Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male: Ida-Virumaa noorte lahtised esivõistlused

Aeg: 19.10.2019 13:30 - 20.10.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

IDA-VIRUMAA NOORTE LAHTISED
ESIVÕISTLUSED 2019

1. Võistluse korraldaja:
Võistluse korraldab SK Valge Ratsu koostöös Ida-Virumaa Spordiliiduga ja Eesti Maleliiduga.
2. Aeg ja koht:
Turniir viiakse läbi 19.10.-20.10.2019. a. Kohtla-Järve malesaalis (Järveküla tee, 44).
3. Võistluste ajakava:
Laupäev, 19.10.2019. Pühapäev, 20.10.2019.
kuni 13.45 – registreerimine kell 10.00 – IV voor
kell 14.00 – I voor Lõpetamine pärast viimane 6.vooru
4. Eelregistreerimine:
Osavõtusoovist teatada hiljemalt 15.10.2019.a. http://www.maleliit.ee/kalender/
5. Osavõtjad:
Võistlusest osavõtumaks maletajatele, kes on oma osavõtust teatanud hiljemalt 14.10.2019.a. on 3.- euro.
Maletajatele, kes registreeruvad pärast 14.10.2019.a. on osavõtumaks + 2 euro (trahv).
6. Turniirikorraldus:
Võistlus viiakse läbi šveitsi süsteemis individuaalturniirina. Õpilased mängivad eraldi gruppides, millised
moodustatakse vastavalt osavõtjate arvule A-turniir: kuni 14 (s.a.2005), B-turniir: kuni 12 (s.a.2007), C-turniir:
kuni 10 (poisid, s.a.2009), D-turniir: kuni 10 (tüdrukud, s.a.2009). Mängitakse 6 vooru.
Mõtlemisaeg: 2 esimest vooru mängitakse ajakontrolliga 20 min. mõlemale vastasele/10sek. käin (vooru pikkus
1 tundi), 3-6 voorus on 45 min. mõlemale vastasele/15sek. käin (vooru pikkus 2 tundi).
Lisanäitajad võrdsete punktide korral:
-Bucholzi koefitsent, -omavaheline kohtumine.
Mängualale on keelatud tuua kohtunikule vastuvõetamatuid elektroonilisi seadmeid (nt sisselülitatud
mobiiltelefon). Kui mistahes selline seade tekitab heli, siis otsustab kohtunik eksinud mängijale määratava
karistuse, milleks võib olla ka sellele mängijale partii kaotatuks tunnistamine (vastasmängija võidab; siiski kui
vastasmängija ei saa partiid võita mistahes määrusepäraste käikude seeriaga, on selle tulemuseks viik).
Iga mängija, kes ilmub malelaua juurde 15 minutit pärast mänguaja algust, kaotab partii.
7. Majandamine:
Võistlejate lähetuskulud kannab lähetav organisatsioon.
8. Autasustamine:
Turniiride kolm parimat võistlejat saavad auhinna, lisaks autasustatakse kolme turniiri parimat kolm tüdrukud.
Võrdsete punktide korral auhonnad jagamisele ei kuulu. Ükski võistleja ei saa üle ühe auhinna.
9. Uldist:
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab turniiri orgkomitee koos peakohtunikuga.
Peakohtunik: Svetlana Pritulina
Abikohtunik: Sergey Titov
Vabatahtlikud Elizavetta Bitkova, Vladimir Pritulin.
www.valgeratsu.eu

ДЕТСКИЙ

МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОТКРЫТЫЙ ЧЕМПИОНАТ

ИДА-ВИРУМАА ПО ШАХМАТАМ

2019

1. Проведение:
Детский Международный Открытый Чемпионат Ида-Вирумаа по шахматам 2019 проводит спортивный
клуб «Valge Ratsu» совместно со Спортивным Союзом Ида-Вирумаа и Шахматным Союзом Эстонии.
2. Время и место:
Чемпионат проводится в сроки с 19 по 20 октября 2019.г. в помещении шахматного зала Спортивного
Центра по адресу: Järveküla tee, 44, Кохтла-Ярве.
суббота, 19.10.2019. воскресенье, 20.10.2019.
регистрация до 13.45 10.00 – IV тур
14.00 – I тур закрытие после окончания

последнего тура

3. Регистрация и турнирный взнос:
Предварительная регистрация для участия до 14.10.2019.г. на сайте http://www.maleliit.ee/kalender/ или по
э-майлу valgeratsu@mail.ru (Светлана Притулина)
A, B и C-турниры: участники, зарегистрировавшиеся до 14.10.2019.г., оплачивают турнирный взнос в
размере 3.- евро. Участники, кто зарегистрировался после 14.10.2019.г., оплачивают турнирный взнос + 2
евро (штраф).
4. Регламент:
В рамках Детского Чемпионата проводится 3 отдельных турнира: А-турнир до 14 лет, (2005 г.р.), В-турнир
до 12 лет, (2007 г.р.), и С-турнир до 10 лет, (2009 г.р.), В каждом турнире 6 туров по швейцарской системе.
Для судейства используется программа SwissPerfect98.
Контроль: 1-2 туры играются по 20 минут + 10 сек/ход каждому участнику до конца партии
(ориентировочное время партии 1 час), 3-6 играются с контролем 45 мин. + 15 сек/ход каждому участнику
до конца партии (ориентировочное время партии 2 часа).
Дополнительные показатели при равенстве очков: 1.коэффициент Бухгольца, 2.личная встреча.
При звонке мобильного телефона засчитывается поражение.
При опоздании с начала партии на 15 минут – также засчитывается поражение.
5. Награждение:
В детских турнирах (А, В и С) 1-3 места награждаются дипломами, медалями и денежными призами
(отдельный зачет среди мальчиков и девочек). Денежный приз не делится.
6. Судейство:
Главным судьей турнира назначается Светлана Притулина.
Судья: Сергей Титов,
Волонтеры: Елизаветта Биткова. Владимир Притулин

ДАННОЕ ПОЛОЖЕНИЕ ЯВЛЯЕТСЯ ОФИЦИАЛЬНЫМ ПРИГЛАШЕНИЕМ НА ТУРНИР.



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles