Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Petank

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank

TULEKUL ÜRITUSED:

Pliks-plaks
Aeg: 21.02.2020 19:00 - 21.02.2020 21:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall


Eesti Wabariigi 102. aastapäeva petankiturniir triodele
Aeg: 22.02.2020 10:00 - 22.02.2020 18:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall, Voka, Narva mnt 2. Registreerimine kuni 20.02.2020 viruspordiklubi@gmail.com


Ida-Virumaa sisemeistrivõistlused (duo)
Aeg: 01.03.2020 11:00 - 01.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Voka III sisekarikavõistlused 10. etapp (duo)
Aeg: 07.03.2020 11:00 - 07.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Ida-Virumaa sisemeistrivõistlused (segaduo)
Aeg: 08.03.2020 11:00 - 08.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Voka III sisekarikavõistlused 11. etapp (duo)
Aeg: 22.03.2020 11:00 - 22.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Voka III sisekarikavõistlused 12. etapp (duo)
Aeg: 28.03.2020 11:00 - 28.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Kohtumine Kohtla-Järve SHK - Viru SK
Aeg: 29.03.2020 11:00 - 29.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall. 5 duot, 1 segaduo.


Viru SK liikmete sisemeistrivõistlused (üksik)
Aeg: 05.04.2020 11:00 - 05.04.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Voka III sisekarikavõistlused 13. etapp (duo)
Aeg: 11.04.2020 11:00 - 11.04.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Sügisvälk ja hooaja lõpetamine
Aeg: 12.10.2012 17:00 - 12.10.2012 18:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud

Sügisvälgu osalustasu 1 euro. Võtta kaasa omaosaluseks euroressursid PK Neptunis hooaja lõpu laua katmiseks.


Mäetaguse karikavõistlused, 5. etapp, üksikmäng
Aeg: 07.10.2012 10:00 - 07.10.2012 15:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel


Ahtme Petanque paarismängus
Aeg: 30.09.2012 10:00 - 30.09.2012 18:00:00

Toimumiskoht: Ahtme 17 Kool (ühisgümnaasium) spordiväljakul.
Korraldajad: Artjom Kolkin, Anton Tõnis ja Vadim Tihhonjuk.
Eelregistreerimine e-postiga heigen@mail.ru.
Osalustasu 5 eurot mängija kohta.
Auhinnad: 1.-3. koht medalid ja karikad ja jackpot. B-turniiri võitjale medalid.


Jõhvi meistrivõistlused, paarismäng
Aeg: 23.09.2012 10:00 - 23.09.2012 17:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper


Mäetaguse meistrivõistlused, trio
Aeg: 16.09.2012 16:00 - 16.09.2012 21:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion

Võistlus kuulub Ida-Virumaa reitingusarja.


Kohtla-Järve meistrivõistlused, trio
Aeg: 02.09.2012 10:00 - 02.09.2012 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Osalustasu 2 eurot. 1.-3. koht medalid. Võitjale kinkekaart. 


Mäetaguse karikavõistlused, 4. etapp, trio
Aeg: 28.08.2012 18:00 - 28.08.2012 21:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Punktiseis: http://www.sportiv.ee/protokoll/maetagusekv2012.pdf


Kohtla-Järve meistrivõistlused, paarismäng
Aeg: 20.08.2012 10:00 - 20.08.2012 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Osalustasu 2 eurot. 1.-3. koht medalid. Võitjale kinkekaart. 


Sünnipäevavälk
Aeg: 17.08.2012 18:00 - 17.08.2012 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Osalustasu 2 meenet sünnipäevalastele + 1 euro.


Kohtla-Järve meistrivõistlused, üksikmäng, teine päev
Aeg: 09.08.2012 18:00 - 09.08.2012 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

1/8finaalid
Artjom Kolkin - Svetlana Sobolko
Argo Sepp - Jaan Sepp
Anna Romanenko - German Terehhov
Boriss Klubov - Elmo Lageda
Tõnis Anton - Johannes Neiland
Mait Metsla - Tõnu Kapper
Enno Konsa - Aarne Välja
Vadim Tihhonjuk - Ivar Viljaste


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles