Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Petank
Juuli 2018
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank

TULEKUL ÜRITUSED:

Jõhvi MV (trio)
Aeg: 19.07.2018 17:30 - 19.07.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


Voka V karikavõistluste 6. etapp (duo)
Aeg: 25.07.2018 18:00 - 25.07.2018 21:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland


Jõhvi MV (single)
Aeg: 29.07.2018 11:00 - 29.07.2018 17:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


Voka V karikavõistluste 7. etapp (duo)
Aeg: 01.08.2018 18:00 - 01.08.2018 21:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland


Ida-Virumaa MV (duo)
Aeg: 02.08.2018 18:00 - 02.08.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


Eesti meistrivõistlused (Singel)
Aeg: 04.08.2018 12:00 - 04.08.2018 19:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


V Viru karikavõistlused (Duo)
Aeg: 05.08.2018 10:00 - 05.08.2018 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


Ida-Virumaa MV (single)
Aeg: 20.08.2018 11:00 - 20.08.2018 17:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Voka


Voka V karikavõistluste 8. etapp (duo)
Aeg: 22.08.2018 18:00 - 22.08.2018 21:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland


Voka V karikavõistluste 9. etapp (duo)
Aeg: 05.09.2018 18:00 - 05.09.2018 21:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti reitinguvõistlus paarismängus
Aeg: 09.01.2010 10:00 - 09.01.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Vanalinna petangihall
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=48


Ida-Virumaa sisekarikavõistlused paarismängus, finaalidepäev
Aeg: 20.12.2009 10:00 - 20.12.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Vanalinna petangihall
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6593
Tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivkvsisepetank09_duo.htm


Ida-Virumaa sisekarikavõistlused paarismängus, IV mängudepäev
Aeg: 13.12.2009 10:00 - 13.12.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Vanalinna petangihall
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6593


Ida-Virumaa sisekarikavõistlused paarismängus, III mängudepäev
Aeg: 29.11.2009 10:00 - 29.11.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Vanalinna petangihall
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6593


Ida-Virumaa sisekarikavõistlused paarismängus, II mängudepäev
Aeg: 22.11.2009 11:00 - 22.11.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Vanalinna petangihall
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6593

Tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivkvsisepetank09_duo.htm


Ida-Virumaa sisekarikavõistlused paarismängus, I mängudepäev
Aeg: 15.11.2009 11:00 - 15.11.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Vanalinna petangihall
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6593
Tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivkvsisepetank09_duo.htm


Sügisvälk, hooaja lõpetamine (F)
Aeg: 02.10.2009 17:30 - 02.10.2009 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Kohtla-Järve spordihoone tagustel platsidel välkturniiri algus kell 17.30 (osalustasu 10 krooni), võistlusega liitumine kestab kuni 18ni. Esikolmikule ja parimale naisele medalid. Ca kella 20st hooaja lõpetamine (paremate autasustamine, järgmise hooaja arutelu) Kohtla-Järve spordihoone malesaalis.

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1053


Jõhvi meistrivõistlused, üksikmäng (P, F)
Aeg: 27.09.2009 10:00 - 27.09.2009 17:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võistlus kuulub Ida-Virumaa reitingukalendrisse.
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1049
Reiting: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_2709_2009.htm
Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm

 


SHK karikavõistlused, paarismäng (P)
Aeg: 20.09.2009 15:00 - 20.09.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Registreerimine kella 14.45ni või eelnevalt 18.09 kella 17ni e-postiga info@sportiv.ee Osalustasu 20 krooni mängija kohta.
Võistlus kuulub Ida-Virumaa reitingukalendrisse.
Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm

1. Hillar Neiland/Tarmo Müür - finaal (23.09) 13:7
2. Enno Konsa/Juhan Neiland
Pronksimäng Tõnis Neiland/Tanel Vähk vs Aarne Välja/Sirje Viljaste
5. Mait Metsla/Matti Vinni 
6. Tõnu Kapper/Karla Purgats
7. Aigi Orro/Kalle Orro
8. Ivar Viljaste/Andres Viisitam
9. (B-turniiri 1.) Lemmit Toomra/Rene Kundla
10. Boriss Klubov/German Terehhov
11. Pjotr Nikkar/Tõnu Kortel
12. Heldur Oksmaa/Hristo Neiland
13. (C-turniiri 1.) Elmo Lageda/Vladimir Ogneštšikov
14. Martti Metsla/Marko Rooden
15. Danil Allekankin/Emil Murzajev
16. Andres Veski/Meelis Luud
17. Mark Meteterson/Andrei Grintsak
18. Alari Keedus/Triin Rääsk


Reitingutabel (15/16): http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_2009_2009.htm


Jõhvi meistrivõistlused trios, teine päev, kohamängud
Aeg: 10.09.2009 17:00 - 10.09.2009 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jätk 8.09 alanud võistlusele.

Paremusjärjestus
1. Aarne Välja/Sirje Viljaste/Rutt Voldek
2. Kalle Orro/Aigi Orro/Elmo Lageda/Andres Viisitam
3. Ivar Viljaste/Tõnu Kapper/Karla Purgats
4. Juhan Neiland/Enno Konsa/Lemmit Toomra
5. Tõnis Neiland/Hillar Neiland/Tanel Vähk
6. Tarmo Müür/Rene Kundla/Pjotr Nikkar/Jaak Rooden
7. Matti Vinni/Marko Rooden/Mait Metsla/Jaan Sepp
8. Emil Murzajev/Danil Allekankin/Mark Peterson
9. Jaan Rooden/Triinu Onton/Martti Metsla

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1034

Reitingutabel (14/16): http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_1009_2009.htm


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

rullituur 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles