Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

SHK kepikõnnineljapäevakud jõudsid lõpule

21.09.2007

Neljapäeval, 20. septembril toimus Kohtla-Järve Spordihuviklubi kepikõnnipäevade viimane etapp, mis kulges Järve Gümnaasiumi staadionilt Sinivoore metsaradadele ja tagasi staadionile. Matkaraja pikkuseks oli 7,2 kilomeetrit, rajameister oli Juhan Tarum. Vaatamata tuulisele ja vihmsele ilmale oli eilsel tervise üritusel 21 osavõtjat.

Kepikõnnipäevi oli suve jooksul 7. Kokku oli osavõtjaid 54 inimest, neist kõge noorem oli 3-aastane Ruslan Belokurov ja kõige vanem 84-aastane Arnold Sööt. Kõk 7 etappi läbisid Natalja Antonova, Arnold Sööt ja Arvo Kruus. Kuus korda käisid matkarajal Ülle Reinbärk, Valeri Beloðapkin ja Juhan Tarum, viis osaluskorda said kirja Priidu Priks, Olga Serova, Einar Vaino ja Valve Tarum,neli korda osalesid Maret Artjomova, Martin Artjomov, Gleb Belukurov, Anu Vinkel ja Tiiu Lambut.

Kõik osavõtjad said tervisesportlase rinnamärgi, aktiivsemaid autasustati tervisesportlase medaliga. Osavõtjate vahel loositi hulgaliselt auhindu. Lõpetamisel arvati, et tuleval suvel võiks taolisi üritusi jätkata.

ILMAR TALUSTE,
Kohtla-Järve SHK esimees 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles