Esilehele      Sisukord
Esilehele
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans ja Lokomotiv kaotasid

18.10.2014

Kui Eesti jalgpallimeistvõistluste meistriliiga 33. voorus avamängus sai Sillamäe Kalev reedel võidu, siis laupäeval võistlustules olnud Narva Trans ja Jõhvi FC Lokomotiv tabelisse punkte juurde ei saanud.

Premium liiga on koondisepausilt tagasi ning neli vooru on liigahooaja lõpuni. XXXIII voor algas reedel Tartus, kus kohalik JK Tammeka jäi 1:4 alla JK Sillamäe Kalevile.

Laupäevastes avamängudes võitis Nõmme Kalju FC 1:0 Narva JK Transi ja Paide Linnameeskond JK Tallinna Kalevi 4:1. Jõhvi FC Lokomotiv kaotas 0:3 Tallinna FC Infonetile.

Vooru lõpetuseks kohtusid peamised tiitlipretendendid, Tallinna FC Flora ja tiitlikaitsja Tallinna FC Levadia. Poolaja võitis Flora 1:0, kuid teisel poolajal parandas Levadia oma mängu, lõi kaks vastuväravat ja võitis 2:1 ning jõudis järjekordse meistritiitli lävele.

Premium liiga XXXIII vooru mängud 17. ja 18. oktoobril:

17. oktoobril kell 19:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - JK SILLAMÄE KALEV  1:4 (0:2)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 90.+2. Martin Hurt - 10. Stanislav Murikhin, 42. pen. Evgeny Kabaev, 48. ov. Hindrek Ojamaa, 68. Daniil Ratnikov
Hoiatused: 18. Andre Paju, 41. Hindrek Ojamaa - 12. Deniss Tjapkin, 28., 66. Aleksandr Volodin, 49. Andrei Sidorenkov
Eemaldamine: 66. Aleksandr Volodin

JK Tammeka: 23-Kütt, 13-Lorenz, 28-Tutk, 19-Kiidron, 2-Ojamaa (74. 9-Valtna), 18-Paju (64. 10-Miller), 17-Suurpere, 16-Naggel, 7-Tiirik, 24-Hurt, 15-Tauts (61. 8-Rääbis).
Varus: 1-Pechter, 10-Miller, 25-Aasmäe, 4-Anderson, 8-Rääbis, 22-Šabanov, 9-Valtna.

JK Sillamäe Kalev: 16-Lavrentjev, 7-Volodin, 5-Cheminava, 3-Dudarev, 4-Sidorenkov, 13-Dubõkin (80. 17-Kvasov), 6-Vnukov (70. 26-Baguzis), 18-Tjapkin, 33-Murikhin (59. 11-Mashichev), 8-Ratnikov, 99-Kabaev.
Varus: 1-Starodubtsev, 26-Bagužis, 11-Mashichev, 17-Kvasov, 14-Novikov, 15-Volkov.

Mänguolud: +3, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 1981
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Riivo Stolts
Neljas kohtunik: Silver Sepp


18. oktoobril kell 13:00 Kadrioru staadionil (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME KALJU FC - NARVA JK TRANS  1:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 37. Hidetoshi Wakui
Hoiatused: 51. Janar Toomet, 65. Tarmo Neemelo - 53. Vitali Andrejev, 63. Ignat Epifanov, 65. Pavel Avdeev
Eemaldamine: 80. Dmitry Sheviakov

Kalju FC: 1-Teleš, 8-Mööl, 4-Reintam, 3-Pürg, 14-Kallaste, 7-Reginald, 20-Prates (73. 21-Nunes), 75-Wakui, 17-Kirss (61. 99-Neemelo), 9-Quintieri (81. 77-Sišov), 19-Toomet.
Varus: 59-Aland, 77-Šišov, 99-Neemelo, 21-Nunes, 16-Kuusk, 2-Mägi.

JK Trans: 33-Tokaitšuk, 3-Nesterovski, 4-Avdeev, 10-Škinjov, 11-Osipov, 13-Fjodorov, 17-Sheviakov, 18-Mihhailov (61. 9-Lvov), 20-Sinicins, 21-Epifanov, 22-Andrejev.
Varus: 9-Lvov, 12-Lissitsõn, 16-Savenkov.

Mänguolud: +4, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 164
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Artur Telling
Neljas kohtunik: Reelika Turi


18. oktoobril kell 13:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - TALLINNA FC INFONET  0:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 50., 89. pen. Kouadio, 85. Vadim Aksjonov
Hoiatused: 35. Oleksandr Volchkov, 70. Stanislav Iablokov, 76. Lasha Naveriani, 81., 88. Aleksandr Vladimirov - 64. Oleg Valov
Eemaldamine: 88. Aleksandr Vladimirov

FC Lokomotiv: 28-Smelkov, 21-Iablokov, 12-Naveriani, 14-M. Bazjukin (39. 7-Jegorov), 2-Ivanjušin, 10-Alania, 18-Volchkov (59. 20-Potapov), 11-Kulikov, 23-Vladimirov, 16-Jõgi, 17-Nikulin.
Varus: 1-Matrossov, 7-Jegorov, 22-Zahharenkov, 38-Gusev, 20-Potapov.

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Malov (46. 22-Elhi), 8-Melts (71. 12-Aksjonov), 9-Harin (46. 17-Valov), 11-Kouadio, 16-Mones, 18-Ogorodnik, 19-Aidara, 24-Taar.
Varus: 69-Kassjantšuk, 5-Semakhin, 10-Gurtšioglujants, 12-Aksjonov, 17-Valov, 22-Elhi.

Mänguolud: +4, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Aron Härsing, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Joonas Jaanovits


18. oktoobril kell 13:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - JK TALLINNA KALEV  4:1 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 38. Sander Sinilaid, 44., 45. Rasmus Tomson, 81. Kaspar Paur - 90. Nikita Koger
Hoiatus: 78. Raiko Karpov

Paide LM: 12-Palm, 5-Lomp, 22-Leetma, 24-Palatu, 27-Kovtunovitš (46. 8-Kõll). 15-Sinilaid, 25-Reinsoo, 9-Tomson, 16-Paur, 10-Goldberg (77. 7-Uwaegbulam), 14-Rõivassepp (68. 17-Vassiljev).
Varus: 1-Niinepuu, 8-Kõll, 7-Uwaegbulam, 34-Mütt, 17-Vassiljev.

JK Tallinna Kalev: 12-Levizi, 17-Gavrilov, 5-Heintare, 2-Butlers, 18-Kahr, 3-Larin (79. 8-Aruste), 11-Koger, 6-Brõlin (65. 10-Paal), 16-R. Karpov, 4-A. Savitski (85. 15-D. Savitski), 20-Hansberg.
Varus: 15-D. Savitski, 8-Aruste, 10-Paal.

Mänguolud: +3, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 195
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Silver Kõiv
Neljas kohtunik: Kristo Külljastinen


18. oktoobril kell 16:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - TALLINNA FC LEVADIA  1:2 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 45. Irakly Logua - 59. Ingemar Teever, 77. Igor Subbotin
Hoiatus: 90.+8. Jan Penic

FC Flora: 33-Prins, 4-Aloe, 6-Mets, 29-Rähn, 16-Jürgenson, 21-Mošnikov (78. 25-Frolov), 38-Luigend, 7-Beglarišvili (88. 2-Post), 9-Alliku, 99-Prosa, 8-Logua.
Varus: 73-Toom, 2-Post, 25-Frolov, 10-Lepistu, 11-Sappinen, 13-Juha, 15-Junolainen.

FC Levadia: 1-Smiško, 3-Artjunin, 11-Teever, 26-Kruglov, 33-Vukobratovic (85. 2-Penic), 19-Dmitrijev, 22-Pikk, 18-Tipuric, 6-Antonov, 10-Subbotin (90.+7. 20-Marin), 5-Elhussieny.
Varus: 30-Pikker, 2-Penic, 9-Peetson, 16-Tamm, 23-Kaljumäe, 20-Marin, 21-Vihmann.

Mänguolud: +3, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 1981
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Jaan Roos
Neljas kohtunik: Andrei Karhu
Täiendavad abikohtunikud: Eiko Saar, Veiko Mõtsnik

Liiga tabel 18. oktoobri seisuga:
1    Tallinna FC Levadia    33    24    6    3    95:16    78
2    Tallinna FC Flora    33    22    7    4    79:31    73
3    Nõmme Kalju FC    33    22    6    5    77:17    72
4    JK Sillamäe Kalev    33    22    4    7    99:32    70
5    Tallinna FC Infonet    33    16    9    8    69:42    57
6    Paide Linnameeskond    33    8    8    17    38:62    32
7    Narva JK Trans    33    6    10    17    32:61    28
8    Tartu JK Tammeka    33    6    7    20    36:80    25
9    Jõhvi FC Lokomotiv    33    3    6    24    33:105    15
10    JK Tallinna Kalev    33    3    3    27    21:133    12

Premium liiga parim väravalööja 18. oktoobri seisuga:
33 - Evgeny Kabaev (JK Sillamäe Kalev)

Meeskondade kõik väravalööjad 18. oktoobri seisuga:

JK Sillamäe Kalev (99)
Evgeny Kabaev 33, Stanislav Murikhin 16, Jaroslav Kvasov 11, Daniil Ratnikov 10, Nikolay Mashichev 5, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Aleksandr Dubõkin 3, Aleksandr Volodin 3, Mindaugas Bagužis 2, Igor Dudarev 2, Kyrylo Silich 2, Aleksandr Volkov 1, Pavel Aleksejev 1, Deniss Tjapkin 1, Igor Cheminava 1, Maksim Paponov 1, Andrei Sidorenkov 1
omaväravad: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev), Hindrek Ojamaa (Tartu JK Tammeka)

Tallinna FC Levadia (95)
Igor Subbotin 24, Vladislav Ivanov 19, Ingemar Teever 14, Omar Elhussieny 6, Artur Rättel 4, Toni Tipuric 4, Dmitri Kruglov 4, Jan Penic 3, Andreas Raudsepp 2, Artjom Artjunin 2, Marek Kaljumäe 2, Arsenij Buinickij 2, Aleksandr Kulinitš 2, Artur Pikk 2, Pavel Marin 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Rasmus Peetson 1, Maksim Podholjuzin 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Flora (79)
Albert Prosa 20, Rauno Alliku 14, Zakaria Beglarišvili 9, Irakly Logua 9, Sander Post 8, Markus Jürgenson 8, Taavi Rähn 3, Maksim Gussev 2, Andre Frolov 2, Kevin Aloe 1, Martin Kase 1, Rauno Sappinen 1
omavärav: Lauri Välja (JK Tallinna Kalev)

Nõmme Kalju FC (77)
Hidetoshi Wakui 19, Tarmo Neemelo 11, Felipe Nunes 8, Robert Kirss 5, Fabio Prates 4, Allan-Axel Kimbaloula 4, Ken Kallaste 4, Martin Vunk 4, Jarmo Ahjupera 3, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Janar Toomet 2, Juri Jevdokimov 2, Alo Bärengrub 1, Damiano Quintieri 1, Jorge Rodrigues 1, Eino Puri 1, Henrik Pürg 1
omaväravad: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv), Artur Pikk (Tallinna FC Levadia)

Tallinna FC Infonet (69)
Kouadio 23, Maksim Lipin 5, Kassim Aidara 5, Eduard Golovljov 4, Deniss Malov 4, Jevgeni Harin 3, Oleg Valov 3, Trevor Elhi 3, Aleks Mones 2, Marten Saarlas 2, Alexander Semakhin 2, Tanel Melts 2, Konstantin Nahk 2, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Albert Taar 1, Vadim Aksjonov 1
omaväravad: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev), Gleb Stepanov (FC Lokomotiv)

Paide Linnameeskond (38)
Rasmus Tomson 8, Stanislav Goldberg 4, Sander Sinilaid 4, Sander Rõivassepp 3, Karl Palatu 3, Ervin Kõll 3, Jasper Uwaegbulam 3, Aleksandr Vassiljev 3, Martin Ustaal 2, Kaspar Paur 2, Said Atie 1, Andre Mägi 1, Kaspar Kaldoja 1

Tartu JK Tammeka (36)
Kristjan Tiirik 13, Martin Hurt 5, Andre Paju 3, Rauno Tutk 2, Reio Laabus 2, Geir-Kristjan Suurpere 2, Tauno Tekko 1, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Jürgen Lorenz 1, Mikk Valtna 1, Rasmus Tauts 1, Martin Miller 1, Kevin Rääbis 1, Kaarel Kiidron 1

Jõhvi FC Lokomotiv (33)
Andrei Jõgi 5, Alexander Nikulin 5, Maksim Bazjukin 3, Stanislav Iablokov 2, Konstantyne Alania 2, Vitaly Kutuzov 2, Dmitri Smirnov 2, Aleksandr Zahharenkov 2, Mboungou 1, Malkhaz Garsevanišvili 1, Egor Potapov 1, Deniss Kulikov 1, Dmitri Jegorov 1, Mikhail Zaitsev 1, Oleksandr Volchkov 1, Lasha Naveriani 1
omaväravad: Vitali Andrejev (Narva JK Trans), Edwin Stüf (JK Tallinna Kalev)

Narva JK Trans (32)
Viktor Plotnikov 7, Roman Nesterovski 5, Artjom Škinjov 5, Svjatoslav Jakovlev 4, Siim Tenno 4, Andrejs Sinicins 2, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1, Vladislav Fjodorov 1, Ilja Osipov 1
omavärav: Tihhon Šišov (Nõmme Kalju FC)

JK Tallinna Kalev (21)
Lasha Omanidze 7, Aleksei Belov 4, Aleksei Naariste 2, Raiko Karpov 2, Ando Hausenberg 1, Ionel Armean 1, Innar Paal 1, Nikita Koger 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles