Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Ujumine: Esimesel päeval kolm kulda

01.03.2007

Neljapäeval, 1. märtsil Tartus alanud Eesti meistrivõistlustel ujumises olid avapäeval idavirulastest võidukad Elina Partõka, Danil Haustov ja Ilja Porubtsisen.

VÄLJAVÕTTED PROTOKOLLIDEST

N 50 m vabalt (71 osalejat)
1 Partõka, Elina  83 NRK 26,55
7 Kurenkova, Anastassia  93 JÕHVI 29,05

10 Volkova, Anna  90 NRK 29,59
16 Gusseva, Maria  92 NRK 30,26
19 Dambina, Angelina  93 NARVA 30,39
41 Kuusik, Maria  92 AKTIIV 31,53
47 Aboljanina, Anastassija  95 VSK 31,84
50 Kurlõkova, Svetlana  93 NRK 32,13
59 Mihhailova, Valeria  95 NRK 33,95

M 50 m vabalt (99)
1 Haustov, Danil  80 VSK 23,66
2 Sidorkin, Vladimir  86 AKTIIV 24,24
5 Jurov, Vitali  87 SILLA 24,64

10 Spassenihhin, Ivan  87 SILLA 25,66
14 Pivovar, Igor  88 NRK 25,83
14 Nikolajev, Sergei  88 NRK 25,83
19 Kaev, Jevgeni  88 SILLA 26,02
29 Nigul, Andrei  90 NRK 26,48
38 Dvorteski, Aleksandr  92 NRK 27,19
40 Narõskin, Pavel  92 NARVA 27,21
42 Smidt, Ilja  90 NRK 27,26
44 Lõssov, Dmitri  87 SILLA 27,33
55 Ivanov, Andres  92 AKTIIV 27,88
57 Daineko, Nikita  92 SILLA 28,06
67 Averin, Aleksei  91 SILLA 28,79
77 Pivovarov, Vadim  89 VSK 29,60
79 Ljamin, Aleksandr  93 NARVA 29,67
82 Morozov, Nikolai  92 SILLA 30,04
83 Hodõrev, Mart  94 SILLA 30,09

N 50 m rinnuli (35)
6 Poklonskaja, Anna  90 AKTIIV 36,92 (eeluj 36,76)

33 Mihhailova, Valeria  95 NRK 44,81

M 50 m rinnuli (46)
4 Romanov, Vadim  90 NRK 30,57
8 Ravlussevits, Jevgeni  89 AKTIIV 31,81 (eeluj 31,73)
 
14 Porubtsisen, Ilja  91 NARVA 32,89
15 Divissenko, Andrei  89 DILAN 32,90
22 Soldatov, Jevgeni  93 NRK 34,27
42 Pivovarov, Vadim  89 VSK 38,74

N 800 m (18)
2 Tsaikovskaja, Jelena  90 AKTIIV 9:48,32
8 Smirnova, Julia  94 DILAN 10:20,68
9 Kangur, Käde  92 AKTIIV 10:30,29
11 Jefimova, Karina  93 AKTIIV 10:34,77
13 Dambina, Angelina  93 NARVA 10:45,03
14 Pilipenko, Aljona  91 NRK 10:48,08
16 Latina, Darja  91 NARVA 10:50,22
17 Rõbakova, Anna  91 DILAN 10:51,85

M 1500 m (9)
1 Porubtsisen, Ilja  91 NARVA 17:45,22
2 Ivanov, Andres  92 AKTIIV 17:55,82
4 Malkov, Aleksandr  93 NARVA 18:08,93
9 Mihhailov, Gleb  91 AKTIIV 19:30,02

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles