Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Lauatennis
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa XXVII seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 1. etapp
Aeg: 25.09.2010 10:00 - 25.09.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Erileht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741


Eesti kadettide TOP-8
Aeg: 02.05.2010 11:00 - 02.05.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Roman Vassiljev


Paarismängude mitmevõistlus (J, F)
Aeg: 02.05.2010 11:00 - 02.05.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Lauatennise, sulgpalli ja võrkpalli võistlused paaridele.
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1365


Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 7. etapp (J, P, F)
Aeg: 01.05.2010 10:00 - 01.05.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Seeriavõistluse infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1368


Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 6. etapp (P)
Aeg: 24.04.2010 10:00 - 24.04.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Seeriavõistluse infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741


Kiikla kevadine spordipäev (P)
Aeg: 02.04.2010 10:30 - 02.04.2010 16:00:00
Korraldaja: Taavi Toomel

Kavas piljard, lauatennis ja korvpalli viskevõistlus.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kiikla_020410pr.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1308


Eesti juunioride meistrivõistlused
Aeg: 27.03.2010 11:00 - 27.03.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Roman Vassiljev


Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 5. etapp (P)
Aeg: 06.03.2010 10:00 - 06.03.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Erileht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741


Eesti minikadettide meistrivõistlused (P)
Aeg: 13.02.2010 11:00 - 13.02.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Vladimir Petrov

Protokoll: http://www.lauatennis.ee/orb.aw/class=file/action=preview/id=5404/Tulemused+minikadetide+MV+13+02+2010+Narva.pdf


Eesti juunioride võistkondlikud meistrivõistlused
Aeg: 23.01.2010 11:00 - 23.01.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Roman Vassiljev


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles