Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Lauatennis

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis

TULEKUL ÜRITUSED:

Jõhvi lauatennise rahvaliiga 4. etapp
Aeg: 26.10.2019 10:30 - 26.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko


Jõhvi lauatennise rahvaliiga 5. etapp
Aeg: 23.11.2019 10:30 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko


Jõhvi lahtised mesitrivõistlused
Aeg: 23.11.2019 10:30 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Kavas üksik-, paaris- ja segapaarismäng.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa meistrivõistlused
Aeg: 27.11.2010 10:00 - 27.11.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal

Kavas meeste ja naiste üksikmäng, paarismäng ja segapaarismäng.


Ida-Virumaa XXVII seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 3. etapp
Aeg: 20.11.2010 10:00 - 20.11.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Erileht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741


Ida-Virumaa XXVII seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 2. etapp
Aeg: 30.10.2010 12:00 - 30.10.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Erileht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741


Ida-Virumaa XXVII seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 1. etapp
Aeg: 25.09.2010 10:00 - 25.09.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Erileht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741


Eesti kadettide TOP-8
Aeg: 02.05.2010 11:00 - 02.05.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Roman Vassiljev


Paarismängude mitmevõistlus (J, F)
Aeg: 02.05.2010 11:00 - 02.05.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Lauatennise, sulgpalli ja võrkpalli võistlused paaridele.
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1365


Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 7. etapp (J, P, F)
Aeg: 01.05.2010 10:00 - 01.05.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Seeriavõistluse infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1368


Ida-Virumaa XXVI seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale, 6. etapp (P)
Aeg: 24.04.2010 10:00 - 24.04.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Tõnu Kapper, Vladimir Ketško

Seeriavõistluse infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6741


Kiikla kevadine spordipäev (P)
Aeg: 02.04.2010 10:30 - 02.04.2010 16:00:00
Korraldaja: Taavi Toomel

Kavas piljard, lauatennis ja korvpalli viskevõistlus.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kiikla_020410pr.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1308


Eesti juunioride meistrivõistlused
Aeg: 27.03.2010 11:00 - 27.03.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva lauatennisesaal
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Roman Vassiljev


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles