Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Vabamaadlus: Alutaguse Mõmmi kutsus kohale nelja riigi maadlejad

13.05.2007

Laupäeval, 12. mail Kohtla-Järvel toimunud noorte vabamaadlusturniiril Alutaguse Mõmmi osalesid Eesti, Venemaa, Läti ja Leedu maadlejad.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=169

TULEMUSED

Sünd 1999 ja hiljem

Kuni 20 kg
Vladimir Vassiljev - 1. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Artur Mugin - 2. koht (Läti)

Kuni 24 kg
Tsehhonin Nikita - 1. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Rait Tiitus - 2. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Termet Ploovits - 3. koht (Põltsamaa)
Alex Rooger - 4. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)

Kuni 27 kg
Jegor Tkatsjov - 1. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Sander Vinter - 2. koht (Viljandi Tulevik)
Artjom Kuznetsov - 3. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Maris Kiselis - 3. koht (Läti)
Aleksei Dolgov - 5. koht (Läti)
Jarko Liiva - 6. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)

Kuni 30 kg
Jan-Erik Sarv - 1. koht (Viljandi Tulevik)
Margo Joosta - 2. koht (Põltsamaa)
Kim Burtca - 3. koht (Läti)
Aleksei Agesin - 3. koht (Viljandi Tulevik)
Tevon Voltenberg - 5. koht (Järvamaa Matimehed)
Artur Tetlok - 5. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Sitalo Viktor - 7. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Timo Roos - 8. koht (Viljandi Tulevik)

Kuni 40 kg
Jevgeni Handin - 1. koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)

Sünd 1995 - 1998 a

Kuni 36 kg
Aimar Andruse - 1 koht (Põltsamaa)
Vitali Volotovski - 2 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Kinsiver Keio - 3 koht (Põlva)
Sander Saar - 3 koht (Põltsamaa)
Argo Ploom - 5 koht (Viljandi Tulevik)
Vadim Smirnov - 5 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Tigas Mart - 7 koht (Põlva)
Juris Egle - 8 koht (Läti)
Andrei Gricai - 9 koht (Läti)
Kevin Ott - 10 koht (Viljandi Tulevik)
Ardis Jansons - 11 koht (Läti)
Erik Bodrov - 12 koht (Läti)

Kuni 39 kg
Kevin Rein - 1 koht (Põlva)
Zakharov Ilja - 2 koht (Venemaa)
Ilja Malinovskij - 3 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Enriko Orobko - 4 koht (Viljandi Tulevik)
Elvis Paksins - 5 koht (Läti)

Kuni 42 kg
Renart Tiitus - 1 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Valge Urmet - 2 koht (Põlva)
Sergei Makarjan - 3 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Freddi Leppanen - 4 koht (Järvamaa Matimehed)

Kuni 47 kg
Valge Sander - 1 koht (Põlva)
Pavel Bilan - 2 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)

Sünd 1990 - 1994 a

Kuni 31 kg
Sten Orav - 1 koht (Viljandi Tulevik)
Meelis Valge - 2 koht (Põlva)
Andrei Aleksejev - 3 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)

Kuni 38 kg
Aleksei Baskakov - 1 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)

Kuni 42 kg
Aleksei Baskakov - 1 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Artjom Dubakin - 2 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Ander Vaher - 3 koht (Põltsamaa)
Aleksander Kljuev - 3 koht (Venemaa)
Richard Avakov - 5 koht (Läti)
Karol Tamm - 6 koht (Viljandi Tulevik)

Kuni 50 kg
Jegorov Daniil - 1 koht (Venemaa)
Kert Kaljula - 2 koht (Viljandi Tulevik)
Ardi Andruse - 3 koht (Põltsamaa)
Valentin Hodorkin - 3 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Siim Salomon - 5 koht (Viljandi Tulevik)
Kornejev Daniil - 5 koht (Venemaa)
Murasov Maksim - 7 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)

Kuni 58 kg
Georgi Kozorev - 1 koht (Läti)
Tomas Musteikis - 2 koht (Leedu)
Olav Surva - 3 koht (Põlva)
Aavo Olgo - 4 koht (Põltsamaa)
Timur Uhek - 5 koht (Viljandi Tulevik)

Kuni 63 kg
Aleksander Sojunen - 1 koht (Kohtla-Järve Kuldkaru)
Tiit Tiitson - 2 koht (Viljandi Tulevik)

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles