Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: Naistest esikohavõitjad selged

21.08.2016

Kui Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarjas on naiste ja N35+ klassis üldvõitja enne viimast etappi selge ja esikohaomanik on selge ka klassis M350, siis meeste seas on esikohaomanik enne viimast etappi lahtine.

Naistest sai esikoha võistkond Idavirulased ja N35+ ja M35+ klassis on esimene VK Viro. Meestest on enne viimast vooru esikohavõimalused võistkondadel Hoprom ja Kohtla-Järve.


Ida-Virumaa võistlussari 3 vs 3 võrkpallis 2016
III etapp – Kohtla-Järve 21.08

MEHED:
1. Hoprom – Kohtla-Järve 0:2 (24:26; 23:25)
2. Sillamäe – Illuka Team 2:0 (25:23; 25:17)
3. Hoprom – Illuka Team 2:1 (21:25; 25:18; 15:10)
4. Sillamäe – Kohtla-Järve 0:2 (23:25; 18:25)
5. Kohtla-Järve – Illuka Team 1:2 (21:25; 25:20; 10:15)
6. Hoprom – Sillamäe 1:2 (25:21; 25:27; 11:15)

I KOHT – Kohtla-Järve – Robert-Roland Uusmaa, Arsenti Morozov, Taavi Põllu
II KOHT – Sillamäe – Oleksii Bilous, Sergei Laba, Aleksandr Korn
III KOHT – Hoprom – Andrei Prokofjev, Daniil Bassov, Stanislav Gruzdev, Mihhail Kolontajev
4. koht - Illuka Team – Taivo Valdur, Margus Hindreus, Stanislav Tolmachev

MEESVETERANID:
1. VK VIRO – 2 – VK VIRO 0:2 (20:25; 16:25)
2. VK VIRO – 2 – VK VIRO 1:2 (19:25; 25:23; 9:15)

I KOHT – VK VIRO – Anatoli Komissarov, Vadim Furman, Oleg Aljohin
II KOHT – VK VIRO – 2 – Igor Puusepp, Üllar Saatman, Vladimir Veselov, Aleksandr Bogdanov

NAISED:
1. Idavirulased – Kohtla-Järve 2:0 (25:13; 25:13)
2. Jõhvikad – Illuka 0:2 (14:25; 15:25)
3. Jõhvikad – Idavirulased 1:2 (20:25; 25:21; 18:20)
4. Jõhvikad – Kohtla-Järve 0:2 (20:25; 6:25)
5. Idavirulased – Illuka 2:0 (25:16; 25:15)
6. Illuka- Kohtla-Järve 0:2 (23:25; 17:25)

I KOHT – Idavirulased – Karoliina Käen, Elizabeth Veri, Dzintra Lember
II KOHT – Kohtla-Järve – Jelizaveta Morozova, Sofja Žuravljova, Jelizaveta Košeleva
III KOHT – Illuka – Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Kristina Nedzinskaite
4. koht – Jõhvikad – Kaisa Teder, Melani Nõlvak, Hanna-Katryna Keerme

NAISVETERANID:

I KOHT - VK VIRO – Mirjam Vinkler, Aime Luuk, Airi Kruusma

Üldtabel: www.sportiv.ee/protokoll/3vs3_2016_P3.doc

Viimase etapi kuupäev muutus ja see toimub 28. augustil Krabulis.

AIME LUUK



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles