0

Kabe

Toimus Jõhvi lahtiste meistrivõistluste 1. ring
20.01.2020

Jõhvi seltsimajas toimus Jõhvi meistrivõistluste esimene ring kabes, kus esikolmik kogus ühepalju punkte ja mille võitis parima koefitsiendiga Valeri Kondratjuk.

Toimus INTO seeriaturniiri 1 etapp
05.01.2020

Jõhvi seltsimajas toimunud Into seeriaturniiri 1. etapi võitis tihedas konkurentsis Rene Tammik 8p 10st.

Kabeklubi INTO tegi aastast kokkuvõtteid
18.12.2019

Kabeklubi INTO 2019. aasta parim on Aleksandr Serõn. Kolmeteiskümnest aasta jooksul läbi viidud võistlusest läks arvesse 7 ja lisaks veel 12-etapilise seeriaturniiri paremad kohapunktid.

Jõuluturniiri võitis Aleksandr Serõn
15.12.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud Jõuluturniiri võitis Aleksandr Serõn 6 punktiga 8st.

IDA-VIRUMAA meister on Aleksandr Serõn
17.11.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlused võitis Aleksandr Serõn 7 punktiga 8-st.

Kabeklubi INTO meister on Heino Int
10.11.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud kabeklubi Into meistrivõistlused võitis kaotuseta Heino Int 6 punktiga 8st.

Toimus INTO seeriaturniiri 11 etapp
03.11.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud seeriaturniiri 11. etapi võitis täisedu 6 punktiga 6 st Heino Int.

Kabetajad osalesid Eesti meistrivõistlustel
15.10.2019

Pühapäeval toimusid Tallinna malemajas Eesti meistrivõistlused kiirkabes. Osales Eesti kabeparemik: 1 suurmeister, 6 meistersportlast, 9 meistrikandidaati, kokku 30 kabetajat.

Toimusid JÕHVI spordiveteranide meistrivõistlused
14.10.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud Jõhvi spordiveteranide meistrivõistlused võitis tihedas konkurentsis Aleksandr Serõn 8 punktiga 10st.

Toimus INTO seeriaturniiri 10 etapp
07.10.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud seeriaturniiri võitis Vlaleri Kondratjuk 6 punktiga 8st