Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Petank

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank

TULEKUL ÜRITUSED:

Jõhvi 17. meistrivõistlused (üksik)
Aeg: 24.09.2017 11:00 - 24.09.2017 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


Voka 4. KV 9. etapp (duo)
Aeg: 30.09.2017 11:00 - 30.09.2017 16:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion


8. Mäetaguse karikavõistluste 5. etapp, üksikmäng
Aeg: 01.10.2017 10:00 - 01.10.2017 15:00:00
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Mäetaguse parkla.


Voka 4. KV finaal (üksik)
Aeg: 08.10.2017 10:00 - 08.10.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion


Hooaja lõpetamine (üksik)
Aeg: 15.10.2017 11:00 - 15.10.2017 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Kohtla-Nõmme karikavõistlused, trio (P)
Aeg: 05.08.2008 18:00 - 05.08.2008 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.


Ida-Virumaa 2. meistrivõistlused, tulistamine (P, F)
Aeg: 22.07.2008 18:00 - 22.07.2008 20:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Ivar Viljaste

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.
Reitingutabel: www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_2207_2008.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=455


Ida-Virumaa karikavõistlused triodele (J, P, 2xF)
Aeg: 20.07.2008 10:00 - 20.07.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Juhend: www.petanque.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=558

Aleksandr Komšini fotod: http://picasaweb.google.ru/komshin/200803

Sportiv.ee fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=452


Eesti 3. meistrivõistlused segatriodele (J)
Aeg: 19.07.2008 10:00 - 19.07.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Juhend: www.petanque.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=557


Voka 7. meistrivõistlused, üksikmäng (P, F)
Aeg: 15.07.2008 18:00 - 15.07.2008 22:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toomas Nõmmiste

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=450

Reiting: www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_1507_2008.htm


XXXXI ESVLi spordimängud, teine päev (P, F)
Aeg: 13.07.2008 10:00 - 13.07.2008 15:15:00

Narva. Kavas võistlused kergejõustikus, korvpalli vabavisetes, petangis, mälumängus, võrkpallis. Info: www.esvl.ee.

Lugu Järva Teatajas: www.jt.ee/170708/esileht/sport/20009432.php
Lugu Spordilehes: www.epl.ee/artikkel/435358
Lugu Virumaa Teatajas: www.virumaateataja.ee/170708/esileht/sport/15047725.php

Esimese päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=448
Teise päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=449
Petangi tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_petank_tabelid.xls
Mälumängu tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_malumang.xls
Mälumängu küsimused ja vastused: www.sportiv.ee/dokument/ESVL41_malumangumalukysimusedvastused.doc
Korvpalli vabavisete tabel: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_korvpall.rtf  
Kergejõustiku tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_kergejoustik.xls
Võrkpalli tabel: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_vorkpall.htm

NB! Tabelid on mitmel lehel, vaadake külje alt lehtede nimesid


XXXXI ESVLi spordimängud, esimene päev (P, F)
Aeg: 12.07.2008 11:00 - 12.07.2008 21:00:00

Narva. Kavas võistlused kergejõustikus, korvpalli vabavisetes, petangis, mälumängus, võrkpallis. Info: www.esvl.ee.  

Esimese võistluspäeva pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=448

Teise võistluspäeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=449

Mälumängu küsimused ja vastused: www.sportiv.ee/dokument/ESVL41_malumangumalukysimusedvastused.doc

Petangi tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_petank_tabelid.xls

Kergejõustiku tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_kergejoustik_1paev.xls

Mälumängu tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_malumang.xls

Korvpalli vabavisete tabel: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_korvpall.rtf


Jõhvi 8. meistrivõistlused, paarismäng (P)
Aeg: 08.07.2008 18:00 - 08.07.2008 21:00:00
Toimumiskoht: Kose spordiväljak
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.
Reitingutabel pärast 8. võistlust: www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_0807_2008.htm


Kohtla-Järve 7. meistrivõistlused, trio
Aeg: 01.07.2008 18:00 - 01.07.2008 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.


EMSL Jõud 1. meistrivõistlused (J, P, 2xF)
Aeg: 22.06.2008 10:00 - 22.06.2008 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Tabelid
www.sportiv.ee/dokument/joudpetank220608_tabelid.xls

Asetusvõistluse tabel
www.sportiv.ee/dokument/asetusvoistlus220608.xls

Aleksandr Komšini fotod: http://picasaweb.google.ru/komshin/EAMhjF

Sportiv.ee fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=437

Osalejad

Võistkonnad

Ühest maakonnast kuni 3

1. Tartumaa I: Mati Kure, Aarne Peterson, Enn Mainla
2. Tartumaa II: Aare Kuum, Enn Tõppan, Olav Ziehr, Rein Jakobson
3. Ida-Virumaa I: Ivar Viljaste, Tanel Vähk, Aarne Välja
4. Ida-Virumaa II: Juhan Neiland, Enno Konsa, Karla Purgats
5. Ida-Virumaa III: Elmo Lageda, Lemmit Toomra, Mait Metsla
6. Harjumaa: Ly Limberg, Margus Limberg, Kalju Olmre
7. Jõgevamaa:
8. Lääne-Virumaa I: Madis Vasser, Mario Mikvere, Jaanus Prits
9. Lääne-Virumaa II: Vello Vasser, Raul Mõtus, Ülo Vasar
10. Võrumaa I/Anakonda: Helkiv Labbi, Aigar Lusbo, Toomas Hoole
11. Võrumaa II/112: Hillart Majas, Jaan Lüitsepp, Enn Laanemäe

Naiskonnad
Ühest maakonnast piiramatu arv

Tartumaa: Agnes Sirkel, Ene Kutsar, Helju Mainla
Ida-Virumaa: Sirje Viljaste, Rutt Voldek, Jelena Scharonberg
Lääne-Virumaa: Heili Vasser, Viiu Pilv, Malle Turban
Võrumaa/Roosi: Arija Rimbeniece, Ruti Samuel, Silvi Labbi, Jane Lüitsepp


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles