08.09.2020

Äkkekülas toimunud ekstreemspordipäeval avati seal pumptracki rada, kus kõik saavad nüüd harjutada ja oma oskusi täiendada.

Võhandu Maratoni Avatud Rada kutsub
26.05.2020

Võhandu Maraton korraldab Avatud Raja sõidu Võhandu jõel laupäeval 06. juunil. Distants Paidra - Leevaku 45 km, start avatud Paidral 9:00 - 13:00. Aega startida Paidralt on 4 h jooksul. Finið Leevakul suletakse 22:00.

Sillamäe Ultra võit läks Lätti
22.09.2019

Sillamäe 24 tunni ultrajooksu võitis lätlane Janis Actinð, kes läbis ööpäevaga 237,142 kilomeetrit. Parima eestlasena sai Hannes Veide teise koha. Naistest võitis jooksu Marjaliisa Umb 178,823 kilomeetriga. Ainda idavirulasena stardis olnud German Terehhov lõpetas kuuendana, läbides 160,2 km.

Pankranniku rannajooks toimus taas
05.09.2019

Seekordne rada viis võistlejad mööda rannajoont Saka Mõisa juurest Toila sadamani. Individuaalselt näitas parimat aega 1:56,25 võitjast võistkonnast Keskkonnaagentuur Märten Mõttus, võistkonna aeg 2:46,50.