Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: VIDEO! Narva United võitis põnevuslahingus Eesti väikese karika

12.09.2014

Eesti väikeste jalgpallikarikavõistluste finaalis alistas Eesti esindusstaadionil peetud kohtumises Narva United FC Lasnamäe Ajaxi penaltiteseeria tulemusena.

Neljapäeva õhtul A. Le Coq Arenal toimunud väikeste karikavõistluste finaal, kus läksid vastamisi II liiga meeskond Lasnamäe FC Ajax ning aste madalamal palliv Narva United FC. Mõlemad meeskonnad pääsesid finaali kindlalt, olles poolfinaalides oma vastastest üle 3:0.

Tasavägises finaalis, mida oli jälgimas üle 500 pealtvaataja, lõppes nii normaal, kui lisaaeg 1:1 viigiga. Järgnev penaltiseeria andis 5:4 võidu Narva United FC-le.

Otsustava penalti (eelnevalt polnud keegi eksinud) tõrjumine Vadim Beljakovi poolt: https://www.youtube.com/watch?v=pei50zIXMPc

Lisaaja esimese poolaja lisaminut, kus Ajax lõi 2x posti ja kohe oli United mängijal hea võimalus: https://www.youtube.com/watch?v=RPLH3wqMQeM

Lisaaja momente: https://www.youtube.com/watch?v=YGiHiP3oQ14

Teine poolaeg: https://www.youtube.com/watch?v=M4XkS3Q7OWU

Väikestel karikavõistlustel tohivad osaleda teise ja madalama liiga meeskonnad ehk meeskonnad kelle reiting on alates 31. kohast.

Väikeste karikavõistluste finaal

11. septembril kell 19:00 A. Le Coq Arenal (Asula 4c, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - NARVA UNITED FC  1:1; 1:1 (0:0) pen. 4:5
mitteametlik protokoll
Väravad: 51. Sergei Tasso - 58. Sergei Aleksandrov
Hoiatused: 36. Sergei Tasso, 42. Dzmitry Papichyts - 63. Andrei Bolonenkov

FC Ajax: 1-Artjom Jakovlev, 18-Sergei Kondratenko, 4-Rain Mürkhain, 81-Sergei Kobjakov, 6-Sergei Jarjomenko (86. 5-Andrei Struzkin), 3-Sergei Polišnin (59. 14-Ervin Guzek), 22-Dzmitry Papichyts, 2-Konstantin Potapov, 10-Ilja Ljapin, 11-Andrei Kobjakov (63. 9-Emanuil Uhal), 33-Sergei Tasso.
Varus: 37-Andrei Golovin, 23-Dmitri Tšistjakov, 9-Emanuil Uhal, 14-Ervin Guzek, 5-Andrei Struzkin, 20-Aleksandr Stepuk.

United FC: 1-Vadim Belyakov, 15-Andrei Bolonenkov, 19-Kirill Eder, 2-Roman Vedehhov, 16-Konstantin Mihhejev, 17-Sergei Aleksandrov, 10-Oleg Kurotškin (61. 23-Renat Osmanov), 4-Ivan Seleznjov, 20-Aleksandr Jegorov (98. 24-Vjatšeslav Rubannikov), 12-Andrei Gornev, 8-Juri Žagorov (80. 13-Stanislav Bõstrov).
Varus: 14-Kirill Andrejev, 13-Stanislav Bõstrov, 21-Artur Piirak, 24-Vjatšeslav Rubannikov, 23-Renat Osmanov, 5-Oleg Uljev, 36-Aleksandr Kolossov.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 504
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud Lauri Salei, Heigo Paglant
Neljas kohtunik Dmitri Kulikov


Meeskondade tee finaali:

Lasnamäe FC Ajax:
1/32-finaal: Lasnamäe FC Ajax - Viimsi FC Igiliigur 7:1
1/16-finaal: Lasnamäe FC Ajax - FC Haiba 7:3
1/8-finaal: Lasnamäe FC Ajax - FC Otepää 9:2
1/4-finaal: Lasnamäe FC Ajax - EMÜ SK 3:2
1/2-finaal: Tallinna JK Visadus - Lasnamäe FC Ajax 0:3

Narva United FC:
1/32-finaal: Narva United FC - Tallinna FC Charma 5:1
1/16-finaal: Tallinna FC Soccernet - Narva United FC 0:1
1/8-finaal: Narva United FC - JK Kaitseliit Kalev 8:2
1/4-finaal: Raasiku FC Joker 1993 - Narva United FC 0:1
1/2-finaal:FC Helios Võru - Narva United FC 0:3


Lasnamäe FC Ajax:

Väravavahid
37-Andrei Golovin (10.09.1983)
1-Artjom Jakovlev (28.08.1998)

Kaitsjad
6-Sergei Jarjomenko (09.08.1986)
81-Sergei Kobjakov (13.03.1981)
18-Sergei Kondratenko (08.10.1985)
4-Rain Mürkhain (22.03.1996)
20-Aleksandr Stepuk (29.04.1984)
5-Andrei Struzkin (18.09.1974)

Poolkaitsjad
14-Ervin Guzek (21.11.1994)
22-Dzmitry Papichyts (19.11.1981)
3-Sergei Polišnin (29.12.1984)
2-Konstantin Potapov (06.05.1995)
23-Dmitri Tšistjakov (12.12.1996)
9-Emanuil Uhal (29.10.1985)

Ründajad
11-Andrei Kobjakov (23.03.1985)
10-Ilja Ljapin (21.07.1985)
33-Sergei Tasso (09.09.1984)

Peatreener: Boriss Dugan


Narva United FC:

Väravavahid
1-Vadim Belyakov (26.02.1989)

Kaitsjad
15-Andrei Bolonenkov (28.01.1984)
19-Kirill Eder (20.01.1987)
12-Andrei Gornev (28.07.1988)
16-Konstantin Mihhejev (16.05.1980)
21-Artur Piirak (25.12.1975)
5-Oleg Uljev (07.11.1971)
2-Roman Vedehhov (20.07.1981)

Poolkaitsjad
17-Sergei Aleksandrov (30.03.1992)
13-Stanislav Bõstrov (11.08.1988)
20-Aleksandr Jegorov (10.08.1987)
10-Oleg Kurotškin (11.05.1971)
23-Renat Osmanov (14.05.1984)
24-Vjatšeslav Rubannikov (02.03.1988)
4-Ivan Seleznjov (15.11.1988)

Ründajad
14-Kirill Andrejev (04.11.1980)
9-Ramaz Kapanadze (21.08.1983)
8-Juri Žagorov (16.09.1992)

Peatreener: Aleksandr Dmitrijev
Esindaja: Oleg Kašin
Esindaja: Evgeni Rogov

Jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles