Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Varia: Sporditegevused eriolukorras

29.04.2020

Vabariigi Valitsuse poolt vastu võetud korralduse muudatusega lubatakse alates 02.05.2020 õues toimuvad spordi- ja liikumisüritused, kui nendes tegevustes osalejaid on maksimaalselt kümme ning kui järgitakse 2+2 reeglit.

Arusaadavalt tekib paljudel sellega seoses täpsustavaid küsimusi, et oma valdkonnas parimal võimalikul viisil tegevusi jätkata ning oma liikmetele alaspetsiifilisi soovitusi anda. Oleme koostamas täpsemaid juhiseid, kuid nende avaldamine võtab veel aega, kuna otsusega seotud juriidilisi nüansse on vaja täpsustada, laste ja noorte huviharidust/-tegevust puudutav osa kooskõlastada Haridus- ja Teadusministeeriumiga ning muus osas ka teiste partneritega. Avaldame juhise esimesel võimalusel, loodetavasti veel tänase kuupäeva sees. Palun informeerige ka oma liikmeid, et täpsemad juhised on peagi avaldamisel - üksikpäringuid on hetkel palju ja paratamatult pikendavad protsessi.
Täname asjaliku ja sisuka koostöö ning antud juhul ka kannatlikkuse eest. Spordi valdkond on olnud eriolukorra ajal heaks eeskujuks nõuetest kinnipidamisel ning see on jätkuvalt väga vajalik ka olukorras, kui piiranguid leevendatakse. Vaid nii saame liikuda tagasi tavapärase elukorralduse poole ilma oluliste tagasilöökideta.
Jõudu, tervist ja jätkuvat spordirõõmu!
Tarvi Pürn
Asekantsler
Spordiosakond
Kultuuriministeerium
tarvi.pyrn@kul.ee
628 2206 | 515 6132
Suur-Karja 23 | 15076 Tallinn | Eesti

Soovitatud nõuded
sportiv.ee 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles