Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Daniil Ratnikov tänas kõrgemaid jõude, Honka treener kirus meeskonda

10.07.2014

Ülidramaatilisel moel jalgpalli Euroopa liigas teise eelringi pääsenud Sillamäe Kalevi võtmemängija Daniil Ratnikov ütles, et ei oska sellise põnevuslahingu kirjeldamiseks sõnu leida, kirjutab sport.delfi.ee.

Teatavasti pääses Sillamäe Kalev esmakordselt eurosarjas edasi tänu Jevgeni Kabajevi lisaaja viimase minuti tabamusele duellis Espoo Honkaga.

Eeltöö otsustavale väravale tegi Daniil Ratnikov, kes jaksas ära oodata sobiva sööduhetke ja anda siis pall meetri kaugusel joonest oodanud Kabajevile. Seda enam, et ise oli avakohtumises skoorinud Ratnikov osanud täna sama kaugelt võimaluse luhata.

"Mul pole sõnu... Ma ei oskagi seda mängu kohe kuidagi kirjeldada. Kindlasti karjääri kõige emotsionaalsem heitlus," tõdes Ratnikov. "Lõpus söötsin hea meelega - muidu jäänuks ka teise kindla võimaluse raiskamine veel rohkem hingele."

"Me ei kaotanud ka pärast 3:1 väravat lootust. Honka mängis kaitses väga avantüristlikust, uskusime, et võimalusi veel tekib. Ja lõpuks tuligi. Jumal tänatud..."

Majanduskriisis Soome mulluse hõbedaklubi treener Shefki Kuqi oli mõistagi ilmselgelt pettunud. Nii tulemuses, mängus kui hoolealustes.

"Avapoolajal olime mänguliselt väga kehvad. Veel viis korda kehvemad kui Rakveres. Kõik tehti vastupidi kokkulepitule," kirus endine Soome koondise põhiründaja.

"Teine poolaeg ja lisaaeg olid juba paremad. Olin ausalt öeldes kindel, et meie pingutusi kroonib edasipääs. Aga ei - ja kui ei suuda sellistes olukordades rahulikult palli hoida, siis sellele tuligi karistus."

ANDRES VAHER
sport.delfi.eeNarva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles