Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe alistas Jõhvi 2:1

08.08.2014

Eesti jalgpallimeistrivistluste meistriliiga XXIII voorus alistas Sillamäe Kalev võõrsil Jõhvi FC Lokomotivi 2:1.

Laupäeval kell 16:00 kohtuvad Kadriorus Nõmme Kalju FC ja Tallinna FC Levadia, otseülekande mängust teeb ETV. Kell 19:00 lõpetavad vooru Paide Linnameeskond ja Narva JK Trans.

Premium liiga XXIII vooru mängud 8. augustil:

8. augustil kell 19:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - TALLINNA FC INFONET  2:2 (0:1) LÕPPSEIS

Väravad: 80. Maksim Gussev, 84. Albert Prosa - 24., 64. Kouadio
Hoiatused: 44. Karol Mets - 43. Tanel Melts, 44. Kassim Aidara

FC Flora: 33-Prins, 16-Jürgenson, 6-Mets, 29-Rähn (67. 14-Kase), 4-Aloe, 38-Luigend, 10-Lepistu, 7-Beglarišvili (65. 11-Sappinen), 9-Alliku, 8-Logua (78. 20-Gussev), 99-Prosa.
Varus: 73-Toom, 20-Gussev, 17-Sobtšenko, 15-Junolainen, 11-Sappinen, 13-Juha, 14-Kase.

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 5-Semakhin (56. 9-Harin), 6-Malov, 8-Melts (61. 20-Lipin), 11-Kouadio, 17-Valov (78. 10-Gurtšioglujants), 19-Aidara, 22-Elhi, 38-Nahk.
Varus: 25-Zelentsov, 9-Harin, 10-Gurtšioglujants, 15-Golovljov, 20-Lipin, 21-Saarlas, 77-Malinin.

Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 556
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Lauri Salei, Artur Telling
Neljas kohtunik: Joonas Jaanovits


8. augustil kell 19:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - JK SILLAMÄE KALEV  1:2 (0:0) LÕPPSEIS

Väravad: 75. Alexander Nikulin - 50., 77. Evgeny Kabaev
Hoiatused: 41. Mikhail Zaitsev, 44. Alexander Nikulin, 56. Maksim Bazjukin

FC Lokomotiv: 16-Smelkov, 8-Zaitsev, 12-N. Volkov (46. 13-Naveriani), 2-Smirnov, 7-Jegorov, 22-Zahharenkov, 23-Vladimirov, 11-Kulikov, 8-Kaivoja, 14-M. Bazjukin, 17-Nikulin.
Varus: 1-Matrossov, 4-Rudomin, 13-Naveriani, 20-Potapov, 3-Hlobõstin.

JK Sillamäe Kalev: 16-Lavrentjev, 7-Volodin, 5-Cheminava, 26-Bagužis, 4-Sidorenkov, 11-Mashichev, 33-Murikhin (46. 13-Dubõkin), 8-Ratnikov, 18-Tjapkin, 9-Silich (46. 17-Kvasov), 99-Kabaev.
Varus: 1-Starodubtsev, 3-Dudarev, 6-Vnukov, 17-Kvasov, 14-Novikov, 13-Dubõkin, 15-A. Volkov.

Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 158
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Dmitri Vinogradov
Neljas kohtunik: Igor Kübarsepp


8. augustil kell 19:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - JK TALLINNA KALEV  2:0 (1:0) LÕPPSEIS

Väravad: 39. Martin Hurt, 90.+4. Andre Paju
Hoiatused: 37. Tauno Tekko, 43. Hindrek Ojamaa - 13. Nikita Brõlin, 28. Edgars Butlers, 37. Raiko Karpov

JK Tammeka: 23-Kütt, 15-Tauts, 13-Lorenz, 3-Kiidron, 6-Tekko, 18-Paju, 7-Tiirik, 24-Hurt, 16-Naggel, 2-Ojamaa, 17-Suurpere.
Varus: 1-Pechter, 22-Šabanov, 4-Anderson, 28-Tutk, 14-Tikerberi, 9-Valtna, 10-Miller.

JK Tallinna Kalev: 12-Levizi, 13-Anissimov, 5-Heintare, 4-A. Savitski, 2-Butlers, 15-Kukebal, 6-Brõlin, 11-Koger, 19-Armean, 16-R. Karpov, 9-Stüf.
Varus: 1-Vallner, 8-Whalen, 3-Hausenberg, 10-Paal, 20-Valge.

Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 341
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Heigo Paglant
Neljas kohtunik: Danel Udu


Premium liiga parim väravalööja 4. augusti seisuga:
17 - Igor Subbotin (Tallinna FC Levadia)
17 - Vladislav Ivanov (Tallinna FC Levadia)

Meeskondade kõik väravalööjad 4. augusti seisuga:

Tallinna FC Levadia (67)
Igor Subbotin 17, Vladislav Ivanov 17, Ingemar Teever 8, Artur Rättel 4, Omar Elhussieny 4, Toni Tipuric 3, Arsenij Buinickij 2, Andreas Raudsepp 2, Aleksandr Kulinitš 2, Jan Penic 2, Artur Pikk 1, Pavel Marin 1, Artjom Artjunin 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Marek Kaljumäe 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

JK Sillamäe Kalev (59)
Evgeny Kabaev 16, Jaroslav Kvasov 10, Stanislav Murikhin 9, Daniil Ratnikov 8, Nikolay Mashichev 5, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Maksim Paponov 1, Aleksandr Volodin 1, Aleksandr Volkov 1, Pavel Aleksejev 1, Igor Dudarev 1, Mindaugas Bagužis 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Infonet (56)
Kouadio 15, Maksim Lipin 5, Eduard Golovljov 4, Kassim Aidara 4, Jevgeni Harin 3, Oleg Valov 3, Trevor Elhi 3, Aleks Mones 2, Marten Saarlas 2, Deniss Malov 2, Alexander Semakhin 2, Tanel Melts 2, Konstantin Nahk 2, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1
omaväravad: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev), Gleb Stepanov (FC Lokomotiv)

Tallinna FC Flora (52)
Albert Prosa 13, Rauno Alliku 11, Markus Jürgenson 6, Zakaria Beglarišvili 5, Sander Post 5, Taavi Rähn 3, Irakly Logua 3, Kevin Aloe 1, Martin Kase 1, Maksim Gussev 1, Andre Frolov 1, Rauno Alliku 1
omavärav: Lauri Välja (JK Tallinna Kalev)

Nõmme Kalju FC (49)
Hidetoshi Wakui 15, Tarmo Neemelo 5, Allan- Axel Kimbaloula 4, Jarmo Ahjupera 3, Ken Kallaste 3, Fabio Prates 2, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Robert Kirss 2, Janar Toomet 2, Juri Jevdokimov 2, Felipe Nunes 2, Martin Vunk 2, Alo Bärengrub 1, Damiano Quintieri 1
omavärav: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv)

Paide Linnameeskond (29)
Rasmus Tomson 6, Stanislav Goldberg 4, Sander Rõivassepp 3, Karl Palatu 3, Ervin Kõll 3, Jasper Uwaegbulam 3, Aleksandr Vassiljev 2, Said Atie 1, Andre Mägi 1, Martin Ustaal 1, Kaspar Paur 1, Sander Sinilaid 1

Tartu JK Tammeka (22)
Kristjan Tiirik 11, Reio Laabus 2, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Andre Paju 1, Jürgen Lorenz 1, Mikk Valtna 1, Rasmus Tauts 1, Tauno Tekko 1, Martin Miller 1, Geir-Kristjan Suurpere 1

JK Tallinna Kalev (17)
Lasha Omanidze 5, Aleksei Belov 4, Aleksei Naariste 2, Ando Hausenberg 1, Ionel Armean 1, Innar Paal 1, Raiko Karpov 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)

Narva JK Trans (16)
Viktor Plotnikov 5, Siim Tenno 4, Roman Nesterovski 2, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1, Vladislav Fjodorov 1, Artjom Škinjov 1
omavärav: Tihhon Šišov (Nõmme Kalju FC)

Jõhvi FC Lokomotiv (16)
Maksim Bazjukin 3, Konstantyne Alania 2, Andrei Jõgi 2, Vitaly Kutuzov 2, Aleksandr Zahharenkov 1, Mboungou 1, Malkhaz Garsevanišvili 1, Egor Potapov 1, Deniss Kulikov 1, Dmitri Jegorov 1, Alexander Nikulin 1


Premium liiga XXIII vooru mängud 9. augustil:

9. augustil kell 16:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME KALJU FC - TALLINNA FC LEVADIA

Väravad:
Hoiatused:

Kalju FC:
Varus:

FC Levadia:
Varus:

Mänguolud:
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Martin Lember
Neljas kohtunik: Aron Härsing
Täiendavad abikohtunikud: Kristo Tohver, Hannes Kaasik


9. augustil kell 19:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - NARVA JK TRANS

Väravad:
Hoiatused:

Paide LM:
Varus:

JK Trans:
Varus:

Mänguolud:
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Rauno Kald

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles