Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe Kalevile seitsmes võit

06.05.2007

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas jätkab teisel kohal Sillamäe Kalev, kes viimati alistas võõrsil Tallinna FC TVMK II 2:1.

Eesti 2007. a. jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga 10. voor pühapäeval, 6. mail

* Mitteametlikud mänguprotokollid

kl. 14:00 Tartu Tamme tn staadion

TARTU JK MAAG TAMMEKA II - TARTU VÄLK 494 1:2 (0:1)

Õhutemperatuur +15, selge ja päikeseline ilm, kerge tuul.

Pealtvaatajaid: 130

Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Maikel Mikson

Väravad: 60. Morozas - 36. o.v. Pähn, 67. Karis

Hoiatused: -

JK Maag Tammeka II: Serdjuk, Rassulov, R. Aleksejev (34. Russakov), Lõhmus, Pähn, Hausenberg, Kallandi (75. Pruttsenko), Ottsik (67. V. Vassiljev), Mikheim, Morozas, Serikov (58. Hansi).

Välk 494: Hani, Kuus (77. Parksepp), Tiideberg, Afanasjev, Sarv, Kallas, Vellemaa, Savisikk, Karis, Idavain (73. Pütsepp), Mamontov.


kl. 14:00 Sportland Arena

FC ELVA - TALLINNA FC LEVADIA II 0:4 (0:1)

Õhutemperatuur +16, selge ja päikeseline ilm, tuuline; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 25

Peakohtunik: Aivar Iisrael
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Viljo Kivisild

Väravad: 31. Gurtsioglujants, 69. Mones, 82. Monakov, 88. Aristov

Hoiatused: 28. Kõiv, 62. Tutk - 86. Morozov

FC Elva: K. Koppel, Tsubera, Tutk, Schwede, Läätsim, Reinaru, Kõiv, Munskind, M. Sillaste, Kivimägi (39. Tüli), Betlem.

FC Levadia II: Lepmets, Panin, Tsurilkin, Morozov, Larin, Komarov (71. Alijev), Mones, Aristov, Monakov, Gurtsioglujants, A. Purje (58. Pavlihhin).


kl. 14:00 Lasnamäe KJH kunstmuruväljak

TALLINNA FC TVMK II - JK SILLAMÄE KALEV 1:2 (1:1)

Õhutemperatuur +16, selge ja päikeseline ilm, puhanguti mõõdukas tuul; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 60

Peakohtunik: Kaupo Õismaa
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Edik Oflyan

Väravad: 25. S. Jegorov - 5. Bolsakov, 67. V. Kulik

Hoiatused: 17. Antonov - 82. Bolsakov

FC TVMK II: D. Savitski, M. Haavistu, Kisel, S. Jegorov (77. Ahven), Paponov, Jürgenson (77. Bedrossov), Rasmus Tomson, Makarevits, Külm (85. Brezgun), Antonov, Artjom Dmitrijev.

JK Kalev: Starodubtsev, Nesterovski, Pruss, Vedehhov, Zaharenkov, Jahimovits, Gluhno, V. Kulik, Kostin (87. Plotnikov), Bolsakov (85. Taar), Karin (90. M. Aleksejev).


kl. 17:00 Viljandi linnastaadion

VILJANDI JK TULEVIK II - VALGA FC WARRIOR 0:2 (0:1)

Õhutemperatuur +16, selge ja päikeseline ilm, tuuline; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 90

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Robert Ilves

Väravad: 26. Leimann, 48. Laurson

Hoiatused: 53. Kiigemägi, 58. Roman - 35. Laurson

JK Tulevik II: Järvesoo, Raid, Rivo Kaju, Raave, Normann, Stern, Kümnik, Luhakooder, Kiigemägi, Roman, K. Viira.

FC Warrior: Laisk, Veis (81. Stepanjan), Riis, Seppi (75. Suurjärv), Lepp, Laurson, Toomet, Reinsoo (75. Sinilaid), Pruus (44. Laurits), Leimann, Peitre (44. Henri Anier).


kl. 17:00 Hiiu kunstmuruväljak

NÕMME JK KALJU - TALLINNA FC FLORA II 1:2 (0:1)

Õhutemperatuur +17, selge ja päikeseline ilm, kerge tuul; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 80

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Janek Hamidzanov, Neeme Neemlaid

Väravad: 65. Stetsenko - 23. pen., 57. Dupikov

Hoiatus: 89. R. Kägo

JK Kalju: Tammeväli, Tammo (58. Stetsenko), Luhaorg, R. Kägo, Toom, Mäeorg, Aniko, Maasing, Knjazev (46. Paapsi; 74. Mälton), Olumets, Nool.

FC Flora II: Kurdgelia, Koogas, Margusonov, Võtti, Kaldoja (56. K. Kallaste), A. Sillaste (67. Kuusk), Tükk, Kaukvere, J. Kuresoo, Dupikov (60. Frolov), J. Jevdokimov (78. S. Rõivassepp).

Turniiritabel peale 10. vooru:

1. FC Levadia II 10 9 0 1 31 : 4 27
2. JK Sillamäe Kalev 10 7 2 1 15 : 10 23
3. FC Flora II 10 6 1 3 16 : 10 19
4. JK Maag Tammeka II 10 5 2 3 13 : 9 17
5. FC TVMK II 10 5 0 5 19 : 13 15
6. Viljandi JK Tulevik II 10 4 2 4 13 : 13 14
7. Nõmme JK Kalju 10 3 2 5 16 : 24 11
8. Valga FC Warrior 10 2 2 6 13 : 20 8
9. FC Elva 10 1 2 7 3 : 16 5
10. Tartu Välk 494 10 1 1 8 8 : 28 4

Väravaküttide edetabel:

7 - Andrus Mitt (JK Kalju);
6 - Artjom Dmitrijev (FC TVMK II), Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II);
5 - Alo Dupikov (FC Flora II);
4 - Sergei Jegorov (FC TVMK II), Vassili Kulik (JK Sillamäe Kalev);
3 - Sander Puri, Iaroslav Dmitrijev, Jevgeni Gurtsioglujants, Aleks Mones (FC Levadia II), Roman Vedehhov, Vitali Andrejev, Vitali Bolsakov (JK Sillamäe Kalev), Markko Kudu (JK Tulevik II), Janar Tükk (FC Flora II), Henri Anier, Jaan Leimann (FC Warrior), Jaroslav Stetsenko (JK Kalju);
2 - Konstantin Vassiljev, Taijo Teniste, Aleksandr Pavlihhin, Marius Dovydenas, Miroslav Rõskevits, Ilja Monakov, Anton Aristov (FC Levadia II), Sander Post, Kaupo Margusonov (FC Flora II), Andreas Aniko (JK Kalju), Konstantin Karin (JK Sillamäe Kalev), Aleksandr Pruttsenko, Vladimir Vassiljev, Denis Serikov, Mihkel Mikheim, Jaanus Sirel (JK Maag Tammeka II), Taavi Laurits, Tarvo Laurson (FC Warrior), Joonas Laasberg (JK Tulevik II), Aleksei Mamontov, Martin Karis (Välk 494), Rasmus Tomson (FC TVMK II);
1 - Theimo Tarvis, Raido Roman (JK Tulevik II), Nikolai Masitsev, Ruslan Bedrossov, Aleksander Volodin, Jevgenijs Kuvsinovs, Maksim Paponov, Viktors Dobrecovs, Priidu Ahven (FC TVMK II), Eerik Reinsoo, Janar Toomet, Meelis Peitre, Kalle Lepp (FC Warrior), Priit Betlem, Rauno Tutk, Mikk Sillaste (FC Elva), Aleksandr Kulikov (JK Sillamäe Kalev), Vladislav Tsurilkin, Igor Morozov, Vitali Leitan, Eduard Komarov (FC Levadia II), Ken Kallaste, Sergei Mosnikov, Tõnis Kaukvere (FC Flora II), Ando Hausenberg, Eimantas Morozas (JK Maag Tammeka II), Martin Maasing, Artjom Knjazev, Priit Mäeorg, Igor Prins (JK Kalju), Andrei Tjunin, Rein Pütsepp (Välk 494).

EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles