Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: Esimese etapi esikohta kaitsesid Hoprom ja Idavirulased

14.08.2016

Ida-Virumaa 3vs3 teisel etapil Karjamaal sai meestest esikoha Hoprom ja naistest Idavirulased, mõlemad võistkonnad olid edukaimad ka avaetapil

Ida-Virumaa võistlussari 3 vs 3 võrkpallis 2016

II etapp – Karjamaa 14.08
MEHED:
1. Hoprom – Kohtla-Järve 2:0 (22:20; 21:19)
2. Sillamäe – Illuka Team 2:0 (19:10; 20:18)
3. Hoprom – Illuka Team 2:0 (19:9; 19:14)
4. Sillamäe – Kohtla-Järve 2:0 (19:15; 19:17)
5. Kohtla-Järve – Illuka Team 2:0 (19:17; 19:13)
6. Hoprom – Sillamäe 2:1 (19:12; 15:19; 15:12)

I KOHT – Hoprom – Andrei Prokofjev, Daniil Bassov, Stanislav Gruzdev, Mihhail Kolontajev
II KOHT – Sillamäe – Oleksii Bilous, Sergei Laba, Aleksandr Korn
III KOHT – Kohtla-Järve – Robert-Roland Uusmaa, Arsenti Morozov, Vitali Jegorov
4. koht - Illuka Team – Taivo Valdur, Margus Hindreus, Janek Vallimäe, Avo Sambla

MEESVETERANID:
1. VK VIRO – 2 – VK VIRO 2:0 (19:17; 20:18)
2. VK VIRO – 3 – VK VIRO 2:0 ( 19:6; 19:13)
3. VK VIRO – 2 – VK VIRO – 3 0:2 (13:19; 17:19)

I KOHT – VK VIRO – 3 – Artur Varunov, Vadim Furman, Oleg Aljohin
II KOHT – VK VIRO – 2 – Heiki Kase, Igor Rubin, Igor Puusepp
III KOHT – VK VIRO – Anatoli Komissarov, Anton Semjonov, Juri Postnikov

NAISED:
1. Jõhvikad – Mömmid 2:1 (19:9; 16:19; 15:13)
2. Idavirulased – Kohtla-Järve 2:0 (19:10; 19:7)
3. Kohtla-Järve – Mömmid 2:0 (21:19; 19:13)
4. Jõhvikad – Illuka 2:1 (19:16; 15:19; 15:13)
5. Idavirulased – Mömmid 2:0 (19:14; 19:13)
6. Jõhvikad – Idavirulased 0:2 (8:19; 14:19)
7. Jõhvikad – Kohtla-Järve 1:2 (19:16; 17:19; 14:16)
8. Idavirulased – Illuka 2:0 (19:14; 19:11)
9. Mömmid – Illuka 2:0 (19:17; 19:17)
10. Illuka- Kohtla-Järve 2:0 (20:18; 23:21)

I KOHT – Idavirulased – Karoliina Käen, Elizabeth Veri, Dzintra Lember
II KOHT – Jõhvikad – Kaisa Teder, Melani Nõlvak, Hanna-Katryna Keerme
III KOHT – Kohtla-Järve – Jelizaveta Morozova, Sofja Žuravljova, Jelizaveta Nikolajeva
4. koht – Mömmid – Berit-Marie Sügis, Reesi Külmhallik, Kerli Teder, Moona Kilk
5. koht – Illuka – Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Kristina Nedzinskaite

NAISVETERANID:
1. VK VIRO – Vigased Pruudid 2:0 (19:14; 19:15)
2. VK VIRO – Vigased Pruudid 2:0 (19:13; 20:18)

I KOHT - VK VIRO – Mirjam Vinkler, Aime Luuk, Cilla Roosimägi
II KOHT – Vigased Pruudid – Ene Laanemets, Helen Mast, Helge Murutalu


Tabeliseis pärast 2. etappi ja enne eelviimast, 3. etappi, mis toimub 21. augustil Kohtla-Järvel: www.sportiv.ee/protokoll/3vs3_2016_P2.pdf

AIME LUUK



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles