Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kalev alistas Transi 4:1 ja jõudis Infonetile järele

16.08.2014

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliigas alistas Sillamäe Kalev laupäeval kodus Narva Transi 7:1 ja kuna Infonet teenis samas voorus vaid viigipunkti, siis nüüd on 4.-5. kohta jagavatel Kalevil ja Infonetil võrdselt punkte.

Premium liiga XXIV vooru mängud 15. ja 16. augustil:

15. augustil kell 19:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - TARTU JK TAMMEKA  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 76. Vladislav Ivanov
Hoiatused: 11. Toni Tipuric, 51. Ilja Antonov - 43. Rasmus Tauts, 57. Geir-Kristjan Suurpere

FC Levadia: 1-Smiško, 17-Podholjuzin, 3-Artjunin, 18-Tipuric, 22-Pikk, 19-Dmitrijev (81. 7-Aallikko), 6-Antonov, 2-Penic (46. 10-Subbotin), 5-Elhussieny, 25-Ivanov, 11-Teever.
Varus: 30-Pikker, 23-Kaljumäe, 21-Vihmann, 7-Aallikko, 16-Tamm, 10-Subbotin, 28-Saarts.

JK Tammeka: 1-Pechter, 15-Tauts (69. 22-Šabanov), 13-Lorenz, 28-Tutk, 6-Tekko, 18-Paju (83. 14-Tikerberi), 7-Tiirik, 24-Hurt, 16-Naggel, 2-Ojamaa, 17-Suurpere (77. 10-Miller).
Varus: 12-Lukjanov, 22-Šabanov, 4-Anderson, 20-Markus Jõgi, 14-Tikerberi, 9-Valtna, 10-Miller.

Mänguolud: +21, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 123
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Jaan Roos, Jaanus Mutli
Neljas kohtunik: Grigori Ošomkov


15. augustil kell 19:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - JK TALLINNA KALEV  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 54. pen. Alexander Nikulin
Hoiatused: 29. Konstantyne Alania, 40. Aleksandr Zahharenkov, 58. Deniss Kulikov, 68. Aleksei Tihhonov, 80. Mikhail Zaitsev, 85. Egor Potapov, 89. Alexander Nikulin - 49. Ionel Armean, 54. Artem Levizi

FC Lokomotiv: 1-Matrossov, 20-Potapov, 22-Zahharenkov, 2-Smirnov, 7-Jegorov, 10-Alania, 13-Naveriani (61. 4-Tihhonov; 74. 23-Vladimirov), 11-Kulikov, 9-Kaivoja, 14-M. Bazjukin (75. 8-Zaitsev), 17-Nikulin.
Varus: 16-Smelkov, 4-Tihhonov, 8-Zaitsev, 23-Vladimirov.

JK Tallinna Kalev: 12-Levizi, 3-Larin, 5-Heintare, 4-A. Savitski, 2-Butlers, 15-Kukebal, 18-Kahr (61. 6-Brõlin), 11-Koger, 19-Armean (75. 13-Anissimov), 7-Omanidze (81. 8-Whalen), 9-Stüf.
Varus: 1-Vallner, 8-Whalen, 6-Brõlin, 10-Paal, 20-Valge, 13-Anissimov.

Mänguolud: +18, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Heigo Paglant
Neljas kohtunik: Rauno Kald


16. augustil kell 16:00 Kadrioru staadionil (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME KALJU FC – TALLINNA FC FLORA  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 72. Jorge Rodrigues
Hoiatused: 36. Martin Vunk, 37. Ken Kallaste, 76. Eino Puri - 60. Kevin Aloe, 70. Joosep Juha, 71. Markus Jürgenson

Kalju FC: 1-Teleš, 8-Mööl, 6-Rodrigues, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 7-Reginald, 13-Vunk, 24-Puri, 17-Kirss (88. 23-Ainsalu), 75-Wakui (90.+2. 20-Prates), 99-Neemelo (89. 32-Ahjupera).
Varus:  69-Aland, 3-Pürg, 23-Ainsalu, 2-Galpin, 4-Reintam, 32-Ahjupera, 20-Prates.

FC Flora: 33-Prins, 16-Jürgenson, 13-Juha, 29-Rähn, 4-Aloe, 38-Luigend, 10-Lepistu (74. 11-Sappinen), 7-Beglarisvili, 9-Alliku, 8-Logua (56. 20-Gussev), 2-Post (46. 99-Prosa).
Varus: 73-Toom, 20-Gussev, 17-Sobtšenko, 15-Junolainen, 11-Sappinen, 23-Šlein, 99-Prosa

Mänguolud: +21, pilves vihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 605
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Dmitri Vinogradov
Neljas kohtunik: Kristo Külljastinen
Täiendavad abikohtunikud: Mart Martin, Hannes Kaasik


16. augustil kell 19:00 Sillamäe Kalevi staadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - NARVA JK TRANS  7:1 (4:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 6. pen., 87. Evgeny Kabaev, 16. Mindaugas Bagužis, 30., 78. Deniss Tjapkin, 35. Kyrylo Silich, 49. Daniil Ratnikov - 37. Roman Nesterovski
Hoiatused: 89. Deniss Vnukov - 19. Pavel Avdeev
Eemaldamine: 90.+1. Deniss Tjapkin

JK Sillamäe Kalev: 16-Lavrentjev, 4-Sidorenkov, 26-Bagužis, 5-Cheminava, 7-Volodin, 11-Mashichev (69. 13-Dubõkin), 8-Ratnikov, 18-Tjapkin, 33-Murikhin (83. 14-Novikov), 9-Silich (64. 6-Vnukov), 99-Kabaev.
Varus: 1-Starodubtsev, 3-Dudarev, 13-Dubõkin, 6-Vnukov, 14-Novikov, 15-Volkov, 2-Maehara.

JK Trans: 33-Tokaitšuk, 22-Andrejev, 3-Nesterovski, 4-Avdeev, 10-Škinjov (74. 9-Lvov), 14-Plotnikov, 17-Sheviakov (65. 18-Mihhailov), 20-Sinicins, 21-Epifanov, 13-Fjodorov, 8-Jakovlev.
Varus: 18-Mihhailov, 9-Lvov, 7-Kutuzov, 12-Lissitsõn.

Mänguolud: +18, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 175
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Riivo Stolts
Neljas kohtunik: Igor Kübarsepp


16. augustil kell 19:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC INFONET - PAIDE LINNAMEESKOND  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 70. Vladimir Malinin - 76. Siim-Sten Palm, 90.+5. Martin Ustaal

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 5-Semakhin, 6-Malov, 8-Melts (46. 77-Malinin), 11-Kouadio, 17-Valov, 19-Aidara (60. 27-Dmitrijev), 22-Elhi (62. 20-Lipin), 38-Nahk.
Varus: 69-Kassjantšuk, 10-Gurtšioglujants, 16-Mones, 20-Lipin, 15-Golovljov, 27-Dmitrijev, 77-Malinin.

Paide LM: 1-Niinepuu (46. 12-Palm), 5-Lomp, 24-Palatu, 22-Leetma, 23-Kaldoja, 15-Sinilaid, 25-Reinsoo, 9-Tomson, 10-Goldberg, 16-Paur (74. 18-Ustaal), 14-Rõivassepp (81. 17-Vassiljev).
Varus: 12-Palm, 18-Ustaal, 17-Vassiljev, 2-Veis.

Mänguolud: +18, vahelduv hoovihmadega ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 98
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Tomi Rahula

Turniiritabel (24/36)
1    Tallinna FC Levadia    24    16    6    2    69:9    54
2    Tallinna FC Flora    24    16    6    2    54:18    54
3    Nõmme Kalju FC    24    16    4    4    50:9    52
4    JK Sillamäe Kalev    24    14    4    6    68:29    46
5    Tallinna FC Infonet    24    13    7    4    58:27    46
6    Paide Linnameeskond    24    7    6    11    30:44    27
7    Tartu JK Tammeka    24    4    5    15    24:62    17
8    Narva JK Trans    24    3    8    13    18:50    17
9    JK Tallinna Kalev    24    3    3    18    17:87    12
10    Jõhvi FC Lokomotiv    24    1    5    18    18:71    8
 

Premium liiga parim väravalööja 16. augusti seisuga:
20 - Evgeny Kabaev (JK Sillamäe Kalev)

Meeskondade kõik väravalööjad 15. augusti seisuga:

Tallinna FC Levadia (69)
Vladislav Ivanov 18, Igor Subbotin 17, Ingemar Teever 9, Artur Rättel 4, Omar Elhussieny 4, Toni Tipuric 3, Arsenij Buinickij 2, Andreas Raudsepp 2, Aleksandr Kulinitš 2, Jan Penic 2, Artur Pikk 1, Pavel Marin 1, Artjom Artjunin 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Marek Kaljumäe 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

JK Sillamäe Kalev (61)
Evgeny Kabaev 18, Jaroslav Kvasov 10, Stanislav Murikhin 9, Daniil Ratnikov 8, Nikolay Mashichev 5, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Maksim Paponov 1, Aleksandr Volodin 1, Aleksandr Volkov 1, Pavel Aleksejev 1, Igor Dudarev 1, Mindaugas Bagužis 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Infonet (58)
Kouadio 17, Maksim Lipin 5, Eduard Golovljov 4, Kassim Aidara 4, Jevgeni Harin 3, Oleg Valov 3, Trevor Elhi 3, Aleks Mones 2, Marten Saarlas 2, Deniss Malov 2, Alexander Semakhin 2, Tanel Melts 2, Konstantin Nahk 2, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1
omaväravad: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev), Gleb Stepanov (FC Lokomotiv)

Tallinna FC Flora (54)
Albert Prosa 14, Rauno Alliku 11, Markus Jürgenson 6, Zakaria Beglarišvili 5, Sander Post 5, Taavi Rähn 3, Irakly Logua 3, Maksim Gussev 2, Kevin Aloe 1, Martin Kase 1, Andre Frolov 1, Rauno Alliku 1
omavärav: Lauri Välja (JK Tallinna Kalev)

Nõmme Kalju FC (49)
Hidetoshi Wakui 15, Tarmo Neemelo 5, Allan- Axel Kimbaloula 4, Jarmo Ahjupera 3, Ken Kallaste 3, Fabio Prates 2, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Robert Kirss 2, Janar Toomet 2, Juri Jevdokimov 2, Felipe Nunes 2, Martin Vunk 2, Alo Bärengrub 1, Damiano Quintieri 1
omavärav: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv)

Paide Linnameeskond (30)
Rasmus Tomson 6, Stanislav Goldberg 4, Sander Rõivassepp 3, Karl Palatu 3, Ervin Kõll 3, Jasper Uwaegbulam 3, Aleksandr Vassiljev 2, Sander Sinilaid 2, Said Atie 1, Andre Mägi 1, Martin Ustaal 1, Kaspar Paur 1

Tartu JK Tammeka (24)
Kristjan Tiirik 11, Reio Laabus 2, Andre Paju 2, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Jürgen Lorenz 1, Mikk Valtna 1, Rasmus Tauts 1, Tauno Tekko 1, Martin Miller 1, Geir-Kristjan Suurpere 1, Martin Hurt 1

Jõhvi FC Lokomotiv (18)
Alexander Nikulin 3, Maksim Bazjukin 3, Konstantyne Alania 2, Andrei Jõgi 2, Vitaly Kutuzov 2, Aleksandr Zahharenkov 1, Mboungou 1, Malkhaz Garsevanišvili 1, Egor Potapov 1, Deniss Kulikov 1, Dmitri Jegorov 1

Narva JK Trans (17)
Viktor Plotnikov 5, Siim Tenno 4, Roman Nesterovski 3, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1, Vladislav Fjodorov 1, Artjom Škinjov 1
omavärav: Tihhon Šišov (Nõmme Kalju FC)

JK Tallinna Kalev (17)
Lasha Omanidze 5, Aleksei Belov 4, Aleksei Naariste 2, Ando Hausenberg 1, Ionel Armean 1, Innar Paal 1, Raiko Karpov 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)

jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles