293031

0

Lauatennis: Lääne-Virumaalt medaleid ka Ida-Virumaale

27.08.2007

Rakveres spordihallis peetud SK Kontra 99 lauatenniseturniirilt tuli medaleid ka Ida-Virumaa lauatennisistidele.

Naiste üksikmängus sai esikoha Eesti esireket Tatjana Tšistjakova Aseri spordiklubist. Tema klubikaaslane Karmen Kozma oli klassis T13 võitja ja klassides T15 ja D21 sai ta kolmanda koha. Klassis T13 oli kolmas narvalane Darja Kalinina. Kalinina koos Serafima Mahhašviliga tõid Narvale kaksikvõidu klassis T11.

Meesüksikmängus olid Narva PSK esindajad  Aleksei Repin ja Toomas Libene vastavalt teine ja kuues. Libene omakorda oli esimene klassis P15 ja teine klassis M21, viimatinimetatud klassi turniiril oli Repin neljas. Klassis P13 oli kolmas narvalane Aleksandr Lušin, kes klassis P11 sai teise koha. Meeste C-tugevusgrupis oli parim Leho Varik (Aseri SK), kes D-tugevusgrupis sai teise koha. D-tugevusgrupis kolmas oli narvalane Maksim Gavrilov. Klassis MV 60 oli teine Tõnu Kapper ning klassis MV65 said teise ja kolmanda koha vastavalt Rein Saluri ja Lemmit Toomra (kõik Jõhvi LTK Üks-Teist).