Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Teatejooks Toilas läks korda

17.05.2007

Maarika Raja eestvedamisel korraldatud üle-eestilise teatejooksu Ida-Virumaa osavõistlusel osales 11 kooli 31 võistkonna ja ligi 300 võistlejaga.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=173 
Kadre Maalma fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=178 

Tulemused
17. mai heategevuslik teatejooks Toilas

5. klassid

I koht Iisaku Gümnaasium
Airen-Anett Vaino, Alina Andrejeva, Brenda Jõeäär, Merilin Paal, Mihkel-Martin Fersel, Andri Roosimägi, Kaspar Tamm, Kristjan Seli, Merily Murdsalu, Karl-Mihkel Nõmme

II koht  Toila Gümnaasium
Katrin Trumm, Sandra Schmidt, Aira Ferschel, Alice Silm, Kaarel Koppel, Kirill Kotšerevski, Keith Kletenberg, Martin Merirand

III koht Jõhvi Gümnaasium
Peeter Priks, Marko Pärn, Kevin Karlson, Kristo Vou, Reeliks Vallas, Janely Sojone, Johanna Hints, Kai-Aet Salvan

4. koht  Järve Gümnaasium I
5. koht  Kohtla PK
6. koht  Maidla PK
7. koht  Järve Gümnaasium II
8. koht  Illuka PK
9. koht  Sonda PK
10. koht Tudulinna PK

6. klassid

I koht  Jõhvi Gümnaasium  5.33,4
Martti Jäger, Kristjan Siilak, Kaspar Kriisk, Siim Kaldvee, Hedi Jaup, Merit Pärnpuu, Mari-Liis Toots, Elina Smolina

II koht  Mäetaguse PK  5.39,3
Kätlin Rego, Kristel Kruut, Marje Mohrik, Urmet Roosimägi, Nikita Pavlov, Argo Rebban, Evert Sikka, Hannamary Seli, Mairo Lees

III koht Toila Gümnaasium  5.47,3
Renna Saponenko, Kertu Müür, Ragne Pärnamäe, Liisu Simm, Sander Aul, Hendrik Peet, Endrik Ferschel, Jonas Kuslap

4. koht  Illuka PK   6.12,9

7. klassid

I koht  Toila Gümnaasium 7b  5.19,2
Merke Mehide, Laura Maala, Karet Luik, Anna Pospelova, Taavi Kruut, Valdo Tohver, Mario Kirsimaa, Sten Kunts, Kristen Milk

II koht  Jõhvi Gümnaasium   5.19,6
Aleks Kool, Harley Molodov, Risto-Sven Schmidt, Artur Saariste, Ketli Iva, Gerli Luunja, Mari-Liis Toost, Kadi Toots

III koht Maidla PK   5.24,1
Viivi Saul, Merli Amor, Gerda Kannimäe, Marleen Veber, egil Laal, Karl Vilumets, Leho Härm, Mikk Baskirtsev

4. koht  Toila Gümnaasium 7a  5.24,8
5. koht  Järve Gümnaasium  5.32,5
6. koht  Aseri KK   6.07,0
7. koht  Kohtla PK   6.08,6

8. klassid

I koht  Iisaku Gümnaasium   5.08,3
Reellika Kilk, Karen-Isabel Talitee, Kersti Rajamets, Leana Jefimova, Janari Rajas, Janis Moldau, Mikk Blum, Diana Gandera, Siim Karukäpp

II koht  Jõhvi Gümnaasium   5.12,9
Karl Viimsalu, Hristo Neiland, Tanel Vähk, Imre Avik, Kadi Arras, Reelika Borman, Kristel Koort, Sigrid Jegorov

III koht Kohtla PK   5. 25,8
Aleksander Tarakanov, Liane Liiv, Jekaterina Andrjuškova, Karolin Kaivoja, Liis Süda, Joonas Sillat, Rasmus Kuusmann, Siim Naarits

4. koht  Toila Gümnaasium  5.27,7

9. klassid

I koht  Sonda PK    5.11,6
Annemarie Randosevskaja, Kristiina Raja, Maris Rääk, Mari-Liis Rääk, Jarmo Malström, Rene Kona, Maksim Bidzilja, Rein Strauch, Ragnar Salk

II koht  Jõhvi Gümnaasium   5.11,8
Heiki Velba, Madis Pärn, Jaanus Vast, Hando Riispapp, Mari-Liis Kangro, Maritta Müüdla, Ester Karm, Laura Raag

III koht Mäetaguse PK  5.13,8
Nelet Torgla, Kärolin Kruut, Mailis Rego, Jane Roost, Aleksandr Listov, Aleksandr Zakirov, Artur Smirnov, Arti Aia

4. koht  Maidla PK   5.15,2
5. koht  Toila Gümnaasium 9a  5.17,5
6. koht  Toila Gümnaasium 9b  5.56,0

Lisaks Toilale ka Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Paides toimunud Heategevuslik teatejooksul osales kokku 94 kooli ja 2814 last.

Lisainfo www.teatejooks.ee

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles