 44. Andre Paju

Kalju FC: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 4-Reintam, 77-Šišov, 13-Vunk, 20-Prates (80. 17-Kirss), 10-Kimbaloula, 8-Mööl (77. 19-Toomet), 75-Wakui, 99-Neemelo (72. 15-Jevdokimov).
Varus: 96-Vahi, 15-Jevdokimov, 17-Kirss, 6-Rodrigues, 19-Toomet.

JK Tammeka: 23-Kütt, 13-Lorenz (75. 21-Naal), 4-Anderson, 16-Naggel, 6-Tekko, 18-Paju (46. 20-Markus Jõgi), 10-Laabus, 15-Tauts, 7-Tiirik, 8-Rääbis (46. 9-Valtna), 3-Tenno.
Varus: 1-Pechter, 22-Šabanov, 20-Markus Jõgi, 17-Suurpere, 27-Vanaveski, 9-Valtna, 21-Naal.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 369
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Martin Lember
Neljas kohtunik: Martin Salong

Liiga tabel 28. aprilli seisuga:
1    Nõmme Kalju FC    9    6    2    1    24:2    20
2    Tallinna FC Levadia    9    5    3    1    21:4    18
3    JK Sillamäe Kalev    9    5    3    1    24:9    18
4    Tallinna FC Flora    9    5    3    1    21:8    18
5    Tallinna FC Infonet    9    5    2    2    17:10    17
6    Paide Linnameeskond    9    3    3    3    10:18    12
7    Narva JK Trans    8    1    4    3    8:9    7
8    JK Tallinna Kalev    9    1    2    6    6:34    5
9    Tartu JK Tammeka    8    1    1    6    9:25    4
10    Jõhvi FC Lokomotiv    9    0    1    8    3:24    1
Parim väravalööja 28. aprilli seisuga:
7 - Albert Prosa (Tallinna FC Flora)

Meeskondade kõik väravalööjad 28. aprilli seisuga:

Nõmme Kalju FC (24)
Hidetoshi Wakui 5, Tarmo Neemelo 3, Allan-Axel Kimbaloula 3, Fabio Prates 2, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Robert Kirss 2, Ken Kallaste 2, Janar Toomet 1, Juri Jevdokimov 1
omavärav: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv)

JK Sillamäe Kalev (24)
Jaroslav Kvasov 6, Daniil Ratnikov 5, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Evgeny Kabaev 3, Nikolay Mashichev 2, Stanislav Murikhin 2, Maksim Paponov 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Levadia (21)
Artur Rättel 4, Igor Subbotin 4, Ingemar Teever 3, Omar Elhussieny 2, Arsenij Buinickij 2, Artur Pikk 1, Vladislav Ivanov 1, Pavel Marin 1, Artjom Artjunin 1, Andreas Raudsepp 1, Aleksei Jahhimovitš 1

Tallinna FC Flora (21)
Albert Prosa 7, Rauno Alliku 6, Markus Jürgenson 2, Zakaria Beglarišvili 2, Taavi Rähn 2, Kevin Aloe 1, Sander Post 1

Tallinna FC Infonet (17)
Kouadio 5, Eduard Golovljov 3, Maksim Lipin 3, Tanel Melts 1, Trevor Elhi 1, Konstantin Nahk 1, Jevgeni Harin 1, Marten Saarlas 1
omavärav: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev)

Paide Linnameeskond (10)
Rasmus Tomson 2, Sander Rõivassepp 2, Ervin Kõll 2, Said Atie 1, Karl Palatu 1, Andre Mägi 1, Stanislav Goldberg 1

Tartu JK Tammeka (9)
Kristjan Tiirik 4, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Andre Paju 1, Jürgen Lorenz 1, Reio Laabus 1

Narva JK Trans (8)
Siim Tenno 2, Viktor Plotnikov 2, Roman Nesterovski 2, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1

JK Tallinna Kalev (6):
Ando Hausenberg 1, Aleksei Belov 1, Lasha Omanidze 1, Aleksei Naariste 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)

Jõhvi FC Lokomotiv (3)
Aleksandr Zahharenkov 1, Andrei Jõgi 1, Maksim Bazjukin 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles