Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe Kalev alustas võiduga

12.03.2007

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliiga esimeses voorus alistas JK Sillamäe Kalev Tallinnas peetud kohtumises FC Elva 2:1.

Eesti 2007. a. jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga I vooru mängud pühapäeval, 11. märtsil

* Mitteametlikud mänguprotokollid

kl. 11:00 Sportland Arena

VILJANDI JK TULEVIK II - NÕMME JK KALJU 4:0 (4:0)

Õhutemperatuur +4, päikeseline ja tuuletu ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 35

Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Rein Pajunurm

Väravad: 20., 45. Kudu, 34. Laasberg, 40. Luhakooder

Hoiatused: 19. N. Kägo, 45.+1. Nool, 56. R. Kägo, 68. Mitt

JK Tulevik II: Lipetski, Rivo Kaju, Raave, Normann (73. Raid), Mark Orav, Luhakooder, Rüütli, Martinson (46. Rõngelepp), Stern, Laasberg, Kudu.

JK Kalju: Tammeväli, R. Kägo, N. Kägo, E. Toom, Nool (46. Luhaorg), Krasnopjorov (77. Paapsi), Maasing (77. M. Ojamaa), K. Kask (46. Mäeorg), Aniko, Mitt, Knjazev (46. Lullu).

kl. 14:00 Tallinna KJH kunstmuruväljak

TALLINNA FC TVMK II - VALGA FC WARRIOR 4:2 (3:1)

Õhutemperatuur +4, päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 40

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Artur Telling

Väravad: 14. pen., 23. A. Dmitrijev, 26. Masitsev, 75. Bedrossov - 24. Reinsoo, 65. Laurits

Hoiatused: 34. Masitsev - 6. Reinsoo, 88. Seppi, 90. Laurson, 90.+1. Toomet

FC TVMK II: Trifonovs (81. D. Savitski), Volodin, Sundikov, Kurjanov (46. Kisel), Külm, Kuvsinovs, Masitsev (46. Bedrossov), Glebov (68. Grafski), Paponov (89. Dolmatov), Ahven, A. Dmitrijev.

FC Warrior: Rajando, Seppi, Riis, Sinilaid, Lepp, Toomet, Pruus (38. Kekisev), Laurson, Laurits (73. Öövel), Henri Anier (88. Tukk), Reinsoo (55. Pley).

kl. 14:00 Sportland Arena

FC ELVA - JK SILLAMÄE KALEV 1:2 (0:1)

Õhutemperatuur +4, päikeseline ja tuuletu ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 40

Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Maikel Mikson

Väravad: 70. Betlem - 35. V. Kulik, 46. Karin
57. Karin ei realiseerinud penaltit

Hoiatused: 50. Munskind - 89. Jahhimovits

FC Elva: K. Koppel, M. Sillaste, Tutk, M. Reinaru, Läätsim, Munskind, Betlem, Maal (71. Tsubera), Tüli (59. Kõiv), Harri Ojamaa, Kivimägi (71. Jürgen).

JK Kalev: Starodubtsev, Nesterovski (76. J. Fjodorov), Pruss, Bolsakov (90. M. Aleksejev), V. Andrejev, Jahhimovits, V. Kulik, Kostin (85. Taar), Vedehhov, Zahharenkov, Karin (80. Plotnikov).

kl. 14:00 Tartu Annelinna kunstmuruväljak

TARTU JK MAAG TAMMEKA II - TALLINNA FC LEVADIA II 0:1 (0:1)

Õhutemperatuur +4, vahelduva pilvisusega ilm, mõõdukas tuul; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 70

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Sergei Kuzmitsev, Ülo Kikas

Värav: 33. I. Dmitrijev

Hoiatused: 75. Rassulov, 85. Gutak - 61. Gurtsioglujants

JK Maag Tammeka II: Serdjuk, Rassulov, R. Aleksejev, Lõhmus, Pähn, Daniljuk, Kallandi (64. D. Fjodorov), Serikov (81. Gutak), Pruttsenko (46. M. Kuresoo), V. Vassiljev (77. Sirel), Elmik (46. D. Ratnikov).

FC Levadia II: Lepmets, Tsurilkin, Aristov, Morozov, Mones, Komarov, E. Puri, S. Puri, Monakov (65. Alijev), Gurtsioglujants, I. Dmitrijev (90.+2. Pavlihhin).

kl. 17:00 Sportland Arena

TALLINNA FC FLORA II - TARTU VÄLK 494 2:0 (0:0)

Õhutemperatuur +3, päikesepaisteline, väljak heas seisukorras

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Janek Hamidzanov

Väravad: 70. Post, 85. K. Kallaste

Hoiatused: 43. Margusonov, 58. Frolov - 85. Karis

FC Flora II: Kurdgelia, Raal (86. Koogas), Bärengrub, Post, Kaukvere, Frolov, Tükk (90. Kuusk), A. Sillaste, K. Kallaste, Margusonov (78. S. Rõivassepp), Dupikov.

Välk 494: Hani, Sirk (78. Bekker), Afanassjev, Pütsepp, Sarv, Idavain, Vellemaa, Savisikk (66. Helberg), I. Müürsepp (70. Kuus), Karis, Parksepp (63. R. Tarajev).

Turniiritabel peale 1. vooru:

1. Viljandi JK Tulevik II 1 1 0 0 4 : 0 3
2. FC TVMK II 1 1 0 0 4 : 2 3
3. FC Flora II 1 1 0 0 2 : 0 3
4. JK Sillamäe Kalev 1 1 0 0 2 : 1 3
5. FC Levadia II 1 1 0 0 1 : 0 3
6. FC Elva 1 0 0 1 1 : 2 0
7. JK Maag Tammeka II 1 0 0 1 0 : 1 0
8. Valga FC Warrior 1 0 0 1 2 : 4 0
9. Tartu Välk 494 1 0 0 1 0 : 2 0
10. Nõmme JK Kalju 1 0 0 0 0 : 4 0

Väravaküttide edetabel:

2 - Markko Kudu (JK Tulevik II), Artjom Dmitrijev (FC TVMK II);
1 - Joonas Laasberg, Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II), Nikolai Masitsev, Ruslan Bedrossov (FC TVMK II), Eerik Reinsoo, Taavi Laurits (FC Warrior), Priit Betlem (FC Elva), Vassili Kulik, Konstantin Karin (JK Sillamäe Kalev), Iaroslav Dmitrijev (FC Levadia II), Sander Post, Ken Kallaste (FC Flora II).

EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles