Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Male: Eesti I alustas suure võiduga, Eesti II kaotas

09.12.2015

Narvas seitsmendat korda toimuval noorte maleturniiril "Läänemeremaade maletähed" said kolmapäevases avavoorus võidu Eesti I, Venemaa ja Läti.

Eesti I alistas 9:1 Soome, Venemaa oli 7,5:2,5 parem Leedust ja Läti alistas 6:4 Eesti II.

Neljapäeval toimuvas teises voorus on vastamisi Eesti I - Eesti II, Leedu - Läti ja Soome - Venemaa.

Kokku on kavas viis vooru. Voorud algavad Narva laste loomemejas iga päev kell 10. Võistluste lõpetamine on pühapäeval kell 15.

Võistkonnad koosnevad viiest neiust ja viiest noormehest, kes kuuluvad vanuseklassidesse U10, U12, U14, U16 ja U18.

Eesti I võistkonnas on idavirulastest Aleksei Garanin (Narva MK Avesta) ning Vlad Protassov, Anastassia Sinitšõna ja Arina Polukletova (kõik Narva SK Maletäht). Eesti II võistkond koosneb vaid idavirulastest, üks mängija (esimesel laual Ilja Široš) on Sillamäe SK Kalev, kaks mängijat MK Avesta ja ülejäänud seitse mängijat on SK Maletäht esindajad.

11 laualt on iga päev ka otseülekanne aadressil http://www.maleliit.ee/toma/

Eesti koosseisud

Nime järel reiting-vanuseklass-klubi-sünniaasta

Eesti I
Ladva, Ottomar    2401    U18    T. Truusi MKK    1997
Chukavin, Kirill    2150    U16    Tallinna MK    2002
Garanin, Aleksei    2052    U14    MK Avesta    2001
Pedoson, Georg Aleksander    1873    U12    MA Vabaettur    2004
Protassov, Vlad    1720    U10    SK Maletäht    2005
Narva, Mai    2048    U18    SK Reval-Sport    1999
Olde, Margareth    1954    U16    Tallinna MK    2000
Tõnso, Liina    1630    U14    MA Vabaettur    2001
Sinitsõna, Anastassia    1749    U12    SK Maletäht    2004
Poluektova, Arina    1420    U10    SK Maletäht    2006               
               
Eesti II    
Siroš, Ilja    2316    U18    Sillamäe Kalev    1998
Zubehhin, Aleksei    1703    U16    SK Maletäht    2000
Vaino, Nikita    1616    U14    SK Maletäht    2002
Aga, Rihard    1620    U12    SK Maletäht    2004
Andrijaškin, Deniss    1684    U10    SK Maletäht    2005
Andrijaškina, Anastassia    1350    U18    SK Maletäht    2000
Moiseeva, Anastasia    1549    U16    SK Maletäht    1999
Tkachenko, Jekaterina    1469    U14    SK Maletäht    2002
Rubina, Mari    1244    U12    MK Avesta    2004
Belaja, Anastasija    0    U10    MK Avesta    2005


Sportiv.ee



Narva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles