Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused
Aeg: 20.09.2019 11:30 - 22.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale II etapp
Aeg: 13.10.2019 10:00 - 13.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale III etapp
Aeg: 27.10.2019 10:00 - 27.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale III etapp
Aeg: 03.11.2019 10:00 - 03.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale IV etapp
Aeg: 10.11.2019 10:00 - 10.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 22.11.2019 18:00 - 22.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 23.11.2019 10:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale IV etapp
Aeg: 01.12.2019 10:00 - 01.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale V etapp
Aeg: 22.12.2019 10:00 - 22.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Aeg: 21.12.2011 17:30 - 21.12.2011 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Rene Kundla

Info: http://johvisport.ee/index.php?id=&cevent=526&date=2011-12-21


Püssi II maleturniir
Aeg: 03.12.2011 11:30 - 03.12.2011 13:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Püssi Kultuurimaja.


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 23.10.2011 10:00 - 23.10.2011 16:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/viru_lahtised.pdf
Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/virumaa_lahtised_noored.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 22.10.2011 10:00 - 22.10.2011 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/viru_lahtised.pdf
Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/virumaa_lahtised_noored.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 21.10.2011 14:00 - 21.10.2011 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/viru_lahtised.pdf
Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/virumaa_lahtised_noored.pdf


Läänemere maletähed, esimene päev
Aeg: 16.10.2011 16:30 - 16.10.2011 18:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Peleðev

Narva kindluses kell 16.30 Jaan Ehlvesti malesimultaan.


XI Lembit Olli mälestusturnir kiirmales, teine päev (J, P)
Aeg: 04.09.2011 10:00 - 04.09.2011 15:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Valdek Murd

Tulemused: http://maletaht.ee/home/article.php?id=835


XI Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, esimene päev (J)
Aeg: 03.09.2011 10:00 - 03.09.2011 17:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Valdek Murd

Osalejad
1.Annenkov Kirill
2.Ryzhkov Vjatcheslav
3.Andryanov Ivan
4.Nedostup Daniil
5.Grinblat Mrtemy
6.Dunajev Nikolai
7.Kruuza Rein
8.Titov Sergei
9.Borodavin Maksim
10.Jurtov Aleksei
11.Laabe Anna
12.Pritulin Vladimir
13.Rauk Tõnu
14.Tatjana Fomina
15.Nael Tõnu
16.Pritsetnikova Olga
17.Petrov Dmitri
18.Tedrema Ardi
19.Korstin Maris
20.Jeþov Roman
21.Þavoronkov Vladimir
22.Lvov Leonid
23.Aleksejev Igor
24.Anjuhhin Aleksei
25.Sõskov Vjatseslav
26.Malinin Jüri
27.Orava Aleksander
28.Virgus Andrei
29.Korban Katrina
30.Juðkov Aleksandr
31.Vorobjov Pavel
32.Viikmaa Karmen
33.Sumarok Yanis
34.Ðhipilov Vladimir
35.Belov Leonid
36.Shmatkov Yurii
37.Ivanov Denis
38.Ivanov Gleb
39.Ivanov Platon
40.Karasev Vlad
41.Tolmachev Eduard
42.Novikov Sergei
43.Gromov Kirill
44.Rodkin Vladimir
45.Volodin Aleksandr
46.Rei Aksel
47.Harujõe Toivo
48.Sukis Viktor
49.Trohhilov Boriss
50.Metsoja Vello
51.Peebo Kalle
52.Sööt Margus
53.Laanjärv Helmut
54.Kozub Vladislav
55.Golubenko Valeri
56.Golubenko Valentina
57.Zaitsev Boriss
58.Orlov Georgi
59.Abramov Roman


Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, kolmas päev (J)
Aeg: 19.06.2011 10:00 - 19.06.2011 15:00:00

Narva-Jõesuu keskkool.
http://www.maleliit.ee/info/2011/Narva_Joesuu_2011.pdf


Narva-Jõesuu nädalalõputurniir, teine päev (J)
Aeg: 18.06.2011 11:30 - 18.06.2011 18:00:00

Narva-Jõesuu keskkool.
http://www.maleliit.ee/info/2011/Narva_Joesuu_2011.pdf


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles