Ida/Viru

Kabe

Toimus Into seeriaturniiri 9. etapp
07.09.2021

Jõhvi Seltsimajas toimunud Into seeriaturniiri 9. etapi, mis toimus kaheringilisena, võitis Aleksandr Serõn 5 punktiga kaheksast.

Toimus traditsiooniline "Kaevuri kombain"
30.08.2021

Jõhvi seltsimajas Kaevurite päevale pühendatud traditsioonilise võistluse vene kabes "Kaevuri kombain" võitis väga tihedas konkurentsis Aleksandr Serõn 5 punktiga kaheksast

Toimus Heino Indi karikaturniir
15.08.2021

Jõhvi Seltsimajas toimus Heino Indi karikaturniir, mille võitis Vello Vlbaum 6 punktiga kaheksast.

Toimusid Jõhvi meistrivõistlused kiirkabes
10.07.2021

Jõhvi seltsimajas toimunud Jõhvi meistrivõistlused kiirkabes võitis Aleksandr Serõn 6 punktiga kaheksast.

Toimus Võidupüha turniir
21.06.2021

Jõhvi Seltsimajas toimunud Võidupüha turniiri võitis parema koefitsiendiga Aleksandr Serõn 6 punktiga kaheksast. Talle järgnesid Jefim Titijevski samuti 6 punktiga ja Valeri Kndratjuk 5 punktiga.

Toimusid Jõhvi spordiveteranide meistrivõistlused
13.06.2021

Jõhvi spordiveteranide meistrivõistlused võitis Jefim Titijevski 5 punktiga kuuest. Aleksandr Serõn kogus 4 punkti ja Heino Int 2 punkti.

Kabeklubi Into tegi 2020. aastast kokkuvõtteid
14.02.2021

Kabeklubi Into viis 2020. aastal läbi Jõhvi meistrivõistlused vene kabes, kiirkabes, välkkabes, spordiveteranide meistrivõistlused, Ida-Virumaa individuaalsed ja võistkondlikud meistrivõistlused, Võidupüha turniiri, Kaevurite päevale pühendatud turniiri "Kaevuri kombain", INTO meistrivõistlused, 12-etapilise seeriaturniiri, Heino Indi karikaturniiri.

Toimusid Jõhvi meistrivõistlused vene kabes
14.02.2021

Tihedas konkurentsis võitis Jõhvi meistrivõistlused vene kabes Valeri Kondratjuk 4 punktiga kuuest.

Lõppes 12. etapiline seeriaturniir vene kabes
11.12.2020

Lõppes kabeklubi INTO 12. etapiline seeriaturniir vene kabes, millest olude sunnil suudeti läbi viia ainult kümme etappi. Arvesse läksid nendest kaheksa parema etapi kohapunktid: I koht 15 punkti, II koht 12 p, III koht 10 p, 4 koht 9 p, jne... Võitis Heino Int 103,5 p 120 st.

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused vene kabes
23.11.2020

Jõhvi seltsimajas toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused vene kabes Võitis üle pika aja võistlustel osalenud Jefim Titijevski 8 punktiga kaheteiskümnest.

järgmine >

Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks