Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA KOOLISPORDI KOONDKALENDER 2016/2017

Aktiivse võistluse nime lingile vajutades tuleb infolink www.sportiv.ee kalendrisse, kus saadaval võistluste lähem info. Kusiivis koolispordi kalendrisse kuuluvad klubidevahelised võistlused.

SEPTEMBER
10.-18.09 Reipalt koolipinki, Euroopa spordinädal
koolides

N 15.09 Teatejooksud 1.-12.klass
Toila
Protokoll
T 20.09
Jalgpall 6.-9.klass ja 10.-12.klass P
Voka
Protokoll 6-9
Protokoll 10-12





OKTOOBER

N 6.10 Krossijooks 1.-12.klass Pannjärve Protokoll
N 13.10 Korvpall P 6.-9.klass ja 10.-12.klass P Jõhvi
Protokoll





NOVEMBER

N 3.11 Dumle rahvastepall 4.-5.klass P ja T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T

K 09.11 Võrkpall 10.-12.klass P ja T Jõhvi Protokoll
T 15.11 Korvpall T 6.-9.klass ja 10.-12.klass T
Iisaku
Protokoll
E 28.11 Korvpall 3 x 3 P ja T, 4.-5.klass ja 6.-7.klass Jõhvi
T 29.11 TV10 Olümpiastarti üksikalade I etapp Ahtme Protokoll





DETSEMBER

K 7.12 Võrkpalli kooliliiga 6.-9.klass P ja T
(litsentsiga mängijad ei saa osaleda)
Jõhvi Protokoll





JAANUAR

K 18.01 Alutaguse NM suusasprint 1.-12.klass Pannjärve Protokoll
T 24.01
TV10 Olümpiastarti üksikalade II etapp
Ahtme
Protokoll





VEEBRUAR

T 07.02 Alutaguse NM MV vabastiil 1.-12.klass Pannjärve Protokoll
N 09.02 Dumle rahvastepall maakond 1.-3.klass P ja T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
Jõhvi koolide suusamaraton Pannjärve JÄI ÄRA
N 16.02 Alutaguse NM MV ühisstart 1.-12.klass Pannjärve Protokoll





MÄRTS

N 2.03 Dumle rahvastepall piirkond 1.-3.klass P ja T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
T 7.03 Võrkpalli miniliiga 4.-6.klass P, T ja Pallilahing 1.-3.klass Avinurme Protokoll
K 15.03 Korvpall -7.klass osavaim korvpallur P ja T Jõhvi Protokoll





APRILL

T 4.04 Lootuste stardid teatevõistlused -5.klass, pesapall Iisaku Teade
Pesapall
E 10.04 Alutaguse NM võrkpall 6.-9.klass 3P + 3T, 10.-12.klass 3P + 3T Jõhvi 6.-9.klass
10.-12.klass





MAI

N 11.05 TV10 Olümpiastarti üksikalade III etapp Toila Protokoll
T 16.05 Alutaguse NM koolinoorte kergejõustiku MV 6.-7.klass, 8.-9.klass ja 10.-12.klass Rakvere
Protokoll
N 25.05 Algklasside kergejõustiku MV 1.-3.klass ja 4.-5.klass Illuka Protokoll





JUUNI

N 1.06
TV10 olümpiastarti mitmevõistluse finaal Rakvere





AUGUST

14-16.08
Koolinoorte suvemängud Meri ja Päike Hiiumaa
Protokoll


 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles