Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
Aeg: 21.01.2020 00:00 - 07.03.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020.


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020


Kohtla-Järve meistrivõistlused 7. voor
Aeg: 06.03.2020 17:00 - 06.03.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Pereturniir
Aeg: 07.03.2020 11:00 - 07.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale 7. etapp
Aeg: 08.03.2020 12:00 - 08.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Lasteturniir
Aeg: 14.03.2020 11:00 - 14.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 8. etapp
Aeg: 22.03.2020 12:00 - 22.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 06.03.2014 15:00 - 06.03.2014 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Ida-Virumaa laste (2005+) võistkondlik turniir
Aeg: 30.11.2013 11:00 - 30.11.2013 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal


SK Diangonaal kiirmaleturniiride 3. etapp
Aeg: 24.11.2013 11:00 - 24.11.2013 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal


Ida-Virumaa meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 20.10.2013 10:00 - 20.10.2013 15:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

VI ja VIII voor.


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 19.10.2013 10:00 - 19.10.2013 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

III-V voor.


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 18.10.2013 15:00 - 18.10.2013 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

I ja II voor.


Narva linna kirmaleturniir
Aeg: 18.05.2013 11:00 - 18.05.2013 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Info: http://eestimale.ee/sari2013/index.php?akt=3&id=8


Eesti noorte lahtised meistrivõistlused kiirmales, teine päev
Aeg: 28.04.2013 10:00 - 28.04.2013 15:30:00
Korraldaja: Arkadi Zakarljuka

Kohtla-Järve Järve vene gümnaasium.


Eesti noorte lahtised meistrivõistlused kiirmales, esimene päev
Aeg: 27.04.2013 14:00 - 27.04.2013 19:30:00
Korraldaja: Arkadi Zakarljuka

Kohtla-Järve Järve vene gümnaasium.


Lembit Olli mälestusturniir
Aeg: 21.04.2013 11:00 - 21.04.2013 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Juhend (vene keeles): http://www.diagonaal.ee/archiv/2013/L.Oll-2013.htm


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles