Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kalev jätkab liidrina

27.05.2007

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 13. voorus alistas Sillamäe Kalev 1:0 Nõmme Kalju, sillamäelased jätkavad tabelis esikohal. Sisuliselt on selge ka sillamäelaste pääs tulevaks hooajaks meistriliigasse. Kuigi 36st voorust on mängitud alles 13 on neil järgmise meistriliigakandidaadi, kelleks on just seitsmendal kohal olev Nõmme Kalju, ees edu juba 20 punkti. 2.-6. kohal olevad meeskonnad on meistriliiga meeskondade duubelrivistused ja nemad meistriliigasse tõusta ei saa.

Eesti 2007. a. jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga 13. voor pühapäeval, 27. mail

* Mitteametlikud mänguprotokollid

kell 14.00 A. Le Coq Arena I muruväljak

TALLINNA FC FLORA II - TALLINNA FC TVMK II 4:1 (0:1)

Õhutemperatuur +20, päikeseline ja tuuline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Neeme Neemlaid

Väravad: 48., 84. Dupikov, 55., 64. Ahjupera - 40. Jürgenson

Hoiatused: 44. Kuusk - 44. M. Haavistu, 68. Jegorov

FC Flora II: Orgla, Koogas, Margusonov, Roops (79. Võtti), Talimaa, Tükk (78. A. Sillaste), Kuusk, Dupikov, Ahjupera (70. Frolov), J. Kuresoo (70. J. Jevdokimov), K. Kallaste (65. Henrik Ojamaa).

FC TVMK II: D. Savitski, Kisel, M. Haavistu, Külm, Brezgun, Paponov (56. Ahven), Rasmus Tomson, Jürgenson, Jegorov, Vladislav Gussev (68. Dolmatov), Artjom Dmitrijev.


kell 14.00 Sillamäe Kalevi staadion

JK SILLAMÄE KALEV - NÕMME JK KALJU 1:0 (0:0)

Õhutemperatuur +23, päikeseline ja tuuletu ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 150

Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Eduard Rõzov

Värav: 86. V. Andrejev

Hoiatused: 19. A. Kulikov - 59., 62. N. Kägo

Eemaldamine: 62. N. Kägo

JK Sillamäe Kalev: Starodubtsev, Nesterovski, Pruss, Zaharenkov, Vedehhov, Jahimovits, V. Kulik (85. Gluhno), Kostin (31. Taar), A. Kulikov (57. V. Andrejev), Bolsakov, Karin (80. Plotnikov).

Nõmme JK Kalju: Tammeväli, Luhaorg, Nool, Toom, N. Kägo, Krasnopjorov, Maasing (18. Mäeorg), Aniko, Paapsi, Olumets, Mitt.


kell 14.00 Tartu Tamme staadion

TARTU JK MAAG TAMMEKA II - FC ELVA 7:0 (2:0)

Õhutemperatuur +24, vahelduva pilvisusega tuuletu ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 50

Peakohtunik Elar Tarkus
Abikohtunikud: Janek Hamidzanov, Alik Säde

Väravad: 34. Serikov, 45., 51. Marozas, 66. V. Vassiljev, 72., 77., 90.+4. Pruttsenko

Hoiatused: -

JK Maag Tammeka II: Djatsenko, Rassulov (75. Fjodorov), Lõhmus, Kallandi, Pähn, J. Sirel (75. Bubnov), Pruttsenko, Hansi (65. V. Vassiljev), Mikheim, Marozas, Serikov (65. Daniljuk).

FC Elva: K. Koppel, Elgar Kõll, Tutk, Reinaru, Läätsim, Vespere, E. Oja (53. Munskind), Kõiv, M. Sillaste, Kruusmaa (46. Tüli), Jürgen.


kell 17.00 Männiku staadion

TALLINNA FC LEVADIA II - VALGA FC WARRIOR 3:2 (3:0)

Õhutemperatuur +24, vahelduva pilvisusega ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 45

Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Artur Telling, Aivar Gutmann

Väravad: 19. Gurtsioglujants, 32. Larin, 34. E. Puri - 59. o.v. Panin, 82. pen. Reinsoo

Hoiatused: 61., 81. Komarov, 67. Pavlihhin, 89. E. Puri

Eemaldamised: 56. Morozov, 81. Komarov

FC Levadia II: Lepmets (49. Kirjuhhin), Tsurilkin, Morozov, Larin, Panin, Mones, Komarov, E. Puri, Gurtsioglujants (46. Alijev), Pavlihhin, I. Dmitrijev (90.+3. Aristov).

FC Warrior: Rajando, Pärt (46. Vald), Riis (77. Reintam), Suurjärv, Lepp, Laurson, Veis, Reinsoo (87. Tukk), Henri Anier (46. Pruus), Leimann, Peitre (80. Öövel).


kell 17.00 Tartu Annelinna kunstmuruväljak

TARTU VÄLK 494 - VILJANDI JK TULEVIK II 2:0 (1:0)

Õhutemperatuur +25, vahelduva pilvisusega tuuletu ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 50

Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Rauno Rammo

Väravad: 5. Pütsepp, 87. Vellemaa

Hoiatused: 79. Luhakooder, 89. Mark Orav

Välk 494: Hani (90.+2. Säesk), Afanasjev, Tiideberg, Sarv, Sirk, Kallas (89. Tarajev), Vellemaa, Savisikk (85. Parksepp), Mamontov, Pütsepp (81. Pluum), Karis.

JK Tulevik II: Järvesoo, Stern, Raave, K. Viira, Raid, Mark Orav, Rõngelep, Luhakooder, K. Nõmmik, Martin Orav, Lipetski.

Turniiritabel peale 13. vooru:

1. JK Sillamäe Kalev 13 10 2 1 21 : 12 32
2. FC Levadia II 13 10 1 2 35 : 8 31
3. FC Flora II 13 8 2 3 27 : 13 26
4. JK Maag Tammeka II 13 6 4 3 23 : 12 22
5. FC TVMK II 13 6 1 6 23 : 19 19
6. Viljandi JK Tulevik II 13 4 3 6 14 : 17 15
7. Nõmme JK Kalju 13 3 3 7 18 : 29 12
8. Valga FC Warrior 13 3 2 8 20 : 28 11
9. Tartu Välk 494 13 3 2 8 15 : 32 11
10. FC Elva 13 1 2 10 5 : 31 5

Väravaküttide edetabel:

9 - Alo Dupikov (FC Flora II);
8 - Andrus Mitt (JK Kalju);
6 - Artjom Dmitrijev (FC TVMK II), Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II), Aleksandr Pruttsenko (JK Maag Tammeka II);
5 - Sergei Jegorov (FC TVMK II);
4 - Vassili Kulik, Vitali Bolsakov, Vitali Andrejev (JK Sillamäe Kalev), Henri Anier (FC Warrior), Jarmo Ahjupera (FC Flora II), Denis Serikov (JK Maag Tammeka II), Jevgeni Gurtsioglujants (FC Levadia II);
3 - Sander Puri, Iaroslav Dmitrijev, Aleks Mones (FC Levadia II), Roman Vedehhov, Konstantin Karin, Aleksandr Kulikov (JK Sillamäe Kalev), Markko Kudu (JK Tulevik II), Janar Tükk (FC Flora II), Jaan Leimann, Taavi Laurits (FC Warrior), Jaroslav Stetsenko (JK Kalju), Aleksei Mamontov, Rein Pütsepp (Välk 494), Eimantas Marozas, Vladimir Vassiljev (JK Maag Tammeka II);
2 - Konstantin Vassiljev, Taijo Teniste, Aleksandr Pavlihhin, Marius Dovydenas, Miroslav Rõskevits, Ilja Monakov, Anton Aristov (FC Levadia II), Sander Post, Kaupo Margusonov (FC Flora II), Andreas Aniko, Priit Mäeorg (JK Kalju), Mihkel Mikheim, Jaanus Sirel (JK Maag Tammeka II), Tarvo Laurson, Meelis Peitre, Eero Pruus, Eerik Reinsoo (FC Warrior), Joonas Laasberg (JK Tulevik II), Martin Karis, Taivo Idavain, Taavi Vellemaa (Välk 494), Rasmus Tomson, Jevgenijs Kuvsinovs, Priidu Ahven (FC TVMK II), Priit Betlem, Rauno Tutk (FC Elva);
1 - Theimo Tarvis, Raido Roman, Günter Toomla (JK Tulevik II), Nikolai Masitsev, Ruslan Bedrossov, Aleksandr Volodin, Maksim Paponov, Viktors Dobrecovs, Markus Jürgenson (FC TVMK II), Janar Toomet, Kalle Lepp (FC Warrior), Mikk Sillaste (FC Elva), Vladislav Tsurilkin, Igor Morozov, Vitali Leitan, Eduard Komarov, Aleksei Panin, Dmitri Larin, Eino Puri (FC Levadia II), Ken Kallaste, Sergei Mosnikov, Tõnis Kaukvere, Andre Frolov, Sander Rõivassepp, Henrik Ojamaa (FC Flora II), Ando Hausenberg, Mario Hansi (JK Maag Tammeka II), Martin Maasing, Artjom Knjazev, Igor Prins (JK Kalju), Andrei Tjunin (Välk 494), Andrei Kostin (JK Sillamäe Kalev).

EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles