0

Sillamäe ultra

Sillamäe ultrajooksu registreerimine on avatud
01.11.2019

1. novembril avanes aadressil www.gurmeejooksud.ee tuleva aasta 5. ja 6. septembril toimuva neljanda Sillamäe ultrajooksu registreerimine. Jooksjatel on võimalus valida nelja ultrajooksu vahel: 24 h, 12 h, 6 h ja 100 km.

Sillamäe Ultra võit läks Lätti
22.09.2019

Sillamäe 24 tunni ultrajooksu võitis lätlane Janis Actinš, kes läbis ööpäevaga 237,142 kilomeetrit. Parima eestlasena sai Hannes Veide teise koha. Naistest võitis jooksu Marjaliisa Umb 178,823 kilomeetriga. Ainda idavirulasena stardis olnud German Terehhov lõpetas kuuendana, läbides 160,2 km.

Sillamäe ultrajooksul püstitati Eesti rekord
23.09.2018

Nädalavahetusel Sillamäel toimunud ultrajooksul püstitas 24 tunni jooksus Eesti naiste rekord, mille püstitas tartlane Siiri Pilt.

Sillamäe ultrajooksul püstitati Eesti naiste tipptulemus
30.09.2017

Esmakordselt toimunud Sillamäe ultrajooksul püstitas Narva SK Motus esindaja Julia Bulina uueks Eesti rekordiks 69,138 kilomeetrit.

Sillamäe jooksul jagatakse auhinnaks haruldast metalli
27.09.2017

Eeloleval laupäeval, 30. septembril toimuva Sillamäe kuue tunni jooksu ja maratoni kiiremaid autasustatakse haruldase metalli nioobiumi tükkidega. Nioobiumiga toetas võistlust Sillamäel haruldaste metallide töötlemisega tegelev NPM Silmet AS.

Sillamäel on tulekul esimene ultrajooks ja maraton
15.08.2017

Sillamäel on septembrikuu viimasel laupäeval esimest korda kavas 6 tunni jooks. Võistluse raames toimub ka maraton, kus lisaks individuaalarvestusele on võistkonnavõistlus kolmeliikmelistele tiimidele. Samal rajal on aasta hiljem kavas pidada 24 tunni jooks.