Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised esivõistlused
Aeg: 18.10.2019 14:30 - 20.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

IDA-VIRUMAA LAHTISED ESIVÕISTLUSED

2019

1. Võistluse korraldaja:
Võistluse korraldab SK Valge Ratsu koostöös Ida-Virumaa Spordiliiduga ja Eesti Maleliiduga.
2. Aeg ja koht:
Turniir viiakse läbi 18.10.-20.10.2019.a. Kohtla-Järve malesaalis (Järveküla tee, 44).
3. Võistluste ajakava:
Reede, 18.10.2019. Laupäev, 19.10.2019. Pühapäev, 20.10.2019.
kuni 14.45 – registreerimine kell 10.00 – III voor kell 10.00 – V voor
kell 15.00 – I voor kell 15.00 – IV voor kell ......... – VI voor

Lõpetamine pärast viimane 6.vooru

4. Eelregistreerimine:
Osavõtusoovist teatada hiljemalt 14.10.2019. a. http://www.maleliit.ee/kalender/
5. Osavõtjad:
Võistlusest osavõtumaks maletajatele, kes on oma osavõtust teatanud hiljemalt 14.10.2019.a. on 6.- euro. Noortel
(kuni s.2003), seenioridel (s.1959), ja naistel on osavõtumaks 4.- euro. Maletajatele, kes registreeruvad pärast
14.10.2019. on osavõtumaks + 2 euro(trahv).
6. Turniirikorraldus:
Võistlus viiakse läbi ðveitsi süsteemis individuaalturniirina. Mängitakse 6 vooru.
Mõtlemisaeg: 1 vooru mängitakse ajakontrolliga 20 min. mõlemale vastasele/10sek. käin (vooru pikkus
1 tundi), 2-6 vooru mängitakse ajakontrolliga 75 min. mõlemale vastasele/30sek. käin (vooru pikkus 3,5 tundi).
Lisanäitajad võrdsete punktide korral:
-Bucholzi koefitsent, -omavaheline kohtumine.
Mängualale on keelatud tuua kohtunikule vastuvõetamatuid elektroonilisi seadmeid (nt sisselülitatud
mobiiltelefon). Kui mistahes selline seade tekitab heli, siis otsustab kohtunik eksinud mängijale määratava
karistuse, milleks võib olla ka sellele mängijale partii kaotatuks tunnistamine (vastasmängija võidab; siiski kui
vastasmängija ei saa partiid võita mistahes määrusepäraste käikude seeriaga, on selle tulemuseks viik).
Iga mängija, kes ilmub malelaua juurde 15 minutit pärast mänguaja algust, kaotab partii.
7. Majandamine:
Võistlejate lähetuskulud kannab lähetav organisatsioon.
8. Autasustamine:
Autasustamine toimub mõlemal turniiril eraldi. Võistluste kolme paremat võistlejat autasustatakse diplomi, medali
ja rahalise auhinnaga. Turniiride kolm parimat (kuni 16aa.) võistlejat saavad auhinna, lisaks autasustatakse kolme
turniiri parimat kolm tüdrukud. Eriauhinnad (parim naine, parim seenior) antakse välja juhul, kui nimetatud
võistlusrühmades osaleb vähemalt viis maletajat. Võrdsete punktide korral auhonnad jagamisele ei kuulu. Ükski
võistleja ei saa üle ühe auhinna.
9. Uldist:
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab turniiri orgkomitee koos peakohtunikuga.
Peakohtunik: Svetlana Pritulina.
Vabatahtlik: Vladimir Pritulin.
www.valgeratsu.eu


Ida-Virumaa noorte lahtised esivõistlused
Aeg: 19.10.2019 13:30 - 20.10.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

IDA-VIRUMAA NOORTE LAHTISED
ESIVÕISTLUSED 2019

1. Võistluse korraldaja:
Võistluse korraldab SK Valge Ratsu koostöös Ida-Virumaa Spordiliiduga ja Eesti Maleliiduga.
2. Aeg ja koht:
Turniir viiakse läbi 19.10.-20.10.2019. a. Kohtla-Järve malesaalis (Järveküla tee, 44).
3. Võistluste ajakava:
Laupäev, 19.10.2019. Pühapäev, 20.10.2019.
kuni 13.45 – registreerimine kell 10.00 – IV voor
kell 14.00 – I voor Lõpetamine pärast viimane 6.vooru
4. Eelregistreerimine:
Osavõtusoovist teatada hiljemalt 15.10.2019.a. http://www.maleliit.ee/kalender/
5. Osavõtjad:
Võistlusest osavõtumaks maletajatele, kes on oma osavõtust teatanud hiljemalt 14.10.2019.a. on 3.- euro.
Maletajatele, kes registreeruvad pärast 14.10.2019.a. on osavõtumaks + 2 euro (trahv).
6. Turniirikorraldus:
Võistlus viiakse läbi ðveitsi süsteemis individuaalturniirina. Õpilased mängivad eraldi gruppides, millised
moodustatakse vastavalt osavõtjate arvule A-turniir: kuni 14 (s.a.2005), B-turniir: kuni 12 (s.a.2007), C-turniir:
kuni 10 (poisid, s.a.2009), D-turniir: kuni 10 (tüdrukud, s.a.2009). Mängitakse 6 vooru.
Mõtlemisaeg: 2 esimest vooru mängitakse ajakontrolliga 20 min. mõlemale vastasele/10sek. käin (vooru pikkus
1 tundi), 3-6 voorus on 45 min. mõlemale vastasele/15sek. käin (vooru pikkus 2 tundi).
Lisanäitajad võrdsete punktide korral:
-Bucholzi koefitsent, -omavaheline kohtumine.
Mängualale on keelatud tuua kohtunikule vastuvõetamatuid elektroonilisi seadmeid (nt sisselülitatud
mobiiltelefon). Kui mistahes selline seade tekitab heli, siis otsustab kohtunik eksinud mängijale määratava
karistuse, milleks võib olla ka sellele mängijale partii kaotatuks tunnistamine (vastasmängija võidab; siiski kui
vastasmängija ei saa partiid võita mistahes määrusepäraste käikude seeriaga, on selle tulemuseks viik).
Iga mängija, kes ilmub malelaua juurde 15 minutit pärast mänguaja algust, kaotab partii.
7. Majandamine:
Võistlejate lähetuskulud kannab lähetav organisatsioon.
8. Autasustamine:
Turniiride kolm parimat võistlejat saavad auhinna, lisaks autasustatakse kolme turniiri parimat kolm tüdrukud.
Võrdsete punktide korral auhonnad jagamisele ei kuulu. Ükski võistleja ei saa üle ühe auhinna.
9. Uldist:
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab turniiri orgkomitee koos peakohtunikuga.
Peakohtunik: Svetlana Pritulina
Abikohtunik: Sergey Titov
Vabatahtlikud Elizavetta Bitkova, Vladimir Pritulin.
www.valgeratsu.eu


SK Diagonaal välkmale III etapp
Aeg: 27.10.2019 10:00 - 27.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale III etapp
Aeg: 03.11.2019 10:00 - 03.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale IV etapp
Aeg: 10.11.2019 10:00 - 10.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 22.11.2019 18:00 - 22.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 23.11.2019 10:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale IV etapp
Aeg: 01.12.2019 10:00 - 01.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale V etapp
Aeg: 22.12.2019 10:00 - 22.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Läänemere maletähed, esimene päev
Aeg: 16.10.2011 16:30 - 16.10.2011 18:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Peleðev

Narva kindluses kell 16.30 Jaan Ehlvesti malesimultaan.


XI Lembit Olli mälestusturnir kiirmales, teine päev (J, P)
Aeg: 04.09.2011 10:00 - 04.09.2011 15:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Valdek Murd

Tulemused: http://maletaht.ee/home/article.php?id=835


XI Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, esimene päev (J)
Aeg: 03.09.2011 10:00 - 03.09.2011 17:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Valdek Murd

Osalejad
1.Annenkov Kirill
2.Ryzhkov Vjatcheslav
3.Andryanov Ivan
4.Nedostup Daniil
5.Grinblat Mrtemy
6.Dunajev Nikolai
7.Kruuza Rein
8.Titov Sergei
9.Borodavin Maksim
10.Jurtov Aleksei
11.Laabe Anna
12.Pritulin Vladimir
13.Rauk Tõnu
14.Tatjana Fomina
15.Nael Tõnu
16.Pritsetnikova Olga
17.Petrov Dmitri
18.Tedrema Ardi
19.Korstin Maris
20.Jeþov Roman
21.Þavoronkov Vladimir
22.Lvov Leonid
23.Aleksejev Igor
24.Anjuhhin Aleksei
25.Sõskov Vjatseslav
26.Malinin Jüri
27.Orava Aleksander
28.Virgus Andrei
29.Korban Katrina
30.Juðkov Aleksandr
31.Vorobjov Pavel
32.Viikmaa Karmen
33.Sumarok Yanis
34.Ðhipilov Vladimir
35.Belov Leonid
36.Shmatkov Yurii
37.Ivanov Denis
38.Ivanov Gleb
39.Ivanov Platon
40.Karasev Vlad
41.Tolmachev Eduard
42.Novikov Sergei
43.Gromov Kirill
44.Rodkin Vladimir
45.Volodin Aleksandr
46.Rei Aksel
47.Harujõe Toivo
48.Sukis Viktor
49.Trohhilov Boriss
50.Metsoja Vello
51.Peebo Kalle
52.Sööt Margus
53.Laanjärv Helmut
54.Kozub Vladislav
55.Golubenko Valeri
56.Golubenko Valentina
57.Zaitsev Boriss
58.Orlov Georgi
59.Abramov Roman


Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, kolmas päev (J)
Aeg: 19.06.2011 10:00 - 19.06.2011 15:00:00

Narva-Jõesuu keskkool.
http://www.maleliit.ee/info/2011/Narva_Joesuu_2011.pdf


Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, teine päev (J)
Aeg: 18.06.2011 11:30 - 18.06.2011 18:00:00

Narva-Jõesuu keskkool.
http://www.maleliit.ee/info/2011/Narva_Joesuu_2011.pdf


Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, esimene päev (J)
Aeg: 17.06.2011 14:30 - 17.06.2011 19:00:00

Narva-Jõesuu keskkool.
http://www.maleliit.ee/info/2011/Narva_Joesuu_2011.pdf


Lembit Olli mälestusturniir kiirmales
Aeg: 24.04.2011 10:30 - 24.04.2011 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


XIV noorte maleturniir, teine päev
Aeg: 17.04.2011 10:00 - 16.04.2011 15:00:00
Korraldaja: Arkadi Zakarljuka

Kohtla-Järve vene gümnaasium.


XIV noorte maleturniir, esimene päev
Aeg: 16.04.2011 14:00 - 16.04.2011 20:00:00
Korraldaja: Arkadi Zakarljuka

Kohtla-Järve vene gümnaasium.


SK Diagonaal välkmaleturniiride sarja 9. etapp
Aeg: 10.04.2011 10:30 - 10.04.2011 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles