Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: PILDID! Krabulis edukaimad Illuka ja Tõrremäe Tornaado

21.06.2014

3vs3 võrkpallisarja esimesel etapil olid edukamad naistest illuka ja meestest Tõrremäe Tornaado.

3 vs 3 I etapp Krabuli 21.06.2014

NAISED:
E.D.A. – Seitsmes A – 2:0 (21:3; 21:15)
Illuka – Narva – 2:0 (21:19; 21:12)
Narva – E.D.A. – 2:0 (21:15; 21:17)
Illuka – Seitsmes A – 2:0 (21:3; 21:6)
Illuka – E.D.A. – 2:0 (21:10; 21:15)
Seitsmes A – Narva – 0:2 (1:21; 2:21)
I KOHT – Illuka – Marjaana Lepiste, Mirjam Vinkler, Ave Uustalu
II KOHT – Narva – Valentina Parubtšišena, Olga Zahharova, Tamara Bužina
III KOHT – E.D.A. – Dzintra Lember, Elizabeth Veri, Anna Vorobjova
4. koht – Seitsmes A – Sirely Veri, Merle Maasik, Kaja Vahter

N35+
VK VIRO – Iisaku 0:2 (20:22; 21:23)  ja 2:1 (14:21; 21:12; 15:7)
I KOHT – Vigased Pruudid – Ene Laanemets, Helge Murutalu, Maarika Kõiv
II KOHT – VK VIRO – Aime Luuk, Airi Kruusma, Ljudmila Žuravljova
 
MEHED:
I alagrupp
Krabuli – Kiviõli KT 2:0 (21:15; 21:15)
Costa Rica – EOLA 2:0 (21:11; 21:6)
Krabuli – Costa Rica 2:1 (18:21; 22:20; 15:10)
Krabuli – Kuusk 2:0 (21:11; 24:22)
Kiviõli KT – EOLA 2:0 (22:20; 21:15)
Kiviõli KT – Costa Rica 2:0 (21:17; 21:14)
II alagrupp
Kuusk–Irvala 2:0 (21:16; 21:15)
Kuusk – Tõrremäe Tornaado 0:2 (12:20; 20:22)
Tõrremäe Tornaado – Irvala 2:0 (21:6; 21:5)
Poolfinaalid
Kuusk – Krabuli 0:2 (11:21; 22:24)
Tõrremäe Tornaado – Kiviõli KT 2:0 (21:13; 21:17)
Finaal
Krabuli – Tõrremäe Tornaado 0:2 (19:21; 16:21)
3.-4. koht
Kiviõli KT – Kuusk 2:0 (21:15; 21:18)
5.-6. koht
Costa Rica – Irvala 0:2 (loobus kohamängust)

I KOHT – Tõrremäe Tornaado – Toomas Stroo, Karmo Aros, Mikk Blum, Alar Tetting
II KOHT – Krabuli – Talis Põllu, Taavi Põllu, Madis Volt
III KOHT – Kiviõli KT – Ervin Rätsep, Aleksandr Makarov, Stanislav Gruzdev, Mihhail Kolontajev
4. koht – Kuusk – Jarko Kool, Tarmo Tohver, Ingemar Kooner
5. koht, 35+ I koht – Irvala – Nikolai Pjasta, Ander Egor, Paul Maalma, Tiit Kipari
6. koht – Costa Rica - Anton Kirilov, Filipp Lopatkin, Nikolai Lillo
7. koht – EOLA - Vitali Egorov, Robert-Roland Uusmaa, Mihhail Jerošenkov, Zaur Abassov

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2893

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles