Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Ujumine
Oktoober 2019
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Ujumine

TULEKUL ÜRITUSED:

Taliujujate koosujumine
Aeg: 20.10.2019 15:00 - 20.10.2019 17:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka paisjärv


Talveajale ülemineku suplus
Aeg: 27.10.2019 15:00 - 27.10.2019 17:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka paisjärv


VIII Mäetaguse ujumissari 7. etapp
Aeg: 29.10.2019 18:00 - 29.10.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla


VIII Mäetaguse ujumissari 8. etapp
Aeg: 26.11.2019 18:00 - 26.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla


Ida-Virumaa karikavõistlused 1. päev
Aeg: 29.11.2019 16:00 - 29.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv, Sergei Mihhailov


Ida-Virumaa karikavõistlused 2. päev
Aeg: 30.11.2019 10:00 - 30.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv, Sergei Mihhailov


VIII Mäetaguse ujumissari 9. etapp
Aeg: 17.12.2019 17:30 - 17.12.2019 19:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti avaveeujumise IV etapp
Aeg: 19.07.2008 14:00 - 19.07.2008 16:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv, Julia Iost

Kurtna järvistus.


XXIII Alutaguse mängud (J, P, T)
Aeg: 21.06.2008 10:00 - 21.06.2008 18:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Sillamäe.

Tulemused www.sportiv.ee/dokument/AM08_tabelid_veeb.xls 

Aleksandr Komšini fotod: http://picasaweb.google.ru/komshin/zfWNdJ

Dokumendid

Üldjakava ja kergejõustiku, ujumise ja rattakrossi ajakava
www.sportiv.ee/dokument/AM2008ajakava.doc 

Registreerunute nimekiri
www.sportiv.ee/dokument/AM08_osalejad.xls

Juhend
www.sportiv.ee/dokument/AM2008juhend.doc

Eelregistreerimine
www.sportiv.ee/dokument/AM2008LISA1eelregistreerimine.doc

Nimeline registreerimine
www.sportiv.ee/dokument/AM2008LISA2nimelineregistreerimine.doc


UK Aktiiv - Tartu UK matškohtumine
Aeg: 24.05.2008 10:00 - 24.05.2008 12:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 17.05.2008 10:00 - 17.05.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 16.05.2008 15:30 - 16.05.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


Noortesarja Vetesell finaaletapp (F)
Aeg: 03.05.2008 10:30 - 03.05.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=394


Ida-Virumaa veteranide meistrivõistlused (J, P)
Aeg: 13.04.2008 13:00 - 13.04.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiveteranide ühendus, Aleksandr Guštšin

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/vet_08_ujuminepr.doc


Noortesarja Vetesell III etapp
Aeg: 15.03.2008 10:00 - 15.03.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko


UK Aktiiv mitmevõistlus (edasi lükatud)
Aeg: 15.03.2008 00:00 - 15.03.2008 00:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula


Staier 2008 (J)
Aeg: 23.02.2008 12:00 - 23.02.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles