Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: EMSL Jõud noorte võistkondlikud meistrivõistlused (J, P)

Aeg: 07.10.2007 11:00 - 07.10.2007 14:00:00
Toimumiskoht: Aseri spordihoone

Aseri spordihoone, 7.oktoober 2007

sünd. 1988 -1991
1.  Viljandimaa        
  Renee Karu, Tauri Tiirmaa, Julia Kirpu        
2.  Ida-Virumaa        
  Oliwer Nõlvak, Leho Varik, Reelika Hanson        
3.  Lääne - Virumaa       
  Alo Liima, Riho Kasemets              
4.  Läänemaa                    
      Tiit Kolõtsev, Andro Aavik, Anna Tsizevits        
                           
sünd. 1992 - 1994
1.  Järvamaa        
  Kaspar Kruusalu, Rannar Remmelgas        
2.  Ida-Virumaa        
  Kert Räis, Aleksandr Dudkin, Karmen Kozma     
3.  Pärnumaa        
  Koit Madis, Kristjan Salumaa, Liisi Koit        
4.  Viljandimaa I                    
      Mart Vingissar, Tanel Stern, Merrilyn Enders        
5.  Viljandimaa II                    
      Sören Rothberg, Targo Tiirmaa, Viktoria Kirpu     
6.  Läänemaa                    
      Raido Söötmaa, Kristiina Seiton           
                           
sünd. 1995 ja noorem
1.  Viljandimaa        
  Rivo Saaremäe, Siim Vingissar, Getter Põru        
2.  Järvamaa        
  Silver Kruusalu, Kairo Kluust           
3.  Ida-Virumaa I        
  Patrik Nõlvak, Vladlen Ratshugin, Liisa Jerahtina     
4.  Läänemaa                    
      Olari Nebokat, Allar Õunapuu, Karin Talving        
5.  Ida-Virumaa II                    
      Leonid Vagulin, Maksim Ratshugin,  Liis Lass        

Peakohtunik Koit KORKMANN
Rahvusvahelise kategooria lauatennisekohtunik

Eestimaa Spordiliidu Jõud noorte võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises


Juhend

I  Eesmärk ja ülesanne

Võistluste eesmärgiks on pakkuda noortele lauatennisistidele võistlusvõimalusi.
Selgitada välja EMSL Jõud 2007.a. parimad noortevõistkonnad lauatennises.

II  Aeg ja koht

Võistlused toimuvad 7.oktoobril 2007.a. Ida-Virumaal Aseri Spordihoones.
Võistluste algus kell 11.00. Mandaat kell 10.00-10.45 võistluspaigas.

III  Osavõtjad

Osa võivad võtta kõik noorte võistkonnad, millised on komplekteeritud maakondades ja maakondade linnades  elavatest või maakondades registreeritud klubide sportlastest.
Võistlused toimuvad kolmes vanuserühmas:
1988-1991.a. sünd.              2 poissi ja 1 tüdruk
1992-1994.a. sünd.              2 poissi ja 1 tüdruk
1995.a. sünd. ja nooremad   2 poissi ja 1 tüdruk

IV  Võistluste korraldamine ja läbiviimine

Võistlused korraldab EMSL "Jõud" ja viib läbi Aseri Spordiklubi.
Võistluste läbiviimise süsteem pannakse paika võistluspaigas sõltuvalt kohaletulnud võistkondade arvust.

V  Autasustamine

Iga vanusegrupi kolme paremat võistkonda autasustatakse diplomitega, võistkondade liikmeid vastavalt kuld-, hõbe- või pronksmedali ja diplomiga.

VI  Majandamine

Kõik võistluste tehnilise läbiviimisega seostud kulud kaetakse EMSL "Jõud" eelarvest ja laekuvast  osavõtumaksust. Osavõtumaks 50.- krooni võistkonna (2 P x 1 T) kohta ja see tasutakse võistluspaigas läbiviijale.

VII Registreerimine

Osavõtust informeerida hiljemalt 3.oktoobrini 2007.a. läbiviijat (Kaire Kutsar 5072198 või 3351412 või kaire.kutsar@mail.ee ).

VIII  Üldiselt

Kõik antud juhendis määratlemata küsimused lahendab läbiviija.

Eestimaa Spordiliit Jõud



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles