Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans viigistas Paidega

09.08.2014

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 23. voorus oli Narva Trans laupäeval külas Paide meeskonnal, mäng lõppes 1:1 viigiga.

Premium liiga XXIII vooru mängud 8. ja 9. augustil:

8. augustil kell 19:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - TALLINNA FC INFONET  2:2 (0:1)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 80. Maksim Gussev, 85. Albert Prosa - 24., 64. Kouadio
Hoiatused: 45. Karol Mets - 43. Tanel Melts, 45. Kassim Aidara, 79. Jevgeni Harin

FC Flora: 33-Prins, 16-Jürgenson, 6-Mets, 29-Rähn (67. 14-Kase), 4-Aloe, 38-Luigend, 10-Lepistu, 7-Beglarišvili (65. 11-Sappinen), 9-Alliku, 8-Logua (78. 20-Gussev), 99-Prosa.
Varus: 73-Toom, 20-Gussev, 17-Sobtšenko, 15-Junolainen, 11-Sappinen, 13-Juha, 14-Kase.

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 5-Semakhin (56. 9-Harin), 6-Malov, 8-Melts (61. 20-Lipin), 11-Kouadio, 17-Valov (78. 10-Gurtšioglujants), 19-Aidara, 22-Elhi, 38-Nahk.
Varus: 25-Zelentsov, 9-Harin, 10-Gurtšioglujants, 15-Golovljov, 20-Lipin, 21-Saarlas, 77-Malinin.

Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 556
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Lauri Salei, Artur Telling
Neljas kohtunik: Joonas Jaanovits


8. augustil kell 19:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - JK SILLAMÄE KALEV  1:2 (0:0)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 75. Alexander Nikulin - 50., 76. Evgeny Kabaev
Hoiatused: 41. Mikhail Zaitsev, 43. Alexander Nikulin, 56. Maksim Bazjukin, 81. Dmitri Jegorov, 84. Aleksandr Hlobõstin - 82. Jaroslav Kvasov

FC Lokomotiv: 16-Smelkov, 8-Zaitsev, 12-N. Volkov (46. 13-Naveriani), 2-Smirnov, 7-Jegorov, 22-Zahharenkov, 23-Vladimirov, 11-Kulikov, 8-Kaivoja, 14-M. Bazjukin (79. 3-Hlobõstin), 17-Nikulin.
Varus: 1-Matrossov, 4-Rudomin, 13-Naveriani, 20-Potapov, 3-Hlobõstin.

JK Sillamäe Kalev: 16-Lavrentjev, 7-Volodin, 5-Cheminava, 26-Bagužis, 4-Sidorenkov, 11-Mashichev, 33-Murikhin (46. 13-Dubõkin), 8-Ratnikov, 18-Tjapkin, 9-Silich (46. 17-Kvasov), 99-Kabaev.
Varus: 1-Starodubtsev, 3-Dudarev, 6-Vnukov, 17-Kvasov, 14-Novikov, 13-Dubõkin, 15-A. Volkov.

Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 158
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Dmitri Vinogradov
Neljas kohtunik: Igor Kübarsepp


8. augustil kell 19:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - JK TALLINNA KALEV  2:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 39. Martin Hurt, 90.+4. Andre Paju
Hoiatused: 37. Tauno Tekko, 43. Hindrek Ojamaa - 13. Nikita Brõlin, 28. Edgars Butlers, 37. Raiko Karpov

JK Tammeka: 23-Kütt, 15-Tauts (90.+3. 22-Šabanov), 13-Lorenz, 3-Kiidron, 6-Tekko, 18-Paju, 7-Tiirik (89. 9-Valtna), 24-Hurt, 16-Naggel, 2-Ojamaa, 17-Suurpere (70. 14-Tikerberi).
Varus: 1-Pechter, 22-Šabanov, 4-Anderson, 28-Tutk, 14-Tikerberi, 9-Valtna, 10-Miller.

JK Tallinna Kalev: 12-Levizi, 13-Anissimov (70. 10-Paal), 5-Heintare, 4-A. Savitski, 2-Butlers (64. 8-Whalen), 15-Kukebal, 6-Brõlin, 11-Koger, 19-Armean (83. 20-Valge), 16-R. Karpov, 9-Stüf.
Varus: 1-Vallner, 8-Whalen, 3-Hausenberg, 10-Paal, 20-Valge.

Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 341
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Heigo Paglant
Neljas kohtunik: Danel Udu


9. augustil kell 16:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME KALJU FC - TALLINNA FC LEVADIA  0:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Värav: 34. Ingemar Teever
Hoiatused: 13. Toni Tipuric, 17., 84. Andreas Raudsepp, 57. Ilja Antonov
Eemaldamine: 84. Andreas Raudsepp

Kalju FC: 1-Teleš, 5-Bärengrub, 6-Rodrigues, 14-Kallaste, 8-Mööl, 7-Reginald, 23-Ainsalu (74. 32-Ahjupera), 9-Quintieri (80. 2-Galpin), 21-Nunes (65. 17-Kirss), 75-Wakui, 99-Neemelo.
Varus: 69-Aland, 2-Galpin, 24-Puri, 17-Kirss, 3-Pürg, 4-Reintam, 32-Ahjupera.

FC Levadia: 1-Smiško, 22-Pikk, 3-Artjunin (56. 17-Podholjuzin), 18-Tipuric, 27-Raudsepp, 19-Dmitrijev, 6-Antonov, 2-Penic (46. 10-Subbotin), 11-Teever, 25-Ivanov (78. 23-Kaljumäe), 5-Elhussieny.
Varus: 30-Pikker, 17-Podholjuzin, 10-Subbotin, 23-Kaljumäe, 16-Tamm, 28-Saarts, 15-Rohtla.

Mänguolud: +25, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 574
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Martin Lember
Neljas kohtunik: Aron Härsing
Täiendavad abikohtunikud: Kristo Tohver, Hannes Kaasik


9. augustil kell 19:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - NARVA JK TRANS  1:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 76. Sander Sinilaid - 45.+1. pen. Roman Nesterovski
Hoiatused: 83. Joel Indermitte - 17., 90.+2. Andrei Ornat, 21. Ignat Epifanov, 64. Ilja Osipov, 90.+1. Andreja Sinicins
Eemaldamine: 90.+2. Andrei Ornat

Paide LM: 1-Niinepuu, 5-Lomp, 4-Indermitte, 31-Leetma, 2-Veis, 25-Reinsoo (77. 23-Kaldoja), 16-Sinilaid, 26-Tomson (74. 7-Uwaegbulam), 11-Paur, 10-Goldberg, 14-Rõivassepp (61. 24-Vassiljev).
Varus: 23-Kaldoja, 24-Vassiljev, 22-Kovtunovitš, 7-Uwaegbulam.

JK Trans: 33-Tokaitšuk, 22-Andrejev, 3-Nesterovski, 4-Avdeev, 10-Škinjov, 8-Jakovlev (46. 14-Plotnikov), 21-Epifanov, 7-Ornat, 20-Sinicins, 11-Osipov (72. 17-Kutuzov), 13-Fjodorov.
Varus: 14-Plotnikov, 17-Kutuzov, 12-Lissitsõn.

Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 101
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Rauno Kald

Liiga tabel
1    Tallinna FC Flora    23    16    6    1    54:17    54
2    Tallinna FC Levadia    23    15    6    2    68:9    51
3    Nõmme Kalju FC    23    15    4    4    49:9    49
4    Tallinna FC Infonet    23    13    6    4    58:27    45
5    JK Sillamäe Kalev    23    13    4    6    61:28    43
6    Paide Linnameeskond    23    7    5    11    30:44    26
7    Tartu JK Tammeka    23    4    5    14    24:61    17
8    Narva JK Trans    23    3    8    12    17:43    17
9    JK Tallinna Kalev    23    3    3    17    17:86    12
10    Jõhvi FC Lokomotiv    23    0    5    18    17:71    5



Premium liiga parim väravalööja 9. augusti seisuga:
18 - Evgeny Kabaev (JK Sillamäe Kalev)

Meeskondade kõik väravalööjad 9. augusti seisuga:

Tallinna FC Levadia (68)
Igor Subbotin 17, Vladislav Ivanov 17, Ingemar Teever 9, Artur Rättel 4, Omar Elhussieny 4, Toni Tipuric 3, Arsenij Buinickij 2, Andreas Raudsepp 2, Aleksandr Kulinitš 2, Jan Penic 2, Artur Pikk 1, Pavel Marin 1, Artjom Artjunin 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Marek Kaljumäe 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

JK Sillamäe Kalev (61)
Evgeny Kabaev 18, Jaroslav Kvasov 10, Stanislav Murikhin 9, Daniil Ratnikov 8, Nikolay Mashichev 5, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Maksim Paponov 1, Aleksandr Volodin 1, Aleksandr Volkov 1, Pavel Aleksejev 1, Igor Dudarev 1, Mindaugas Bagužis 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Infonet (58)
Kouadio 17, Maksim Lipin 5, Eduard Golovljov 4, Kassim Aidara 4, Jevgeni Harin 3, Oleg Valov 3, Trevor Elhi 3, Aleks Mones 2, Marten Saarlas 2, Deniss Malov 2, Alexander Semakhin 2, Tanel Melts 2, Konstantin Nahk 2, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1
omaväravad: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev), Gleb Stepanov (FC Lokomotiv)

Tallinna FC Flora (54)
Albert Prosa 14, Rauno Alliku 11, Markus Jürgenson 6, Zakaria Beglarišvili 5, Sander Post 5, Taavi Rähn 3, Irakly Logua 3, Maksim Gussev 2, Kevin Aloe 1, Martin Kase 1, Andre Frolov 1, Rauno Alliku 1
omavärav: Lauri Välja (JK Tallinna Kalev)

Nõmme Kalju FC (49)
Hidetoshi Wakui 15, Tarmo Neemelo 5, Allan- Axel Kimbaloula 4, Jarmo Ahjupera 3, Ken Kallaste 3, Fabio Prates 2, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Robert Kirss 2, Janar Toomet 2, Juri Jevdokimov 2, Felipe Nunes 2, Martin Vunk 2, Alo Bärengrub 1, Damiano Quintieri 1
omavärav: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv)

Paide Linnameeskond (30)
Rasmus Tomson 6, Stanislav Goldberg 4, Sander Rõivassepp 3, Karl Palatu 3, Ervin Kõll 3, Jasper Uwaegbulam 3, Aleksandr Vassiljev 2, Sander Sinilaid 2, Said Atie 1, Andre Mägi 1, Martin Ustaal 1, Kaspar Paur 1

Tartu JK Tammeka (24)
Kristjan Tiirik 11, Reio Laabus 2, Andre Paju 2, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Jürgen Lorenz 1, Mikk Valtna 1, Rasmus Tauts 1, Tauno Tekko 1, Martin Miller 1, Geir-Kristjan Suurpere 1, Martin Hurt 1

Narva JK Trans (17)
Viktor Plotnikov 5, Siim Tenno 4, Roman Nesterovski 3, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1, Vladislav Fjodorov 1, Artjom Škinjov 1
omavärav: Tihhon Šišov (Nõmme Kalju FC)

JK Tallinna Kalev (17)
Lasha Omanidze 5, Aleksei Belov 4, Aleksei Naariste 2, Ando Hausenberg 1, Ionel Armean 1, Innar Paal 1, Raiko Karpov 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)

Jõhvi FC Lokomotiv (17)
Maksim Bazjukin 3, Konstantyne Alania 2, Andrei Jõgi 2, Vitaly Kutuzov 2, Alexander Nikulin 2, Aleksandr Zahharenkov 1, Mboungou 1, Malkhaz Garsevanišvili 1, Egor Potapov 1, Deniss Kulikov 1, Dmitri Jegorov 1

jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles