Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Korvpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Korvpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa esiliiga: Virumaa Politsei Spordiselts - Kohtla-Nõmme
Aeg: 21.03.2019 19:30 - 21.03.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Saku II liiiga: 9.-16. kohamäng BC Narva - BC Kalev II
Aeg: 22.03.2019 00:00 - 22.03.2019 00:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Saku II liiiga: veerandfinaal KK HITO/BC Karjamaa - KK Viimsi/Kesklinna KK
Aeg: 24.03.2019 15:00 - 24.03.2019 16:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Plakat


Ida-Virumaa esiliiga: KK HITO/Elvarem - Sillamäe Kalev/Gümnaasium
Aeg: 28.03.2019 19:30 - 28.03.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Saku II liiiga: veerandfinaal RHKK/Experline - Keila Korvpallikool
Aeg: 29.03.2019 00:00 - 29.03.2019 00:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Ida-Virumaa esiliiga: KK Pühajõe - Sillamäe Kalev/Gümnaasium
Aeg: 30.03.2019 12:00 - 30.03.2019 13:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Ida-Virumaa esiliiga: Alutaguse Kossutiim - Narva SK Energia
Aeg: 30.03.2019 14:00 - 30.03.2019 15:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla


Ida-Virumaa esiliiga: Lüganuse - Iisaku
Aeg: 30.03.2019 17:00 - 30.03.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone


Ida-Virumaa esiliiga: BC Karjamaa - Virumaa Politsei spordiselts
Aeg: 31.03.2019 00:00 - 31.03.2019 00:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Ida-Virumaa esiliiga: Enteh - BC Karjamaa
Aeg: 31.03.2019 14:00 - 31.03.2019 15:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa esiliiga: Lüganuse - KK Pühajõe
Aeg: 17.03.2019 15:00 - 17.03.2019 16:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone


Ida-Virumaa esiliiga: BC Karjamaa - Kohtla-Nõmme
Aeg: 16.03.2019 16:00 - 16.03.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Ida-Virumaa esiliiga: Alutaguse Kossutiim - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 16.03.2019 14:00 - 16.03.2019 15:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla


Ida-Virumaa esiliiga: Iisaku - Enteh
Aeg: 16.03.2019 12:00 - 16.03.2019 13:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Saku II liiga: BC Narva - Võrumaa
Aeg: 10.03.2019 17:00 - 10.03.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Ida-Virumaa esiliiga: Narva SK Energia - KK HITO/Elvarem
Aeg: 03.03.2019 15:30 - 03.03.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Ida-Virumaa esiliiga: Enteh - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 03.03.2019 14:00 - 03.03.2019 15:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Ida-Virumaa esiliiga: Kohtla-Nõmme - Lüganuse
Aeg: 03.03.2019 12:30 - 03.03.2019 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Ida-Virumaa esiliiga: BC Karjamaa - Sillamäe Kalev/Gümnaasium
Aeg: 02.03.2019 16:00 - 02.03.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Korvpalliturniir
Aeg: 02.03.2019 11:00 - 02.03.2019 16:00:00

Lüganuse kooli võimlas.


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles