Ida/Viru

Rulluisutamine

Kümnes Hooajalõpu Teatevõistlus toimus taas Pannjärvel
14.09.2021

Kolmkümmend kolmeliikmelist võistkonda said suvise hooaja lõpetada suviselt sooja ilma nautides. Erinevatest aladest, jooks/rull/ratas, kokkupandud võistluses on tulemus ettearvamatu ning koha vahetusi ja pinevust jätkus lõpuni. Esimese noorte stardi võitsid Suusapoisid, koosseisus Joonas Nurgamaa, Karel Vähk ja Andero Virkebau. Põhistardi kiireimad Andres Koppel, Gerth Kivima ning Janno Kasemaa olid ka lõbusaima nimega võistkond - Hobused Kappavad Koplis.

Tamsalus toimus Viru rull
13.09.2021

Tamsalu rulluisurajal toimunud Viru rullil saavutas meesveteranide klassis teise koha Priit Kaasik (Jõhvi RS).

Elvas toimus Filter Rullituuri viimane etapp
29.08.2021

Filter Elva Rulluisumaratonil saavutas Sirje Nurgamaa (Jõhvi RS) N40 vanuseklassis I koha, naistest oli kuues ja ülsjärjestuses lõpetas 38. M50 vanuseklassis saavutas Priit Kaasik III koha, üldjärjestuses lõpetas 25.

Tartus toimus 15. Tartu Rulluisumaraton
22.08.2021

15. Tartu Rulluisumaratoni 34 km distantsi lõpetas Sirje Nurgamaa N45 vanuseklassis esimesena (üldjärjestuses 83, naistest 11), Priit Kaasik M50 vanuseklassis teisena (üldjärjestuses 37).

Tallinnas toimus Filter rullituuri 3. etapp
16.08.2021

Tallinna 10. Rahvasõidul 40 km maratonis saavutas Sirje Nurgamaa (Jõhvi RS) N40 vanuseklassis II koha, Eesti meistrivõistluste arvestuses I koha. Üldjärjestuse lõpetas ta neljakümne üheksandana, naistest üheksandana. Priit Kaasik saavutas M50 II koha mõlemas arvestuses, üldjärjestuse lõpetas kahekümne kolmandana.

Ida-Virumaa rullisari on selleks aastaks lõppenud
13.08.2021

Mäetagusel toimus selle aasta viimane rullisarja etapp, kuhu oli kohale tulnud 69 rulluisu- ja rullsuusasõpra. Uisutajatest olid 2 km kiiremad Lisandra Tarmet (Team Uus Maa/Dimension) ja Art-Markkus Tamm (Adavere SK), 4 km Helen Aart (Rakvere Bont), 6 km Gerth Kivima (Pärnu). Suusatajatest olid 2 km kiiremd Herta Rajas ja Andero Virkebau (Alutaguse Suusaklubi), 4 km Laura Kuuremets (Järve SK), 6 km Ragnar Krauvärk (Alutaguse Suusaklubi).

Mäetagusel sõideti rullisarja 4. etapp
30.07.2021

Ida-Virumaa rullisarja 4. etapi kiiremad rulluisus 2 km distantsil olid Lisandra Tarmet (Tartu Uus Maa Dimension) ja Art-Markus Tamm (Adavere SK), 4 km Nele-Liis Võhma (Rakvere Bont), 6kmGerth Kivima (Pärnu). Rullsuusa 2 km distantsil olid kiiremad Keitlyn Kuningasja Andero Virkebau, 4 km Liisa Säde, 6 km Ragnar Krauvärk - kõik Alutaguse Suusaklubi.

Toimus rullisarja III etapp
14.07.2021

Rullisarja kolmandal etapil purustati taas rekordeid. Võimsat minekut näidanud Eesti üks tipp kiirrulluisutajatest Kaspar Kaljuvee nihutas Pannjärve rulliraja mitteametliku rekordi uuele tasemele, läbides ringi ajaga 4:10.

Rullisarja teine etapp toimus Mäetaguse rullirajal
01.07.2021

Rullisarja teisele etapile kogunes 73 sportlast. Uisutajate, eriti laste, hulgas oli taas domineerimas Rakvere Bont ja Adavere SK esindajad naabermaakondadest, seevastu rullsuusatajate seas moodustas enamuse kohaliku Alutaguse Suusaklubi sportlased.