0

Tõstmine

Toimus XVI Albu Cup
02.07.2018

Albus toimunud XVI Albu Cupil Ennu Kotkase mälestusvõistlustel saavutasid I koha Emily Raud ja Daria Ivanova SK Edu ning Artjom Matjuhhin Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev. II koha saavutas Aleksei Kuzmin SK Edu.

SK EDU rahvusvahelistelt karikavõistlustelt medalid
07.05.2018

SK EDU sportlastest saavutasid kuldmedalid naistest Emely Raud -63kg, Daria Ivanova +63kg, meestest Aleksei Kuzmin 56kg ja Laur Naarits 77kg.

Neli meistritiitlit Ida-Virumaale
09.04.2018

97. Eesti meistrivõistlustel tõstmises saavutasid I koha Angelina Matjuhhina -58kg Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev ja Spordiklubis EDU Aleksandra-Linda Roitman +69kg, Lauri Naarits -77kg ja Rasmus Zarubin +105kg

Ida-Virumaa noored püstitasid Eesti noorterekordid
27.02.2018

Abja-Paluojal peetud Eesti noorte U17 vanuseklassi meistrivõistlustel püstitas Angelina Matjuhhina (Kohtla-Järve SS Kalev) -58 kg kaalukategoorias Eesti noorterekordi rebimises 61 kg ja tõukamises 79 kg, mis kogusummaks teeb 140 kg ning Daria Ivanova (SK Edu) +63 kaalukategoorias rebimises 66 kg.

Toimusid Jõhvi valla lahtised noorte meistrivõistlused
12.02.2018

Spordiklubi esindajatest jätsid võidu koju Daria Ivanova kehakaalus 63+ (Sinclairi punktisüsteemi järgi oli ta teine), Kristjan Marten Tõnurist kehakaalus -50 kg ja Aleksei Kuzmin kehakaalus -62 kg (Sinclairi punktisüsteemi arvestuses oli ta kolmas).

Toimusid Jõhvi lahtised meistrivõistlused tõstmises
16.10.2017

Meeste kuni 77 kg kehakaalus tuli Jõhvi meistriks Spordiklubi EDU esindaja Lauri Naarits. Osalejate hulgas oli ka külalisvõistlejaid Venemaalt.

Eesti meistrivõistlustelt seitse medalit
11.03.2017

Ida-Virumaa tõstjad said Võrus toimunud Eesti meistrivõistlustelt seitse medalit.

Tõstjad kolmandad
09.04.2016

Järvamaal Albus toimunud Eestimaa spordiliit Jõud meistrivõistlustel tõstmises sai Ida-Virumaa kolmanda koha.

Eesti Rahva stipendiumi pälvis Kristjan Pikhof
06.04.2016

Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) ja Eesti Olümpiakomitee (EOK) koostöös välja antava Eesti Rahva stipendiumi suurus on tänavu 1500 eurot, mille pälvis Ida-Virumaa noor tõstesportlane Kristjan Pikhof.

Sergei Rumjantsev naases sundpuhkuselt võidukalt
19.03.2013

Tallinnas peetud Eesti meistrivõistlustelt tõstmises sai Jõhvi SK Edu kaks kulda, neist ühe võitis 2010. aasta suvel kaheaastase dopingupuhkusele saadetud Sergei Rumjantsev.