Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA KOOLISPORDI KOONDKALENDER 2017/2018

Aktiivse võistluse nime lingile vajutades tuleb infolink www.sportiv.ee kalendrisse, kus saadaval võistluste lähem info. Kusiivis koolispordi kalendrisse kuuluvad klubidevahelised võistlused.

SEPTEMBER
N 14.09 Teatejooksud 1.-12.klass
Toila
Protokoll
T 19.09
Jalgpall 6.-9.klass ja 10.-12.klass P
Voka
Protokoll 6-9
Protokoll 10-12
23-30.09
Reipalt koolipinki, Euroopa spordinädal
koolides






OKTOOBER

K 4.10 Krossijooks 1.-12.klass Pannjärve Protokoll
K 4.10 Ida-Viru koolide MV discgolfis Pannjärve Protokoll
N 12.10 Korvpall P 6.-9.klass ja 10.-12.klass P Jõhvi
6-9.klass
10-12.klass





NOVEMBER

N 2.11 Dumle rahvastepall 4.-5.klass P ja T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
T 14.11 Korvpall T 6.-9.klass ja 10.-12.klass T
Iisaku
Protokoll
T 28.11 TV10 Olümpiastarti üksikalade I etapp Ahtme Protokoll





DETSEMBER

E 4.12 Korvpall 3x3 P ja T 4-5.kl ja 6-7.kl Jõhvi Protokoll
K 6.12 Võrkpalli kooliliiga 6.-9.klass P ja T
(litsentsiga mängijad ei saa osaleda)
Jõhvi Protokoll





JAANUAR

K 17.01 Alutaguse NM suusasprint 1.-12.klass Pannjärve
T 23.01
TV10 Olümpiastarti üksikalade II etapp
Ahtme

N 25.01
Alutaguse NM MV klassika 1-12.klass
Pannjärve






VEEBRUAR

N 08.02 Dumle rahvastepall maakond 1.-3.klass P ja T Jõhvi
R 9.02 Jõhvi koolide suusamaraton
Pannjärve
N 15.02 Alutaguse NM MV vaba 1-12.klass Pannjärve





MÄRTS

T 6.03 Võrkpalli miniliiga 4.-6.klass P, T ja Pallilahing 1.-3.klass Jõhvi

N 8.03
Dumle rahvastepall piirkond 1-3.klass P ja T
Jõhvi
K 14.03 Korvpall -7.klass P ja T osavam korvpallur Jõhvi





APRILL

T 3.04 Lootuste stardid teatevõistlused -5.klass, pesapall Iisaku
K 11.04 Alutaguse NM võrkpall 6.-9.klass 3P + 3T, 10.-12.klass 3P + 3T Jõhvi





MAI

T 10.05 TV10 Olümpiastarti üksikalade III etapp Toila
K 23.05 Algklasside kergejõustiku MV 1.-3.klass ja 4.-5.klass Illuka
K 30.05
Alutaguse NM koolinoorte kergejõustiku MV 6.-7.klass, 8.-9.klass ja 10.-12.klass Rakvere

#?-:nbsp; #?-:nbsp; #?-:nbsp; #?-:nbsp;

JUUNI


TV10 olümpiastarti mitmevõistluse finaal Rakvere






 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles