Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Korvpall
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Korvpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Volbrisops 2020
Aeg: 30.04.2020 15:00 - 30.04.2020 18:00:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone
Korraldaja: Andrus Lehismets

Võistlus edasi lükatud.


Ida-Virumaa MV esiliiga: Iisaku/RHKK - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 17.05.2020 00:00 - 17.05.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Ida-Virumaa MV esiliiga: KK HITO/BC Karjamaa U18 - Narva SK Energia
Aeg: 17.05.2020 00:00 - 17.05.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Ida-Virumaa MV esiliiga: Enteh - Tööriistamarket/Lüganuse
Aeg: 17.05.2020 00:00 - 15.05.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Ida-Virumaa MV esiliiga: Jõhvi Kossutiim - Sillamäe Kalev/Gümnaasium
Aeg: 17.05.2020 00:00 - 17.05.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Ida-Virumaa MV esiliiga: BK Narva - KK Pühajõe
Aeg: 17.05.2020 00:00 - 17.05.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Ida-Virumaa MV esiliiga: Jõhvi Kossutiim - BK Narva
Aeg: 17.05.2020 00:00 - 17.05.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa MV esiliiga: Sillamäe Kalev/Gümnaasium - BK Narva
Aeg: 31.12.2019 14:00 - 31.12.2019 15:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Ida-Virumaa MV esiliiga: Jõhvi Kossutiim - Narva SK Energia
Aeg: 22.12.2019 15:00 - 22.12.2019 16:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Ida-Virumaa MV esiliiga: Sillamäe Kalev/ Gümnaasium - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 22.12.2019 14:15 - 22.12.2019 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Öökorvpall 2019
Aeg: 21.12.2019 14:00 - 21.12.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone
Korraldaja: Andrus Lehismets

Osaleda saavad kõik huvilised.
Võistkonnas võib olla 6 mängijat (5 +1 varumängija)
Mängitakse järgmistes vanuseklassides:
Mini (sündinud 2008 ja hiljem)
U14 (sündinud 2006 ja hiljem)
U16 (sündinud 2004 ja hiljem)
Mehed (lubatud on ka segavõistkonnad)


Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistlused poolfinaal: Lüganuse - Simuna
Aeg: 21.12.2019 13:00 - 21.12.2019 14:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone


Saku I liiga: KK HITO/BC Karjamaa - Eesti Maaülikool/SKARCON
Aeg: 20.12.2019 20:00 - 20.12.2019 21:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Plakat


Saku II liiga: Alutaguse KK - Rapla Korvpallikool
Aeg: 20.12.2019 19:30 - 20.12.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Saku II liiga: Iisaku Gümnaasium/RHKK - Tartu Ülikooli Korvpallikool
Aeg: 18.12.2019 18:00 - 18.12.2019 19:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Ida-Virumaa MV esiliiga: KK HITO/BC Karjamaa U18 - BK Narva
Aeg: 16.12.2019 19:30 - 16.12.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Saku I liiga: KK HITO/BC Karjamaa - Kadrina Karud
Aeg: 13.12.2019 20:00 - 13.12.2019 21:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Plakat


Leheküljed: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles