Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
Aeg: 21.01.2020 00:00 - 07.03.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020.


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020


Kohtla-Järve meistrivõistlused 7. voor
Aeg: 06.03.2020 17:00 - 06.03.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Pereturniir
Aeg: 07.03.2020 11:00 - 07.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale 7. etapp
Aeg: 08.03.2020 12:00 - 08.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Lasteturniir
Aeg: 14.03.2020 11:00 - 14.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 8. etapp
Aeg: 22.03.2020 12:00 - 22.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 25.02.2019 11:45 - 25.02.2019 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale VII etapp
Aeg: 17.02.2019 10:00 - 17.02.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale VI etapp
Aeg: 03.02.2019 10:00 - 03.02.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale VI etapp
Aeg: 27.01.2019 10:00 - 27.01.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Spordiklubi Valge Ratsu lahtised meistrivõistlused
Aeg: 19.01.2019 10:45 - 19.01.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


SK Diagonaal kiirmale I etapp
Aeg: 06.01.2019 10:00 - 06.01.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Rahvusvaheline Paul Kerese 103. sünniaastapäevale pühendatud kiirturniir
Aeg: 05.01.2019 11:00 - 05.01.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Peleðev

Võistkondlik. Registreerimine kuni 04.01.2019 tel 5811 8865 või e-posti aadressil maris_korstin@list.ru


SK Diagonaal välkmale V etapp
Aeg: 23.12.2018 10:30 - 23.12.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kiviõli lahtised meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 15.12.2018 10:00 - 15.12.2018 15:00:00
Korraldaja: Kiviõli maleklubi Lootus, Svetlana Pritulina

Pargi tn 9.


Paul Kerese turniir
Aeg: 15.12.2018 00:00 - 15.12.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone
Korraldaja: Sillamäe spordiklubi Kalev, Svetlana Pritulina


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles