Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
Aeg: 21.01.2020 00:00 - 07.03.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020.


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020


Kohtla-Järve meistrivõistlused 7. voor
Aeg: 06.03.2020 17:00 - 06.03.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Pereturniir
Aeg: 07.03.2020 11:00 - 07.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale 7. etapp
Aeg: 08.03.2020 12:00 - 08.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Lasteturniir
Aeg: 14.03.2020 11:00 - 14.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 8. etapp
Aeg: 22.03.2020 12:00 - 22.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

MEV: male ja kabe
Aeg: 16.11.2014 11:00 - 16.11.2014 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Jaak Rooden

Võistlus neile, kes parem pole ametlikel võistlustel kabes või males osalenud.

MEV info: http://sportiv.ee/index.php?2/12444


Ida-Virumaa meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 05.10.2014 10:00 - 05.10.2014 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

VI voor - 10.00 15.30 Lõpetamine


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 04.10.2014 10:00 - 04.10.2014 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

III voor - 10.00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 03.10.2014 15:00 - 03.10.2014 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

I voor - 15.00


Eesti kiirmaleturniiride sarja etapp
Aeg: 10.05.2014 11:00 - 10.05.2014 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Info: www.eestimale.ee


Eesti avatud meistrivõistlused noorte kiirmales, teine päev
Aeg: 13.04.2014 10:00 - 13.04.2014 16:00:00

Kohtla-Järve vene gümnaasium.


Eesti avatud meistrivõistlused noorte kiirmales, esimene päev
Aeg: 12.04.2014 14:00 - 12.04.2014 20:00:00

Kohtla-Järve vene gümnaasium.


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused, neljas päev
Aeg: 09.03.2014 10:00 - 09.03.2014 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 08.03.2014 10:00 - 08.03.2014 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 07.03.2014 10:00 - 07.03.2014 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles