Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Ujumine

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Ujumine

TULEKUL ÜRITUSED:

VIII Mäetaguse ujumissari 5. etapp
Aeg: 28.05.2019 18:00 - 28.05.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla


VIII Mäetaguse ujumissari 6. etapp
Aeg: 24.09.2019 18:00 - 24.09.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla


VIII Mäetaguse ujumissari 7. etapp
Aeg: 29.10.2019 18:00 - 29.10.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla


VIII Mäetaguse ujumissari 8. etapp
Aeg: 26.11.2019 18:00 - 26.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla


VIII Mäetaguse ujumissari 9. etapp
Aeg: 17.12.2019 17:30 - 17.12.2019 19:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Staier 2009 (P)
Aeg: 21.02.2009 12:00 - 21.02.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Barmotin

Protokoll: www.swimming.ee/failid/2520.doc


Sillamäe 20. meistrivõistlused (P)
Aeg: 31.01.2009 14:00 - 31.01.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Barmotin

Protokoll: www.swimming.ee/failid/2498.xls


Noorte ujumissari Vetesell, II etapp (P)
Aeg: 17.01.2009 10:00 - 17.01.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko

Protokoll: http://www.swimming.ee/failid/2480.doc


Ida-Virumaa karikavõistlused, teine päev (J)
Aeg: 01.11.2008 11:15 - 01.11.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


Ida-Virumaa karikavõistlused, esimene päev (J)
Aeg: 31.10.2008 15:30 - 31.10.2008 17:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


Noorte ujumissari Vetesell, I etapp
Aeg: 25.10.2008 10:00 - 25.10.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko


Eesti avaveeujumise IV etapp
Aeg: 19.07.2008 14:00 - 19.07.2008 16:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv, Julia Iost

Kurtna järvistus.


XXIII Alutaguse mängud (J, P, T)
Aeg: 21.06.2008 10:00 - 21.06.2008 18:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Sillamäe.

Tulemused www.sportiv.ee/dokument/AM08_tabelid_veeb.xls 

Aleksandr Komšini fotod: http://picasaweb.google.ru/komshin/zfWNdJ

Dokumendid

Üldjakava ja kergejõustiku, ujumise ja rattakrossi ajakava
www.sportiv.ee/dokument/AM2008ajakava.doc 

Registreerunute nimekiri
www.sportiv.ee/dokument/AM08_osalejad.xls

Juhend
www.sportiv.ee/dokument/AM2008juhend.doc

Eelregistreerimine
www.sportiv.ee/dokument/AM2008LISA1eelregistreerimine.doc

Nimeline registreerimine
www.sportiv.ee/dokument/AM2008LISA2nimelineregistreerimine.doc


UK Aktiiv - Tartu UK matškohtumine
Aeg: 24.05.2008 10:00 - 24.05.2008 12:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 17.05.2008 10:00 - 17.05.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles