Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: Karjamaal võidutsesid Liisa ja Tõrremäe Tornaado

20.07.2014

Ida-Virumaa suvevolle Karjamaa etapi võitis naistest võistkond Liisa ja meestest Tõrremäe Tornaado. Veteranidest olid paremad Narva ja VK Viro.

3vs3 II etapp Karjamaal 20.07.2014

NAISED:
I alagrupp
Illuka – Rosin 2:0 (21:4; 21:5)
Liisa – Jõhvikad 2:0 (21:9; 21:3)
Illuka – Jõhvikad 2:0 (21:12; 21:4)
Liisa – Rosin 2:0 (21:3; 21:10)
Illuka – Liisa 0:2 (19:21; 6:21)
Jõhvikad – Rosin 2:0 (21:14; 21:10)
I koht – Liisa, II koht – Illuka, III koht – Jõhvikad, 4. koht – Rosin

II alagrupp
E.D.A. - Pauk 2:1 (21:19; 9:21; 15:10)
Narva – Pauk 2:0 (21:15; 21:14)
E.D.A. - Narva 0:2 (9:21; 6:21)
I koht – Narva, II koht – E.D.A., III koht – Pauk

Poolfinaal Illuka – Narva 0:2 (20:22; 14:21)
Poolfinaal Liisa – E.D.A. 2:0 (21:9; 21:12)

5.-6. koht Pauk – Jõhvikad 2:0 (22:20; 21:18)
3.-4. koht Illuka – E.D.A. 2:0 (21:15; 21:10)

Finaal Liisa – Narva 2:0 (22:20; 21:14)
I koht – Liisa – Jana Borissova, Jelizaveta Grigorjeva, Jelizaveta Nikolajeva
II koht – Narva – Valentina Parubtšišena, Olga Zahharova, Tamara Bužina
III koht – Illuka – Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Ave Uustalu
4. koht – E.D.A. - Dzintra Lember, Elizabeth Veri, Anna Vorobjova
5. koht – Anella Salmistu, Hanna-Katryna Keerme, Hanna-Liis Raiend, Lisett Pärna
6. koht – Jõhvikad – Berit Marie Sügis, Kerli Teder, Karoliina Käen, Reesi Külmhallik
7. koht – Rosin – Areana Tischler, Grete Muttik, Ronja Rostin

35 +
VK VIRO – Vigased Pruudid 2:0 (21:12; 21:7); 2:0 ( 21:16; 21:11)
I koht – VK VIRO – Aime Luuk, Airi Kruusma, Svetlana Karlõševa, Ljudmila Žuravljova
II koht – Vigased Pruudid – Ene Laanemets, Maarika Kõiv, Valentina Kullamägi

MEHED:

Tõrremäe Tornaado – Team SPY 2:0 (21:7; 21:12)
Kiviõli KT – EOLA 0:2 (18:21; 19:21)
Tõrremäe Tornaado – EOLA 2:0 (21:16; 21:17)
Kiviõli KT – Team SPY 2:0 (21:7; 21:9)
Kiviõli KT – Tõrremäe Tornaado 2:1 (19:21; 21:19; 15:11)
EOLA – Team SPY 2:0 (21:7; 21:12)

I koht – Tõrremäe Tornaado – Alar Tetting, Mikk Blum, Gert Niinepuu
II koht – EOLA – Robert-Roland Uusmaa, Mihhail Jerošenkov, Arsenti Morozov
III koht – Kiviõli KT – Stanislav Gruzdev, Aleksandr Makarov, Mihhail Kolontajev, Ervin Rätsep
4. koht – Team SPY – Priit Tiislär, Kaur Kama, Karl Viimsalu
35+
Narva – Irvala 2:0 (21:8; 21:5)
VK VIRO – Irvala 2:0 (21:14; 21:10)
VK VIRO – Narva 1:2 (6:21; 21:17; 7:15)
I koht – Narva – Georgi Korotkov, Aleksandr Kostjukevitš, Aleksei Gluhankov
II koht – VK VIRO – Anatoli Komissarov, Heiki Kase, Igor Karlson, Dmitri Petrov
III koht – Irvala – Paul Maalma, Nikolai Pjasta, Ander Egor

AIME LUUK



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles