Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Spordiliit: Ida-Virumaa Spordiliit tunnustas 2019. a. parimaid

16.01.2020

Mäetaguse Rahvamajas toimus eile Ida-Virumaa parimate sportlaste pidulik tunnustamisüritus. Avasõnad tervituseks ütles Eesti Olümpiakomitee asepresident Jüri Tamm, kes andis üle EOK tänukirja möödunud aasta sportlikumale perekonnale Murutalu-Aas ja eriauhinna Eestis toimunud rahvajooksude parimale Dmitri Aristovile.

Teisi kategooriaid autasustasid Ida-Virumaa SL juhatuse esimees Risto Lindeberg ja juhatuse liikmed Aet Kiisla, Helen Mast, Kristtine Agu, Peeter Sööt, revident Arno Rossmann, Ida-Virumaa SVÜ juhatuse liige Aime Luuk. Üritust juhtis juhatuse liige Jevgeni Sarri.

MEHED:
1. Erik Reinbok (vabamaadlus, Kohtla-Järve), treener Aleksei Hapov ja Jevgeni Tarassov
2. Mikhail Kushteyn( sõudmine, Narva), treener Valeri Osmokesku
3. Andrei Mihhailov (laskmine, Narva), treener Aleksandr Makarov
NAISED:
1. Inga Palu (taekwondo, Sillamäe), treener Igor Aleksandrov
2. Vlada Stepanova (sumo, Narva), treener Ivan Novitski
3. Anþela Voronova (laskmine, Narva), treener Ain Muru
NOORMEHED:
1. Gleb Karpenko (jalgrattasport, Narva-Jõesuu), treener Sergei Karpenko
2. Demid Solodov (ujumine, Narva), treener Sergei Izotov
3. Boriss Stupkin (sambo, judo, Kohtla-Järve), treener Sergei Sergejev
NEIUD:
1. Jekaterina Mirotvortseva (kergejõustik, Sillamäe), treener Jevgeni Terentjev
2. Aleksandra Moissejeva (laskmine, Narva), treener Svetlana Nemtsova
3. Pippi-Lotta Enok (kergejõustik, Jõhvi), treener Liivi Eerik
VÕISTKOND:
1. HC Everest naiskond (jäähoki, Kohtla-Järve), treener Juri Petrov
VETERANID:
Naisveteran-  NADEZDA POLJAKOVA (Narva)
Meesveteran- VALERI FEDJUSHIN (Narva)

IDA VIRUMA SPORDILIIDU TEENETEPLAAT nr 18
ALEKSANDR MAKAROV (laskesport, Narva)

IDA-VIRUMAA SPORDILIIDU AUKIRI
KRISTIINE AGU (Kohtla-Järve Linnavalitsuse kultuuri-ja  spordi peaspetsialist, IVSL kauaaegne juhatuse liige)
IDA-VIRUMAA SPORDILIIDU TÄNUKIRI
JOHANNES NEILAND ( TOILA, Viru Spordiklubi)
RALF BURK (JÕHVI, MTÜ Visad)
ALEKSANDR TIHHONOV (Estonian Trail  Running eestvedaja ja  ultrajooksude  peakorraldaja)
REINAR HALLIK ( Iisaku, Reinar Halliku korvpallikool)
INNA MÄLLO (Kohtla-Järve Ahtme Põhikooli kehalise kasvatuse õpetaja)
sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles