Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 22.11.2019 18:00 - 22.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 23.11.2019 10:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale IV etapp
Aeg: 01.12.2019 10:00 - 01.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale V etapp
Aeg: 22.12.2019 10:00 - 22.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Leheküljed: 1 [2]
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

SK Diagonaal välkmale VIII etapp
Aeg: 17.03.2019 10:30 - 17.03.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale VII etapp
Aeg: 10.03.2019 10:30 - 10.03.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
Aeg: 02.03.2019 10:30 - 02.03.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 27.02.2019 09:00 - 27.02.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 26.02.2019 10:00 - 26.02.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 25.02.2019 11:45 - 25.02.2019 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale VII etapp
Aeg: 17.02.2019 10:00 - 17.02.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale VI etapp
Aeg: 03.02.2019 10:00 - 03.02.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale VI etapp
Aeg: 27.01.2019 10:00 - 27.01.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Spordiklubi Valge Ratsu lahtised meistrivõistlused
Aeg: 19.01.2019 10:45 - 19.01.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Leheküljed: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles