Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Petank

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank

TULEKUL ÜRITUSED:

Voka V karikavõistluste superfinaal
Aeg: 23.09.2018 11:00 - 23.09.2018 16:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Kell 11.30 - Pliks-plaks kõigile soovijaile, kell 12.00 - perepetanki päev (noored, naised, mehed, pered).


Ekstreempetank
Aeg: 30.09.2018 11:00 - 30.09.2018 16:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Osaleda võivad kõik soovijad.


Kohtla-Järve MV (single)
Aeg: 07.10.2018 11:00 - 07.10.2018 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste


Lõpetamine Pliks-plaks
Aeg: 14.10.2018 11:00 - 14.10.2018 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone petangiväljakud
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

EMSL Jõud 1. meistrivõistlused (J, P, 2xF)
Aeg: 22.06.2008 10:00 - 22.06.2008 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Tabelid
www.sportiv.ee/dokument/joudpetank220608_tabelid.xls

Asetusvõistluse tabel
www.sportiv.ee/dokument/asetusvoistlus220608.xls

Aleksandr Komšini fotod: http://picasaweb.google.ru/komshin/EAMhjF

Sportiv.ee fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=437

Osalejad

Võistkonnad

Ühest maakonnast kuni 3

1. Tartumaa I: Mati Kure, Aarne Peterson, Enn Mainla
2. Tartumaa II: Aare Kuum, Enn Tõppan, Olav Ziehr, Rein Jakobson
3. Ida-Virumaa I: Ivar Viljaste, Tanel Vähk, Aarne Välja
4. Ida-Virumaa II: Juhan Neiland, Enno Konsa, Karla Purgats
5. Ida-Virumaa III: Elmo Lageda, Lemmit Toomra, Mait Metsla
6. Harjumaa: Ly Limberg, Margus Limberg, Kalju Olmre
7. Jõgevamaa:
8. Lääne-Virumaa I: Madis Vasser, Mario Mikvere, Jaanus Prits
9. Lääne-Virumaa II: Vello Vasser, Raul Mõtus, Ülo Vasar
10. Võrumaa I/Anakonda: Helkiv Labbi, Aigar Lusbo, Toomas Hoole
11. Võrumaa II/112: Hillart Majas, Jaan Lüitsepp, Enn Laanemäe

Naiskonnad
Ühest maakonnast piiramatu arv

Tartumaa: Agnes Sirkel, Ene Kutsar, Helju Mainla
Ida-Virumaa: Sirje Viljaste, Rutt Voldek, Jelena Scharonberg
Lääne-Virumaa: Heili Vasser, Viiu Pilv, Malle Turban
Võrumaa/Roosi: Arija Rimbeniece, Ruti Samuel, Silvi Labbi, Jane Lüitsepp


XXIII Alutaguse mängud (J, P, T)
Aeg: 21.06.2008 10:00 - 21.06.2008 18:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Sillamäe.

Tulemused www.sportiv.ee/dokument/AM08_tabelid_veeb.xls 

Aleksandr Komšini fotod: http://picasaweb.google.ru/komshin/zfWNdJ

Dokumendid

Üldjakava ja kergejõustiku, ujumise ja rattakrossi ajakava
www.sportiv.ee/dokument/AM2008ajakava.doc 

Registreerunute nimekiri
www.sportiv.ee/dokument/AM08_osalejad.xls

Juhend
www.sportiv.ee/dokument/AM2008juhend.doc

Eelregistreerimine
www.sportiv.ee/dokument/AM2008LISA1eelregistreerimine.doc

Nimeline registreerimine
www.sportiv.ee/dokument/AM2008LISA2nimelineregistreerimine.doc


Ivar Viljaste 3. karikaturniir, üksikmäng (P)
Aeg: 17.06.2008 18:00 - 17.06.2008 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Ivar Viljaste

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.
Reiting pärast 6. turniiri: www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_1706_2008.htm
Turniiri protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/viljaste_petank_17.06.08.xls


Toila valla meistrivõistlused, paarismäng (P)
Aeg: 10.06.2008 18:00 - 10.06.2008 21:00:00
Toimumiskoht: Toila gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Toomas Nõmmiste

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.


I Sillamäe petangivõistlus (P)
Aeg: 05.06.2008 18:00 - 05.06.2008 20:00:00
Korraldaja: Margarita Bežko

Sillamäe endise 2. kooli spordiväljakutel.
Tulemused: http://www.sportiv.ee/index.php?2/3708


Jõhvi auhinnavõistlused, trio
Aeg: 03.06.2008 18:00 - 03.06.2008 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.


Veteranide petangiturniir
Aeg: 01.06.2008 11:00 - 01.06.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Tõnu Kapper


Kohtla-Järve karikavõistluste kolmas etapp, üksikmäng (P)
Aeg: 25.05.2008 10:00 - 25.05.2008 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Ida-Virumaa petangireiting pärast 3. etappi, ühtlasi Kohtla-Järve karikavõistluste lõppseis: www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_2505_2008.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=418


Kohtla-Järve karikavõistluste teine etapp, paarismäng (F, P)
Aeg: 20.05.2008 18:00 - 20.05.2008 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=417

Hooaja edetabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_2005_2008.htm


Kohtla-Järve karikavõistluste esimene etapp, trio (P, F)
Aeg: 13.05.2008 18:00 - 13.05.2008 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=407


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles