Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Liidriks tõusnud Kalev läks lõpus lohakaks

20.05.2007

Sillamäe Kalevi jalgpallimeeskond juhtis Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigakohtumises võõrsil Valga FC Warriori vastu 61. minutiks 4:0, kuid mäng lõppes 4:2. Kuna senine liider Tallinna FC Levadia II mängis Viljandi Tuleviku II meeskonnaga 1:1 viiki, tõusis Sillamäe tabelis esimeseks.

Eesti 2007. a. jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga XII voor pühapäeval, 20. mail

* Mitteametlikud mänguprotokollid

kl. 14:00 Sportland Arena

FC ELVA - TALLINNA FC FLORA II 0:5 (0:1)

Õhutemperatuur +16, selge ja päikeseline ilm, tuuline; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 25

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Tanel Kull

Väravad: 21., 69. Dupikov, 53. Frolov, 76. S. Rõivassepp, 80. Henrik Ojamaa

Hoiatused: -

FC Elva: K. Koppel, Elgar Kõll, Tutk, Reinaru, Läätsim, E. Oja (54. Schwede), Maal (74. Tüli), M. Sillaste (74. Kruusmaa), Vespere, Kõiv (74. Tsubera), Betlem (54. Jürgen).

FC Flora II: Ventsel, Koogas, Margusonov, Võtti, J. Jevdokimov, Frolov (67. S. Rõivassepp), Kuusk, Tükk, K. Kallaste, Ervin Kõll (58. Henrik Ojamaa), Dupikov.


kl. 14:00 Lasnamäe KJH kunstmuruväljak

TALLINNA FC TVMK II - TARTU VÄLK 494 2:2 (1:0)

Õhutemperatuur +18, selge ja päikeseline ilm, kerge tuul; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Sander Salmu, Roland Meritee

Väravad: 45. pen. Kuvsinovs, 69. Ahven - 58. Idavain, 68. Vellemaa
75. Kuvsinovs ei realiseerinud penaltit - 56. Karis ei realiseerinud penaltit

Hoiatused: 34. Makarevits, 77., 84. Sundikov - 45.+1. Pütsepp

Eemaldamine: 84. Sundikov

FC TVMK II: Trifonovs (46. Savitski), M. Haavistu, Makarevits (79. Bedrossov), Kisel, Sundikov, Rasmus Tomson, K. Haavistu (46. Jürgenson), Paponov, Kuvsinovs, Kulatsenko (66. Brezgun), Antonov (20. 20-Ahven).

Välk 494: Hani, Sirk, Tiideberg, Afanasjev, Sarv, Vellemaa, Savisikk, Idavain, Karis, Parksepp, Pütsepp.


kl. 14:00 Valga linnastaadion

VALGA FC WARRIOR - JK SILLAMÄE KALEV 2:4 (0:2)

Õhutemperatuur +23, päikeseline ilm, tuuletu; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 25

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Janek Hamidzanov

Väravad: 72. Pruus, 75. Laurits - 14. pen. Kostin, 37. Karin, 52. Bolsakov, 61. A. Kulikov

Hoiatused: 40. Peitre - 7. Zaharenkov, 38. Nesterovski, 59. Karin

FC Warrior: Laisk, Vald (67. Laurits), Riis, Suurjärv, Lepp (71. Sinilaid), Laurson, Veis, Reinsoo (73. Pley), Henri Anier (67. Leimann), Toomet, Peitre (67. Pruus).

JK Kalev: Starodubtsev, Nesterovski (73. Renin), Pruss (76. Plotnikov), Vedehhov, Zaharenkov, Jahimovits, V. Kulik, Kostin (42. Gluhno), A. Kulikov, Bolsakov (90. Panov), Karin (68. Taar).


kl. 17:00 Hiiu kunstmuruväljak

NÕMME JK KALJU - TARTU JK MAAG TAMMEKA II 1:1 (0:1)

Õhutemperatuur +18, selge, päikeseline ja tuuline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 100

Peakohtunik: Kaupo Õismaa
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Tiit Kivisild

Väravad: 68. Mitt - 32. Pruttsenko

Hoiatused: 26. R. Kägo, 41. Tammo, 83. Nool - 12. M. Kuresoo, 51. Lõhmus, 79., 84. Valtna

Eemaldamine: 84. Valtna

JK Kalju: Tammeväli, Nool, Paapsi (61. Mäeorg), Tammo, R. Kägo, Aniko, Maasing, Toom, Krasnopjorov, Olumets (61. Stetsenko), Mitt.

JK Maag Tammeka II: Djatsenko, M. Kuresoo (46. Rassulov), Valtna, Lõhmus, Pähn, Kallandi (74. J. Sirel), Russakov, Pruttsenko (90. Daniljuk), Mikheim, V. Vassiljev (65. Hansi), Serikov.


kl. 18:00 Viljandi linnastaadion

VILJANDI JK TULEVIK II - TALLINNA FC LEVADIA II 1:1 (0:0)

Õhutemperatuur +20, selge ja päikeseline ilm, kerge tuul; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 100

Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Sergei Kuzmitsev

Väravad: 67. Toomla - 50. Panin

Hoiatused: 61. Normann - 89. Mones

JK Tulevik II: Järvesoo, Raid, Stern, Toomla, Raave, Mark Orav, Miländer (46. Kümnik), Luhakooder, Normann, Roman (65. Martin Orav), Rõngelep.

FC Levadia II: Lepmets, Panin, Morozov, Tsurilkin, Aristov, Mones, Komarov, E. Puri (65. Larin), Monakov (85. Alijev), Gurtsioglujants, Pavlihhin (57. I. Dmitrijev).

Turniiritabel peale 12. vooru:

1. JK Sillamäe Kalev 12 9 2 1 20 : 12 29
2. FC Levadia II 12 9 1 2 32 : 6 28
3. FC Flora II 12 7 2 3 23 : 12 23
4. FC TVMK II 12 6 1 5 22 : 15 19
5. JK Maag Tammeka II 12 5 4 3 16 : 12 19
6. Viljandi JK Tulevik II 12 4 3 5 14 : 15 15
7. Nõmme JK Kalju 12 3 3 6 18 : 28 12
8. Valga FC Warrior 12 3 2 7 18 : 25 11
9. Tartu Välk 494 12 2 2 8 13 : 32 8
10. FC Elva 12 1 2 9 5 : 24 5

Väravaküttide edetabel:

8 - Andrus Mitt (JK Kalju);
7 - Alo Dupikov (FC Flora II);
6 - Artjom Dmitrijev (FC TVMK II), Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II);
5 - Sergei Jegorov (FC TVMK II);
4 - Vassili Kulik, Vitali Bolsakov (JK Sillamäe Kalev), Henri Anier (FC Warrior);
3 - Sander Puri, Iaroslav Dmitrijev, Jevgeni Gurtsioglujants, Aleks Mones (FC Levadia II), Roman Vedehhov, Vitali Andrejev, Konstantin Karin, Aleksandr Kulikov (JK Sillamäe Kalev), Markko Kudu (JK Tulevik II), Janar Tükk (FC Flora II), Jaan Leimann, Taavi Laurits (FC Warrior), Jaroslav Stetsenko (JK Kalju), Aleksei Mamontov (Välk 494), Denis Serikov, Aleksandr Pruttsenko (JK Maag Tammeka II);
2 - Konstantin Vassiljev, Taijo Teniste, Aleksandr Pavlihhin, Marius Dovydenas, Miroslav Rõskevits, Ilja Monakov, Anton Aristov (FC Levadia II), Sander Post, Kaupo Margusonov, Jarmo Ahjupera (FC Flora II), Andreas Aniko, Priit Mäeorg (JK Kalju), Vladimir Vassiljev, Mihkel Mikheim, Jaanus Sirel (JK Maag Tammeka II), Tarvo Laurson, Meelis Peitre, Eero Pruus (FC Warrior), Joonas Laasberg (JK Tulevik II), Martin Karis, Rein Pütsepp, Taivo Idavain (Välk 494), Rasmus Tomson, Jevgenijs Kuvsinovs, Priidu Ahven (FC TVMK II), Priit Betlem, Rauno Tutk (FC Elva);
1 - Theimo Tarvis, Raido Roman, Günter Toomla (JK Tulevik II), Nikolai Masitsev, Ruslan Bedrossov, Aleksandr Volodin, Maksim Paponov, Viktors Dobrecovs (FC TVMK II), Eerik Reinsoo, Janar Toomet, Kalle Lepp (FC Warrior), Mikk Sillaste (FC Elva), Vladislav Tsurilkin, Igor Morozov, Vitali Leitan, Eduard Komarov, Aleksei Panin (FC Levadia II), Ken Kallaste, Sergei Mosnikov, Tõnis Kaukvere, Andre Frolov, Sander Rõivassepp, Henrik Ojamaa (FC Flora II), Ando Hausenberg, Eimantas Morozas, Mario Hansi (JK Maag Tammeka II), Martin Maasing, Artjom Knjazev, Igor Prins (JK Kalju), Andrei Tjunin, Taavi Vellemaa (Välk 494), Andrei Kostin (JK Sillamäe Kalev).

EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles