Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: FOTOD! Avaetapil osales 13 võistkonda

17.07.2016

Seitsmendat suve toimuval Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja esimesel etapil Krabulis osales 13 võistkonda.

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=3330

Ida-Virumaa võistlussari 3 vs 3 võrkpallis 2016

I etapp – Krabuli

MEHED:
1. Pljaþnaja – Sillamäe 0:2 (23:21; 21:18)
2. Hoprom – Illuka Team 2:0 (21:12; 21:17)
3. Pimesikk – Hoprom 0:2 (12:21; 9:21)
4. Illuka Team – Pljaþnaja 2:0 (21:13; 21:16)
5. Sillamäe – Pimesikk 2:0 (21:18; 21:14)
6. Sillamäe – Illuka Team 2:1 (21:15; 16:21; 15:9)
7. Hoprom – Pljaþnaja 2:0 (21:11; 21:14)
8. Pljaþnaja – Pimesikk 2:0 (21:17; 21:13)
9. Hoprom – Sillamäe 1:2 (20:22; 21:11; 9:15)
10. Pimesikk – Illuka 1:2 (21:19; 14:21; 13:15)

I KOHT – Hoprom – Andrei Prokofjev, Daniil Bassov, Stanislav Gruzdev, Mihhail Kolontajev
II KOHT – Sillamäe – Oleksii Bilous, Sergei Laba, Igor Jefimov, Aleksandr Korn
III KOHT – Illuka Team – Taivo Valdur, Margus Hindreus, Janek Vallimäe
4. koht – Pljaþnaja – Leonid Grintðak, Nikolai Voronin, Deniss Tjapkin
5. koht – Pimesikk – Madis Volt, Zaur Abbassov, Stanislav Tolmachev

MEESVETERANID:
1. VK VIRO – 2 – Irvala 2:1 (25:13; 19:25; 15:11)
2. VK VIRO – Irvala 2:0 ( 25:15; 25:10)
3. VK VIRO – 2 – VK VIRO 1:2 (18:25; 25:12; 11:15)

I KOHT – VK VIRO – Anatoli Komissarov, Anton Semjonov, Juri Postnikov
II KOHT – VK VIRO – 2 – Nikolai Zhuravlev, Üllar Saatman, Igor Puusepp
III KOHT – Irvala – Paul Maalma, Tiit Kippari, Andrus Pikas

NAISED:
1. Jõhvikad – Idavirulased 0:2 (18:25; 12:25)
2. Idavirulased – Illuka 2:0 (25:9; 25:21)
3. Jõhvikad – Illuka 0:2 (19:25; 22:25)

I KOHT – Idavirulased – Karoliina Käen, Elizabeth Veri, Dzintra Lember
II KOHT – Illuka – Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Kristina Nedzinskaite
III KOHT - Jõhvikad – Lisette Villers, Kaisa Teder, Melani Nõlvak

NAISVETERANID:
1. VK VIRO – Vigased Pruudid 2:1 (25:23; 15:25; 15:4)
2. VK VIRO – Vigased Pruudid 2:1 (23:25; 25:13; 16:14)

I KOHT - VK VIRO – Airi Kruusma, Mirjam Vinkler, Aime Luuk
II KOHT – Vigased Pruudid – Ene Laanemets, Helen Mast, Jekaterina Tõks

Neljast etapist teine peetakse 14. augustil Karjamaal

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles