Esilehele      Sisukord
Esilehele
Juuni 2018
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Poks: Eesti poksimeistrivõistluste ajalugu

22.04.2006

Eesti 2005. ja 2006. aasta poksimeistrivõistluste esikolmikud.

Eesti meistrivõistlused 2006
20.04-22.04.2006, Paide

Protokoll: http://www.eestipoksiliit.ee/est/voistlused/eesti_tiitlivoistlused/eesti_mv_2006_aruanne.xls

KUNI 48 KG (2 osalejat)
1. Kote Hoshtaria (Tallinna PK Artemi Tepp)
2. Igor Petrov (Tallinna PK Artemi Tepp)

KUNI 51 KG (1)
1. Irek Dolgonossov (Jõhvi Loit)

KUNI 54 KG (3)
1. Nikolai Zaitsev (Tallinna PK Artemi Tepp)
2. Ramin Mamedov (Tartu Raund)
3. Kirill Blohhin (Narva Energia)

KUNI 57 KG (3)
1. Vladimir Nikiforov (Tallinna PK Artemi Tepp)
2. Gennadi Mihhailov (Narva Paemurru SK)
3. Dmitri Protsenko (Tallinna Karl Leman)

KUNI 60 KG (5)
1. Dmitri Popov (Kohtla-Järve Järve-Boxing)
2. Jevgeni Derbenjov (Narva Paemurru)
3. Ranno Asper (Jõhvi Loit)
3. Ragnar Avioja (Tartu Ülikooli ASK)

KUNI 64 KG (7)
1. Igor Agejev (Narva Mere)
2. Roman Pavlenkov (Narva Energia)
3. Roman Muljukov (Tallinna Merering)
3. Aleksandr Pivovarov (Tallinna Karl Leman)

KUNI 69 KG (5)
1. Artur Akavov (Tartu Sirge)
2. Igor Kulpa (Tallinna Karl Leman)
3. Sergei Železnõi (Tallinna Artemi Tepp)
3. Artjom Fjodorov (Narva Energia)

KUNI 75 KG (5)
1. Aleksandr Rubjuk (Tallinna Karl Leman)
2. Deniss Polevikov (Kohtla-Järve Järve-Boxing)
3. Aleksandr Dorofejev (Tallinna Merering)
3. Roman Manko (Tallinna Karl Leman)

KUNI 81 KG (8)
1. Ainar Karlson (Tallinna Karl Leman)
2. Petr Gorntšev (Tallinna Merering)
3. Anton Nikolajev (Narva Energia)
3. Aivar Lillemägi (Tallinna Karl Leman)

KUNI 91 KG (8)
1. Marko Virkunen (Tallinna Karl Leman)
2. Aleksandr Reiter (Narva Energia)
3. Vadim Mikitjanski (Tallinna Karl Leman)
3. Erik Valdmaa (Paide Anton)

+91 KG (7)
1. Dmitri Šolopahhov (Tallinna Karl Leman)
2. Andrei Aleksejev (Jõhvi Loit)
3. Egerd Valdmaa (Paide Anton
3. Andrei Barzei (Tallinna Karl Leman)

Eesti meistrivõistlused 2005
10.-13.03.2005, Maardu

KUNI 48 KG (1)
1. Irek Dolgonossov (Jõhvi Loit)

KUNI 51 KG (2)
1. Jevgeni Gorbatšov (Sillamäe Evail-Athletics)
2. Kirill Blohhin (Narva Energia)

KUNI 54 KG (7)
1. Dmitri Bojetski (Narva Mere)
2. Maksim Vilde (Narva Paemurru SK)
3. Ramin Mamedov (Tartu Raund)
3. Ranno Asper (Jõhvi Loit)

KUNI 57 KG (4)
1. Vjatšeslav Molis (Narva Mere)
2. Vladimir Nikiforov (Tallinna PK Artemi Tepp)
3. Aleksei Štšepin (Jõhvi Loit)
3. Jegor Gromov (Vaivara Võti)

KUNI 60 KG (7)
1. Dmitri Popov (Kohtla-Järve Järve-Boxing)
2. Aleksei Reinsalu (Jõhvi Loit)
3. Ruslan Zaitsev (Maardu Olümp)
3. Juri Protkunas (Narva Paemurru SK)

KUNI 64 KG (8)
1. Roman Pavlenkov (Narva Energia)
2. Nikolai Goroško (Tallinna Poko)
3. Maksim Kotšetkov (Narva Paemurru SK)
3. Vladimir Kuznetsov (Tartu Ring)

KUNI 69 KG (12)
1. Pavel Semjonov (Maardu Olümp)
2. Sergei Bodõljov (Narva Paemurru SK)
3. Ruslan Lopuhhin (Tallinna Karl Leman)
3. Aleksandr Pivovarov (Tallinna Karl Leman)

KUNI 75 KG (7)
1. Aleksandr Rubjuk (Tallinna Karl Leman)
2. Deniss Slavjanskov (Tallinna Merering)
3. Deniss Polevikov (Kohtla-Järve Järve-Boxing)
3. Dmitri Tsupin (Narva Energia)

KUNI 81 KG (11)
1. Vadim Skorkin (Tallinna Kumgan)
2. Anton Nikolajev (Narva Energia)
3. Alar Nääme (TÜ ASK)
3. Donat Skrinda (Narva Paemurru SK)

KUNI 91 KG (7)
1. Marko Virkunen (Tallinna Karl Leman)
2. Miko Oja (Tallinna Kalevi Lõvid)
3. Kirill Horoskov (Narva Paemurru SK)
3. Daniel Danieljants (Tallinna Karl Leman)

ÜLE 91 KG (2)
1. Dmitri Šolopahhov (Tallinna Karl Leman)
2. Dmitri Gontšarov (Narva Energia)

LINGID 2002-2004 AASTA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSTELE

Eesti meistrivõistlused 2004
22.01-25.01.2004, Tallinn
Finaal - http://www.eestipoks.ee/mv_2004_finaal.html
Eelringid - http://www.eestipoks.ee/mv_2004_eelring.html

Eesti meistrivõistlused 2003
20.-23.03.2003 Tartu
Finaal - www.eestipoks.ee/itogich_est2003.html
Eelringid - www.eestipoks.ee/mv_2003_eelring.html

Eesti meistrivõistlused 2002
15.-17.02.2002, Tallinn

www.eestipoks.ee/aruanne_rus.html

KUNI 48 kg (2)
1. Anton Kukolev, Jõhvi poksiklubi "Loit";
2. Denis Zmuskov, Narva Paemurru spordikool.

KUNI 51 kg (4)
1. Nikolai Zaitsev, Tallinna Artemi Tepi poksiklubi;
2. Aleksei Krat, Narva Paemurru spordikool;
3. Harri Saar, Taru poksiklubi "Sirge" ja Vitali Hohlov, Järve Boxing

KUNI 54 kg (7)
1. Vjatšeslav Osipenko, Tallinna spordiklubi "Poko";
2. Mihhail Salijev, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
3. Juri Molis, Narva poksiklubi "Mere" ja Andrei Malahov, Tallinna poksiklubi "Karl Leman".

KUNI 57 kg (4)
1. Roman Pavlenkov, Narva spordikool Energia;
2. Kristjan Enno, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
3. Oleg Teppan, "Järve Boxing" ja Anton Jusmanov, Tallinna spordiklubi "Poko".

KUNI 60 kg (8)
1. Igor Agejev, Narva poksiklubi "Mere";
2. Ruslan Zaitsev, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
3. Tõnis Mõistus, Tartu Ülikooli spordiklubi ja Roman Kozintsev, Jõhvi poksiklubi "Loit".

KUNI 63,5 kg (5)
1. Albert Starikov, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
2. Maksim Kotsetkov, Narva Paemurru spordikool;
3. Artem Känksepp, Narva Paemurru spordikool ja Sergei Zelesni, Tallinna poksiklubi "Karl Leman".

KUNI 67 kg (4)
1. Sergei Melis, Narva Paemurru spordikool;
2. Andrei Jeremejev, Tallinna spordiklubi "Poko";
3. Vitali Belinovits, Maardu poksiklubi "Olümp" ja Aleksandr Grigorjev, Narva spordikool "Energia".

KUNI 71 kg (8)
1. Aleksandr Rubjuk, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
2. Ilja Aleksejev, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
3. Sergei Bodoljov, Narva Paemurru spordikool ja Vadim Lider, Tallinna poksiklubi "Karl Leman".

KUNI 75 kg (5)
1. Vadim Skorkin, Tallinna spordiklubi "Poko";
2. Aleksandr Janosevski, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
3. Dmitri Prjadtsenko, Tallinna Artemi Tepi poksiklubi ja Dmitri Jakovlev, Narva Paemurru spordikool.

KUNI 81 kg (8)
1. Denis Kondrasov, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
2. Sergei Baranov, Maardu poksiklubi "Olump";
3. Andrei Bõvšev, Narva poksiklubi "Mere" ja Roman Lesihin, Narva spordikool Energia.

KUNI 91 kg (6)
1. Aleksei Zolotenko, Tallinna spordiklubi "Poko";
2. Daniel Kais, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
3. Marko Virkkunen, Tallinna poksiklubi "Karl Leman" ja Pavel Dubrovin, Narva spordikool Energia.

+91 kg (6)
1. Pavel Maslov, Tallinna poksiklubi "Karl Leman";
2. Tambet Leetsi, Taru poksiklubi "Raund";
3. Ilmar Kaitselainen, Paide poksiklubi "Anton" ja Andrei Serikov, Tallinna poksiklubi "Karl Leman".



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles